Kejdurapa'nın Dilinden Rehber

kejdurapa

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Herkese Merhaba Bu Konuyu FarukYazici Arkadaşımızın Konusundan Esinlenerek Açıyorum Belki Tavsiyeleri Dinleyen Çıkar :)

• İlk Olarak "Saygı" Küçük Büyük Kavramını Geç Herkese Saygı Gösterecek Karşındakinin'de İnsan Olduğunu Unutmayacaksın
  • Bir Server'a Girdin Yapıtlara Baktın B**'gibi Eleştirini Yap Yapabilirsin Sen Oyuncusun Ve Bu Senin Hakkın Ama Yine Saygılı Bir Şekilde Karşıdakini Aşağılamadan
  • Bir Server'da Rehber'sin Senin Görevin Oyunculara Yardım Etmektir Onların Sorunlarına Çözüm Bulmalısın (Oyun İle Alakalı Tabi) Ve Senin Örnek Bir Kişilik Olman Gereklidir Sorunları Yanıtlarken Saygılı Ve Küfürsüz Olmalısın "Eğer Sen Küfür Ediyorsan Oyuncuda Eder"
  • Her Zaman Tatlı Dilli Olacaksın
  • Ekibine Karşı Dürüst Ve Kibar Olacaksın Ki Sana Saygı Göstersinler Yeri Gelince Sesini Yükseltirsin Ama Daha Fazla Duyulsun Diye Aşağılamak İçin Değil
    Yeri Gelince Birbirinize Eşek Şakası Bile Yapabileceksiniz
  • Mimarlar Her Türlü Eleştiriyi Göğüs Germelidir Ve Eleştiriyi Değerlendirmelidir Ki Kendini Geliştirebilsin (Bu Diğer Alanlarda'da Geçerlidir)
  • İşine Olabildiğince Dikkat Vermelisin Yanındakilerde Bunu Gördüklerinde İşine Adapte Olurlar Yani Örnek Biri Olmaya Çalışacaksın
  • hiçbir Zaman Oyuncuya Yada Yetkili Birine Baskı Yapmamalısın Ama Uyarma Veya Eleştirme Demiyoruz
  • Karşındaki İşinde Ne Kadar Kötü Olursa Olsun Onu Motive Et Yapabileceğine İnandır Ve Ona Şunu Söyle "Kendine Değil Sana İnanan Bana İnan" x)
    (Şahsen Biri Bunu Bana Söylese Ben Gaza Gelirim İncici Deyimiyle "İnce")
  • Her Zaman Yaptığın İşi Bitirdikten Sonra Kontrol Et Yanlışın Olmadığına Emin Ol
  • Her Zaman Ciddiyetini Bozma Ama Yeri Gelincede Laşkalığını'da Yap
  • Yaptığın İşi Ekip Arkadaşlarınla Paylaş Ve Hatan Olup Olmadığını Veya Eksiğinin Olup Olmadığından Emin Ol
  • hiçbir Zaman Ayrımcılık Yapma (Yaptığın Şey İlla Sana Kar Getirecek Diye Bir Şey Yok) Ne Olursa Olsun
  • Son Olarak Yenilikçi Ol Daima İleri Durma Ama Yanındakileri Unutma Ve Durman Gereken Yeri Hesapla Bul Oraya Ve Orada Dur!

Bu Maddeler Hem Oyuncu Hemde Yetkililer İçin Geçerli Belki Saçmalamış Olabilirim Belkide Doğruları Söyledim Bilemiyorum
Ama Hepsi Benim Düşüncelerim :)

FarukYazici

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Tebrik ederim, güzel bir konu olmuş. Umarım insanlar bunları dikkate alır ve sunucularımız oynanabilir yerler haline gelir.