Karanlık Çağ Role Player 1.7.2 Karakter Başvurulu - Çağın en karanlık zamanlarını keşfet

quadopchini

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Merhaba. Öncelikle ben Nuri. Sunucumuzda genç ve dinamik bir ekibimiz olucak fakat bu ilk projemiz olduğu için yöneticilerimiz şu an kısıtlı. Kısıtlı derken yönetici sayısı az. Tabi ilerde yönetici almayı planlıyoruz fakat şu an değil. Her neyse konumuza dönelim. Sunucunun isminin "Karanlık Çağ" olmasının nedeni gerçekten tarihi ve şuanki durumunun garip olmasındandır. Bunu bira zdaha açmak gerekirse Sunucumuzda herkes insan fakat 2 klan insan üstü yeteneklere sahip olduğu için adadan kovuluyorlar. Sadece bunu söyleyeyim zaten hikayedede daha açık bir şekilde belirteceğim.
Sunucu Site Adresi : Karanlik Cag RPG - Yeni bir soluk
İp Adresi : Forumdan bildirilecektir.

Yıl 251;
İnsanlar huzur ve uyum içinde yaşıyordu takii Weigar ve Goblin klanının özel güçleri ortaya çıkana kadar. Bu olaydan sonra Nord krallığında bir panik ve telaş başladı. Bu telaşın tek sebebi insanların Gobline ve Weigar klanından korkmasıydı. Her gün bu iki klan mensuplarını katlediyorlardı. Bir gece ansızın bu 2 klanda başka bir yere kaçıp izlerini kaybettirmeyi başardı ve intikam için ant içtiler.
Yıl 257;
Wigar klanı gerçek güçlerini açıpğa çıkarmıştı bu güç onların doğa üstü yetenekleri ile büyü yapmalarına yarıyordu ve Goblinler, Goblinler ise göz yetenekleri onlara gece ve gündüz hiçbir fark olmadan görmelerine yaradı. Nordlar bu kadar yıl boş durmamıştı kendilerini geliştirdiler ve bu iki klandan korktukları için Çok yüksek surlar inşa ettiler ve büyük savaş için hazırlıklarını yapmışlardı.
Yıl 258;
Ulağın haberine göre Weigar ve Goblin klanının yeri tespit edilmişti. Bir kaç ay hazırlıktan sonra Nordlar saldırıya geçtiler. Bütün taraflarda ağır kayıplar verdi ve Nordlar bu güçlerle başa çıkamayacağını anlayınca geri çekildiler.
Yıl 259;
her şey unutulmuş gibiydi sanki hiçbir şey hatırlanmıyordu ne savaştan nede diğer klanlardan. Nordlar kendilerini savaş yeteneklerinde ustalaştırmış Weigarlar en iyi büyülerini yapabiliyordu ve Goblinler ise gözleri sayesinde Weigarlara karanlık bölgelerde yardım ediyordu.

Meslek sistemi : Biri pasit toplam 8 meslekten oluşan bir sistemdir. Ve sizin daha çok aktif olmanız için planlanmıştır.
Akrep Sistemi : Çölde gezerken kendiliğinden yada sizin isteğiniz doğrultusunda topraktan çıkan akrepler ve bunun neticesinde zehirlenmeler.
Zırh Sistemi : Her mesleğin kendine uygun zırh giyebilmes için kodlanan sitem. Örneğin bir köylünün gidip ağır zırh giymesini engellemek.
Bira sistemi : İçki, bira, şaraptan oluşan alkol sistemidir tabii ki bu sistemde sarhoş olup ayılabiliyorsunuz.
Dinamik Chat Sistemi : Her sunucuda chatte belli mesafeden yazıları görürsünüz fakat bizim sunucumuzda belirli mesafeye göre ses az geleceği için yazı koyu bir renk alıyor.
Klan sistemi : Sunucuda 3 klan vardır ve 3 klanında yeteneği vardır. Bunu sunucuda öğreneceksiniz.
Uyku ve Susuzluk Sistemi : Susuzluk ve uyku sisteminde uykusuzluk ve susuzluk azalır bunları gidermek için /uyu yada su içmek yeterli olacaktır.
Zar ve Craft Sistemi : Zar sistemi standart bir sistemdir. Craft sistemi alışılmışın dışında biraz daha materyal kullanılarak komut ile eşya craftlanabilmektedir. Crafting table belirli yerlerde çalışmamaktadır.

