Yardım java.net ConnectException: Connection Timedout:no further information

aqas

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bilgisayar windows 8.Güvenlik Duvarını kaldırdım.Singleplayer a girebiliyorum ama arkadaşlarla hamchi ile serverlara bağlanamıyorum kendi oluşturduklarıma da giremiyorum.Lütfen yardımcı olun.
PC özellikleri(notebook)
8 GB ram
i5 işlemci
2 gb paylaşımsız ekran kartı
windows 8
Nasıl yapmam gerekiyo server lara bağlanmak için.
bu hatayı veriyor:java.net ConnectException: Connection Timedout:no further information[DOUBLEPOST=1388494550,1388493818][/DOUBLEPOST]yardım edin nolurr

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Büyük ihtimalle ipyi yanlış girdiniz.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
İnternetiniz birkaç portu engellemiş olabilir ki aslında bu çok olası. Çünkü portlar ki minecraft ve hamachi portları sadece sunum değil ayrıca alım portlarıdır. Yani bir kişi bu portlardan sizin bilgisayarınızdan bilgi alabildiği gibi bir bilgi de yerleştirebilir. Neyse sadece Güvenlik duvar değil Antivirüs gibi güvenlik programları da bu portları engelleyebilir. Ayrıca bir kaç durumda da bu portlar engellenmiş olabilir fakat o durumlar pek oalsı değil.

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
İnternetiniz birkaç portu engellemiş olabilir ki aslında bu çok olası. Çünkü portlar ki minecraft ve hamachi portları sadece sunum değil ayrıca alım portlarıdır. Yani bir kişi bu portlardan sizin bilgisayarınızdan bilgi alabildiği gibi bir bilgi de yerleştirebilir. Neyse sadece Güvenlik duvar değil Antivirüs gibi güvenlik programları da bu portları engelleyebilir. Ayrıca bir kaç durumda da bu portlar engellenmiş olabilir fakat o durumlar pek oalsı değil.
@™Å┬ÄßÉ┌ķ™ sen niye hep çevrimdışı gözüküyorsun :D