İnternetten minecraft server kurmak

YakuTs

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar geçen gün internette geziyordum bir site gördüm internetten minecraft server kuruyorsun bedavaya hamachi falan gerek yok ama sadece 2 saat açabiliyorsun daha iyi bildiğiniz site varmı ? bir şey beğendirerek , paylaştırarak süre uzatma falan yapan bir site biliyorsanız sevinirim . Benim bulduğum site bu :https://gratisserver.nu/

AtakanRS

osu!
En iyi cevaplar
0
aternos.org bu site server dolu olduğu zaman sınırsız açık

MevsimLix

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
aternos.org bu site server dolu olduğu zaman sınırsız açık
Bildiğim kadarıyla aternos'ta 15 dakikada bir birisinin girip geri çıkması lazım.[DOUBLEPOST=1422355631,1422355493][/DOUBLEPOST]Triangle'dan açabilirsin ücretsiz.

YakuTs

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Triangle deniyorum 2.aşamada bayadır dönüyor :D onu bekliyorum da aternos.org da nereden yapıcam ?

Nikeman16

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende aternos tan yaptım hep acıkmı kalacak ? Arkadaşla build yapıcam da.

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bende aternos tan yaptım hep acıkmı kalacak ? Arkadaşla build yapıcam da.
Aternosun olayı şu kaç kişiyseniz player sayısını ona göre ayarlicaksın eğer server dolmassa 10 dakika içinde kapanıyor ama server dolarsa kapanmaz

YakuTs

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben 3 kişiyle minecraft oynayacağım o yüzden süre sıkıntısı çıkmaz dimi ? Zaten 3üde oyudan olur en fazla 1i çıkar falan yani olur diyosanız orda oynayacağım .

YakuTs

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bende şu anda sv açmıyor start diyorum Waiting in queue diye bir şey ve altında bir sürü yazı geliyor server aktif olmuyor altta 5 dakika bekletiyo ama girmiyo ?[DOUBLEPOST=1422369589,1422368428][/DOUBLEPOST]
Server full olduğu sürece sıkıntı olmaz
Şu anda girmiyo 5dakika bekliyo 3 kişyiz ama giremiyoz 5dakikada bir start diyom herhalde yoğunluk var ?[DOUBLEPOST=1422371504][/DOUBLEPOST]Triangle ile server kuruyorum ama açılmıyor Aternos da oynuyodum ama oda artık girmiyo 5dakikadan geri sayıyo ve açılmıyo server sorun nedir arkadaşlar başka site var mı ?

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bende şu anda sv açmıyor start diyorum Waiting in queue diye bir şey ve altında bir sürü yazı geliyor server aktif olmuyor altta 5 dakika bekletiyo ama girmiyo ?[DOUBLEPOST=1422369589,1422368428][/DOUBLEPOST]
Şu anda girmiyo 5dakika bekliyo 3 kişyiz ama giremiyoz 5dakikada bir start diyom herhalde yoğunluk var ?[DOUBLEPOST=1422371504][/DOUBLEPOST]Triangle ile server kuruyorum ama açılmıyor Aternos da oynuyodum ama oda artık girmiyo 5dakikadan geri sayıyo ve açılmıyo server sorun nedir arkadaşlar başka site var mı ?
o 5 dk içinde girceksiniz yalnış bilmiyosam

YakuTs

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bir fikrim yok daha önce hiç sorunla karşılaşmamışdım
Peki bir şey diyeceğim hamachi siz ve bukkit siz server kurabiliyormuyuz ? Ben 192.168.2.1 şifremi falan biliyom kolayca kursam sv internetten falan yada tekbir programla falan ?