İp hakkında yardım

burak1355

Marangoz
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar bağzı serverların ipsi sitelerıyle uyumlu oluyor
ornegın; ali.alicraft.tk gibi ben oyle bırsey yapmak ıstıyorum ama konuyu bulamadım yardımcı olabılecek varmı

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bunlar domaindir. .tk domainler şu anlara bedavaya bulunabilir. Tek yapmanız gereken (domaini halletdikten sonra) bir web sunucu bulup (yine bedavaya bulunabiliyor.) Ayarlamak. Sunucunuzun web sitesi artık hazır index sayfanızdan itibaren hengi verilere ihtiyaç duyuyorsanız hazırlayıp ftb(En çok FileZilla kullanılır) ile atabilirisniz. Sunucumda benzer bir domaine sahip olsun diyorsanız; tekrar bir domain bulup (aynı olamaz) o domaine sunucunuzun bulunduğu ipye yönlendirme açmak.
Başarılar.

perfectionist

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bunlar domaindir. .tk domainler şu anlara bedavaya bulunabilir. Tek yapmanız gereken (domaini halletdikten sonra) bir web sunucu bulup (yine bedavaya bulunabiliyor.) Ayarlamak. Sunucunuzun web sitesi artık hazır index sayfanızdan itibaren hengi verilere ihtiyaç duyuyorsanız hazırlayıp ftb(En çok FileZilla kullanılır) ile atabilirisniz. Sunucumda benzer bir domaine sahip olsun diyorsanız; tekrar bir domain bulup (aynı olamaz) o domaine sunucunuzun bulunduğu ipye yönlendirme açmak.
Başarılar.
bazılari alt alan adini server ipsi yapiyor hiç ayrı domain almadan

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bir sunucunuz varsa yapabilirsiniz. Bir sunucunuz var mı?

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hayır yapmaz. Hayır programı yok. Sub-domain ayarlayacaksanız onun ayarlarında veya domain ise yine domainin ayarlarında ip yönlendirme seçeneğini bulursunuz.

perfectionist

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tamam peki dot.tk dan alicam domaini daha iyi ve beleşe olanı yok herhalde

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
İsterseniz alabilirisniz ama bedavaya .tk domainleri var. Şimdi ye siteyi söylemiştim ama rekleme girebilir :D

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Nereyi anlamadınız? Yardımcı olayım.