Karanlığın Dönüşü | Minecraft Filmi

aradabir007

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
@smekoHD 'nin bu çalışmasını gördükten sonra paylaşmasam olmazdı. -her ne kadar yine "reklam" olarak algılanacak olsada-

Hazırlanan bu videoyla ilgili fazla ön bilgi olmadığı için direkt izliyoruz :)

Önce fragman ile başlayalım

Ve... Filmimizin kendisi

Bu mükemmel film hakkında görüşlerinizi konu altından belirtebilirsiniz, eminim arkadaşımız görüşlerinizi dikkate alarak ileride gerçekleştireceği çalışmalarını bu görüşler doğrultusunda geliştirecektir. @smekoHD YouTube kanalına buradan, forumdaki konusunada buradan ulaşabilirsiniz.​

Ardart

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gerçekten izledim, harika bir film olmuş. Filmi yapan @smekoHD ve onun ekibini tebrik ediyorum. Filmde bazen yazılar vardı, onları daha uygun bir font ile yaparsanız daha da mükemmel bir film olur. Tekrardan sizlere başarılar diliyorum :)

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
İnanılmaz bir film olmuş. Tek bir saniyesini bile atlamadan izledim muazzam bir filmdi. Açıkçası ben Türkiye'den bu kadar yetenekli bir kadro ile Minecraft filmi çekilebileceğini beklemiyordum. @smekoHD nin filmi bana büyük sürpriz oldu. Ellerinize sağlık başarılarınız devamını dilerim.

DrzL

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Harika olmuş . Türklerin böyle çalışmaları daha çok yapmaları gerek . Ayrıca animasyon filmleride yapılması lazım.

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Gayet başarılı bir film gördüm gerçekten. Özellikle kamera ve aksiyon sahneleri üst düzey bir çalışma olduğunu anlatmaya yetiyordu.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Seni öperim @ErenBeyazkurt :(
İlk konuda ki mesajım;

Gerçekten yine harika bir Minecraft kısa film ile karşımızdasınız. Cidden ben Türklerin bu kadar iyi Minecraftla ilgili kısa film yapmalarından açıkçası gurur duyuyorum.
Biraz daha zorlasaydınız tırsa bilirdim açıkçası :S
O ilk altında lavlar olan köprüler kısımda harika bir Doom havası vardı gayet hoşuma gitti zaten dövüş sahnelerin yine gayet aksiyon dolu ve harika.
O sonda TNT ile mekanı patlatmayı kim akıl ettiyse iyi düşünmüş ama bence köprünün bitimine kadar patlasaymış daha heyecan verici olurmuş :)

İyi çalışma devamını bekliyorum sizden B)

[DOUBLEPOST=1432588123,1432587427][/DOUBLEPOST]
Yorumlarınız için teker teker çok teşekkür ediyoruz. @aradabir007 sana ayriyetten teşekkür ettim :) Önerilerinizi iletirseniz çok daha mutlu oluruz. Eleştireliriniz diğer filmlerimizin kusursuz'a yakın olmasını sağlıyacak.
Bence eğer sırada bir planınız yoksa bu başarıyı bir de modern bir kısa filme taşımalısınız. Modern derken yani şimdi bu genel olarak hepimizin orta çağ olarak tanımladığı şekildeydi. Bence bir banka soygunu olsun bankada çalışan iki sevgili olsun ve soygunda kız kaçırılsın sevgiliside taa bankadan hırsızların peşine düşsün yine bu filmde ki gibi bol aksiyon olsun kılıçları jop gibi yapabilirsiniz mesela veya Kukri,Pala gibi yapabilirsiniz. Daha bol aksiyon daha bol bu filmin sonundaki gibi patlama sahneleri yapabilirsiniz. Bence bu tür modern hayatı yansıtabilecek çalışmalarda iyi zevk verir bize.