**Ve daha birçok sistem sunucumuzda sizi bekliyor**

Başlığa Tıklamanız yeterli olacaktır.​

Son düzenleme:

SpanklyTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
MMORPG Açaydın ya server aramaktan sıkıldım. :D

quadopchini

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
uykusuzluk derkene nasıl oluyor
Bir uyku seviyeniz oluyor bu seviye zamandan zamana size söyleniyor eğer bu seviye azalmış ve /uyu komutunu kullanmamışsanız. Canınız her 30 saniye 1 kalp azalıyor takii ölene kadar.[DOUBLEPOST=1403422056,1403422016][/DOUBLEPOST]
Çoğu sistemleriniz forumda paylaşılan skriptlerden oluşuyor acaba sahiplerinin haberi var mı merak ettim doğrusu ?
Açıkçası MMORPG sunucu açardım fakat MMORPG minecraftta pek zevkli olmuyor. Oluyorsada benim hoşuma gitmiyor.[DOUBLEPOST=1403432606][/DOUBLEPOST]Edit : Çoğu sistem erken neyi kast ediyorsun.

sasaliger

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kadın rolleri nasıl olmalı?(en az 2 satır) biriyle evlenip çocukları olabilir

OP rol ne demektir? OP roller hakında neler düşünüyorsunuz?(en az 2 satır) daha önce hiç duymadım bne buun

Karakterinizi oynayacağın hesabın adı ne? mcninga (premium)

Karakterin ismi ne? burak

Karakterin cinsiyeti ne? erkek

Karakter kaç yaşında? 34

Karakteriniz erkek ise;

Karakterinizin bıyığı var mı? yok

Karakterinizin sakalı var mı? yok

Erkek karakterler oynamak hakkında neler biliyorsunuz? Çoğu serverde erkeğim gidiyorum lorda bağlı kalma yemini ediyorum ondan sonra kaleyi düşmanlardan koruyorum ve böle geçtikce lordun sağ kolu oluyorum.

Sizce erkek karakter oyuna gerçekçi yönüyle nasıl yansıtılmalı? Bir kadınla evlenmek gerekmektedir ama çoğu rpg swlerde öle olmuyor

Neden erkek rolü? (kadın olupta kimi kandırıyımki) erkek rolünü savaştıkları için seviyorum

<Karakterinizin görünüşünü, fiziksel özelliklerini açıklayınız(kıyafeti, yarası, boyu, kilosu vb.).

Karakterinizin hastalığı var mı? yok

Karakterinizin düşünceleri nelerdir? kraa sadık kalıp eşine yardım edmek

Karakteriniz nelerden hoşlanır? savaşmaktan ve odun kesmekten

Karakteriniz nelerden hoşlanmaz? tabikide yaramaz çocuklardan

Karakterinizin psikolojik durumu nedir? yerinde

Karakterinizin öz geçmiş hikayesi nedir?

Karakterinizin ilgilendiği bir iş var mı? (meslekler, gezgin vb.) savaşcı komutan oduncu

Karakterinizin ekonomik durumunu nasıl istersiniz?(0-200 bakır) zengin yani 200 bakır

Karakterinizi detaylı bir şekilde tanıtmak isteseydiniz nasıl tanıtırdınız? Yukarıdaki kriterlerden örnek alabilir veya kendiniz kriterler oluşturabilirsiniz.

Neden böyle bir karakter yarattınız? daha gercekci olsun diye

Karakteri yaratırken zorlandınız mı? aklımdan geçenleri yazdım

Sizce karakteriniz sunucumuzda oynanabilecek türden bir karakter mi? evet

quadopchini

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Testere123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Boşuna bu formu kirletmene gerek yoku. Siteden kayıt olup bana özel mesaj ile atsaydın daha güzel olurdu.[DOUBLEPOST=1403458288,1403434016][/DOUBLEPOST]Edit : Sunucu adresini galiba konuda bulamıyorlar o yüzden buraya yazacağım
Site : http://karanlikcagrpg.minecrafttr. com/
Forum : http://karanlikcagrpg.minecrafttr. com/forum/
Karakter Başvurusu : http://karanlikcagrpg.minecrafttr. com/forum/index.php?topic=3.msg7#new

ben kayıt olamadım nasıl kayıt olabilirim ?

quadopchini

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Forum adresine girip sağ üstteki katıl ol butonuna basıp ardından formu doldurman yeter. Eğer karakter başvurusuda yapıcaksan onun linkine bas oradaki formu bana doldurup mesaj at. Bu kadar basit

quadopchini

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Duyuru yapılan 3 başvuru kabul edildi. Konu güncel.