Karanlık Dünya

TheHugoks

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaslar ilk olarak server rpg server dir yani direk ooc do gibi komutlar gecerlidir

suanlık server bedavadır ve öyle kalacaktır

serverde hic bir build yoktur oyudna rpg komutları ile yapilacak olan krallık sistemi olacaktır

oyunda rpg dayalıdır rpg bilmeyenlerin girmesi zaten mümkün deildir

ve son olarak oyunda buildleri rpg esliginde hikayeleride rpg esliginde oyuncular yapacaktır

Serverde 2 adet krallık vardır Güney Krallıgı ve Kuzey Kralıgıı

Serverde Whitelist Vardır forumda alttan yazmanız yeterlidir

Birkac Bukkit Resmi
Para birimi bütün moblardan düsmektedir

cubukla mesaleye sag tıklarsanız mesale olur

oyundaki bütün akla gelebilecek hayvandan et düsmektedir iste kanıtı :D

Ve son olarak rpg komutları

Konu baslgında yazdıgı gibi server bedavadır o yüzden bu sekilde reklam cıkmaktadır

Ad:
MinecraftNick:
do komutu ? :
me komutu ? :
ooc komutu ? :
ba komutu ? :
w komutu ? :
f komutu ? :

İyi forumlar .! WhiteListe Alınmak icin bunlar sart

Son düzenleme:

Prefer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Skript'ten ne kadar anlıyorsunda RPG server açıyorsun ? Fotoğraflar gözükmüyor.

TheHugoks

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Skript'ten ne kadar anlıyorsunda RPG server açıyorsun ? Fotoğraflar gözükmüyor.
aslıdan haklısın daha ilk deneyimim k.b ama ben acemi oldugum gibide rolde iyiyimdir skripten anlamıorum ama rpg chat fln onlar kolay is vellakin serveri actım basvuru yapipda gelebilirsin kendinde görebilirsin

TheHugoks

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

TheHugoks

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Suan sunucu tamamlanmıstır resimler konulmustur baska bir ekisigimiz varmı ?

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
şu an açıyoruz ve ne kadar gerekli olduğunu anlayacaksın. :) Yapım aşamasında çok az kaldı bu hafta pazara gününe kadar bitirmeyi planlıyoruz ve inşAllah'da bitireceğiz. @Survivors
@Survivors ( Özcan yada özkan ) Bu arkadaşa illa Skript gerekmedi ni ögretin bence gelip konuları baltalamasın ! @Schaffer79 ise kardeşim evet illa skript değil ama plugin ile yaptıkların kısıtlı olabilir ecilepsi bilgisi yoksa :) Skript daha kolay :) Gerçi sizin gibi üstad ' a bunları anlatmak ne kadar doğru bilmiyorum iyi forumlar.

grighton

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
@Survivors ( Özcan yada özkan ) Bu arkadaşa illa Skript gerekmedi ni ögretin bence gelip konuları baltalamasın ! @Schaffer79 ise kardeşim evet illa skript değil ama plugin ile yaptıkların kısıtlı olabilir ecilepsi bilgisi yoksa :) Skript daha kolay :) Gerçi sizin gibi üstad ' a bunları anlatmak ne kadar doğru bilmiyorum iyi forumlar.
Skript senden sorulur metin abi :D

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Skript ne zamandan beri var, RPG sunucu tipi ne zamandan beri var? Bir sorgulamanızı öneririm.

Sent from my ASUS_T00I using Tapatalk

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
şu an açıyoruz ve ne kadar gerekli olduğunu anlayacaksın. :) Yapım aşamasında çok az kaldı bu hafta pazara gününe kadar bitirmeyi planlıyoruz ve inşAllah'da bitireceğiz. @Survivors
Skript çöp bir şey, bana lag yapan ve başka bir işe yaramayan bir eklentiyi savunma.[DOUBLEPOST=1425998772,1425998339][/DOUBLEPOST]
Java ile plugin yapmanın bir sınırı yoktur aksine Skript'in sınırları vardır. Bunun profesyonellikle değilde öğrenmeye çalışmamakla alakası var, Skript'in ne kadar küçük ve basit olduğunu size şu cümle ile açıklamak istiyorum;
Skript sizin yazdığınız ve belirli sözcükleri kendince aktif ediyor ve bu Skript Java ile çalışıyor keşke bu kadar olsa Java'da makine diline çeviriliyor.
Anlayacağınız sizin yazdığınız Skript'ler Java'ya çevrilmiyor, Java ile yazılmış bir eklenti onu kendince çalıştırmaya çalışıyor.

Bakın bu Skript'in dokümanı;
http://njol.ch/projects/skript/doc/
Bu ise Bukkit'in;
https://github.com/Bukkit/Bukkit/tree/master/src/main/java/org/bukkit

Eğer Skript daha kullanışlı ve yaygın olsaydı emin olun bukkit.org'un sitesinde Plugin Development kategorisine günde 100 konu açılmazdı.

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Skript çöp bir şey, bana lag yapan ve başka bir işe yaramayan bir eklentiyi savunma.[DOUBLEPOST=1425998772,1425998339][/DOUBLEPOST]
Java ile plugin yapmanın bir sınırı yoktur aksine Skript'in sınırları vardır. Bunun profesyonellikle değilde öğrenmeye çalışmamakla alakası var, Skript'in ne kadar küçük ve basit olduğunu size şu cümle ile açıklamak istiyorum;
Skript sizin yazdığınız ve belirli sözcükleri kendince aktif ediyor ve bu Skript Java ile çalışıyor keşke bu kadar olsa Java'da makine diline çeviriliyor.
Anlayacağınız sizin yazdığınız Skript'ler Java'ya çevrilmiyor, Java ile yazılmış bir eklenti onu kendince çalıştırmaya çalışıyor.

Bakın bu Skript'in dokümanı;
http://njol.ch/projects/skript/doc/
Bu ise Bukkit'in;
https://github.com/Bukkit/Bukkit/tree/master/src/main/java/org/bukkit

Eğer Skript daha kullanışlı ve yaygın olsaydı emin olun bukkit.org'un sitesinde Plugin Development kategorisine günde 100 konu açılmazdı.
Sükürpt daha yaygın olsaydı öyle bir ortam olmazdı* :(

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Acemi sunucular bölümüne açılmalı.
Sunucu gratis den.

lasto35

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ad:Emre
MinecraftNick:proop
Yaş 17
KacYıllıMcci 5
do komutu ? :Sürekli bir olayı ifade eder. Örneğin "/do Yüzünde bir bıçak yarası vardır." veya "/do 25 yaşlarında göstermektedir.".
me komutu ? :o anlık olan bir olayı ifade eder. Örneğin; /me kılıcını kavrar.
ooc komutu ? :out of Character. Yani karakter dışı anlamına gelir. Karakter dışında konuşulacak ise /ooc yazılarak konuşulur.
ba komutu ? :Bağırmaktır. Normalden daha uzak mesafedekilerle rolsel konuşmak için kullanılır.
w komutu ? :Ne yazık ki bu komutu hatırlamıyorum :(
f komutu ? :Fısıldamaktır. Belirlenen bir mesafe içindeki kişilerle rolsel konuşmak için kullanılır.