İninal Kart Yardım

onikiasd

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ben bu gün ininal kartıma para yükletmek için farklı bir yol denemek istedim normalde ptt den yatırıyordum ama bu gün ptt nin atm lerinde sorun olduğu için yatıramadım ve ing bank ın atmsinden yatırmayı denedim ama iban numarası istiyor ininal kartın iban numarası var mı ?
ininal in kendisine sordum cevap gelmedi belki içinizden bileniniz vardır nasıl öğreneceğiz bu iban numarasını ? kartsız nasıl para yatıracağım bu karta lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu gün pazar ve bankalar kapalı :(

Şimdi migros tan deneyeceğim
Migrosta +14 yaş sınırlaması var onun dışında orda da istediğin kadar yüklenmiyor 5 tl den başlayıp 50 tl ye kadar 25 tl felan diye hatırlıyorum 1 yıl gecti migrostan yüklemeyeli. PTT matik yine en mantıklısı ama ben sana karışamam nasıl istersen öyle yükleyebilirsin.

onikiasd

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Migrosta +14 yaş sınırlaması var onun dışında orda da istediğin kadar yüklenmiyor 5 tl den başlayıp 50 tl ye kadar 25 tl felan diye hatırlıyorum 1 yıl gecti migrostan yüklemeyeli. PTT matik yine en mantıklısı ama ben sana karışamam nasıl istersen öyle yükleyebilirsin.
evet yaş sınırı benim için sorun etmiyor zaten sıkıntı olmaz da en az 25 miş zaten iyi oldu aldım premium alırım bi h.o :D

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
evet yaş sınırı benim için sorun etmiyor zaten sıkıntı olmaz da en az 25 miş zaten iyi oldu aldım premium alırım bi h.o :D
Hayırlı olsun skype kemal.ipek17 ekle oynarız <3
Konusmak için değilde iletişime geçmek için