Kayıp Kızıltaşın Cevheri [ADV] Kısıtlı Oynama

Tam sürüm gelsin mi?

• Evet

Kullanılan: 1 50.0%
  • Hayır

Kullanılan: 1 50.0%
  • Sen bilirsin

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
  • Anket kapatılmış .

Musticik

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Merhaba Arkadaşlar. İşte sonunda güzel bir harita yapabildiğimi düşünüyorum. İlk tam olarak yaptığım harita olduğu için hatalarıım çoktur. Kendimi geliştire geliştire artık hatasız harita yapabileceğim.

Pek iyi hikaye yazabilen birisi değilim. O yüzden hikayem anlamsız olabilir.
Bir zamanlar Tavakes adlı bir köyde büyük bir facia oldu. Hasan öner adlı kişi öldürülmüştü. Cesedi hiçbir yerde bulunamadı. En son iş daha derine gitti ve gazeteciler çok haber konusu açmaya başlamıştı. Polisler Hasan Öner adlı kişinin cesedini bulmuştu. Ancak bir şaşırtıcı haber daha gelmişti. Hasan Önerin bilerek öldürüleceğini bile bile oraya gittiğine ve sırf bu köyden intikam almak için lanetlemişti. Hasan Öner'in lanetine aldırış etmeyen köylüler yataklarından kalktığında ölümle burun buruna gelmişlerdi. Gazeteciler parasına para katarken birden böyle bir şey olması haberleri düşürecekti. Bu yüzden Hasan Öner'in cesedini yaptıkları kızıltaş mağarasına götürdüler. Bu laneti çok dahada büyüttü. Eğer cesedi yerine sokmazlarsa lanet gitmeyecekti. Sen bir polis memurusun ve helikopterle seni bu köye sürüklediler. Sana yalanla normal bir cinayet olduğunu söylediler ve sende burada mahsur kaldın. Eğer laneti geçiremessen sende öleceksin!
Not: Oyundaki hikaye ile bu hikaye aynı ancak cümleleri farklı bir şekilde yazmış olabilirim.

1.Harita 1 kişiliktir. Eğer yoğun istek olunca tam sürümünü yaparken 2 kişilik olabilir.
2.Haritanın tam sürümünde bana yardımcı olmanız gerekiyor. Tam sürümde neler gelebilir sizce? Önerilerinizi yorum atarak bana büyük bir katkıda bulunursunuz.
3.Eğer oyunda yanlış bir yerde doğarsanız yorumda söyleyerek size yardımcı olabilirim.
4.Oyunda Creeper'ların patlamama kuralını aktif etmenizi kesinlikle öneriyorum. Yoksa haritada bir yer kırılır sonra yeniden yüklemek zorunda kalırsınız.

Tıkla İndir!
Virüs Sonucu
Not:İndirme ve virüs sonucu 1-3 gün arası ile güncellenecektir.

NOT:Harita kısıtlı olduğundan kısa yaptım. Yani bu 5-10 dakikalık bir şey. Ancak son yerin sizi zorlayacağına eminim :)
Texture pack indirme linkinin içindedir. Texture packsız oynamayınız.
İyi Oyunlar!
[DOUBLEPOST=1409158909,1409158606][/DOUBLEPOST]Eklemeyi unuttum texture pack baturkmez'e aittir. Onada teşekkür ediniz.[DOUBLEPOST=1409159362][/DOUBLEPOST]
Sürüm 1.7.2'dir

Altikardes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bot olmadıgını anlamak icin test? afedersinde git minecraftı bırak. Bir bot senin yaptıgın haritayı kurup o haritaya oynamak ıcın girebilirmi. Kısıtlı oynama yazmıssın ınsanları çekmek icin bunu oynamaya bile gerek duymuyorum. Cok gereksiz bir map,macera haritası bile diyemem.

Musticik

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben komiklik olsun diye yapmıştım. Herkesin düşüncesi fikri kendine istemiyorsan oynama zorlamıyorum. Ayrıca insanları çekmek içinde yapmadım.