InfinityPvP | Kendine Özel Eklenti Paketi İle Karşınızda !

RapsyBaraRS

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
InfinityPvP
Merhabalar Arkadaşlar Yep Yeni Bir Sunucu İle Karşınızdayız. Amacımız Daha Türkiye de Yapılmamış Şeyler Başarmak. Bu Konuda Kendimizden Eminiz.
Şuanda Daha Normal Bir Sunucudan Farkı Yok Ancak Yakında Cidden Çok Güzel Şeyler Yapacağız. İsterseniz Hemen Sunucuyu Anlatayım. Muhtemelen Herkes 4 Biyomlu Haritalardan Sıkılmış Ve Cidden Güzel Bir Harita İstiyordur. Peki Güzel Bir Harita Değil de Çok Güzel Bir Harita Olsa ? İşte Karşınızda InfinityPvP Ekibi Tarafından Yapılan Muhteşem Harita !

Şimdilik Bu Kadar. Hemen Gel Ve Diğer Özellikleri Keşfet !
InfinityPvP.Nitrado.Net
KENDİ EKLENTİ PAKETİMİZ İLE ! ! ! YEDİREMEYENLER ßß

NOT: Sunucumuza Sponsor Olmak İsteyenler Varsa Skype : celil.vtec Ekleyebilirsiniz.

Son düzenleme:

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Bir pvp servere göre veya diğer klasik pvp serverlere göre map güzel duruyor :)
Kendinize ait özel eklenti paketiniz olması bu kadar büyük bir durum mu?Zaten sunucu kuruyorsanız kendi eklenti olmalı.
Tartışma çıkarmana gerek yok :D Bence bu iyi bir şey.Diğer sunucular gibi emek hırsızlığı yapmıyorlar.Kendi emeklerini yapıyorlar.Seninde bu durumu iyi karşılaman gerek :/

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17

Tartışma çıkarmana gerek yok :D Bence bu iyi bir şey.Diğer sunucular gibi emek hırsızlığı yapmıyorlar.Kendi emeklerini yapıyorlar.Seninde bu durumu iyi karşılaman gerek :/
Tartışma?Hayır sadece eleştiriyorum.Zaten iyi karşılıyorum ama zaten olması gereken bir şeyi neden başlığa kadar çıkarıyorlar?Sadece o konuyu eleştiriyorum.
Kısaca:Kendi paketlerinin olması iyi ama o kadar da başlıklara yazılacak kadar önemli bir ayrıntı değil.

Mhalatci

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Basarılı Map Güzel Pluign Paketi Güzel Birtek Online Eksik.

Basarılıar.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Tartışma?Hayır sadece eleştiriyorum.Zaten iyi karşılıyorum ama zaten olması gereken bir şeyi neden başlığa kadar çıkarıyorlar?Sadece o konuyu eleştiriyorum.
Kısaca:Kendi paketlerinin olması iyi ama o kadar da başlıklara yazılacak kadar önemli bir ayrıntı değil.
"başlıklara yazılacak kadar önemli bir ayrıntı değil." Burda haklısın dostum.Ama adamlar fikir bulamamış direk yazmışlar işte napsınlar :D

Oswin

play.oswinnetwork.com
En iyi cevaplar
0
Burasi bir forum. Doğal olarak tartışma olacak. Forumlar tartışmak için değil midir?

RapsyBaraRS

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bildiğmiz PvP Serveri Farklılık Yok
Bizim Farkımız Haritamız Ve Yakında Ekleyeceğimiz 2vs2
Kendinize ait özel eklenti paketiniz olması bu kadar büyük bir durum mu?Zaten sunucu kuruyorsanız kendi eklenti olmalı.
Demek İstediğim Paketimizi Kendimiz Yaptık İnternetten Bulmadık Ki Bu Her Sunucuda Yapılan Bir Şey Değil. Ama Yine de Sağol
Basarılı Map Güzel Pluign Paketi Güzel Birtek Online Eksik.

Basarılıar.

Çok Teşekkürler.

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
WorldPainter ile 5 dakika gibi bi surede coook daha iyi bi biyom yapilabilir,

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Sizi diğer serverlerden ayıracak özellikleri yaptıktan sonrada sunucuyu açabilirdiniz, şuanki sunucunun durumu diğerlerinden pekte farklı değil.

RapsyBaraRS

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
WorldPainter ile 5 dakika gibi bi surede coook daha iyi bi biyom yapilabilir,

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sözle Olmuyor İcraata Geçirmen Lazım :)
Sizi diğer serverlerden ayıracak özellikleri yaptıktan sonrada sunucuyu açabilirdiniz, şuanki sunucunun durumu diğerlerinden pekte farklı değil.
şu an Bizi Ayıran Özellikler Donorlara Verilen Özellikler Ve Haritamız. Ve İyi ki de Açmışız şu an 7-12 Arası Online Alıyoruz.

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Sözle Olmuyor İcraata Geçirmen Lazım :)

şu an Bizi Ayıran Özellikler Donorlara Verilen Özellikler Ve Haritamız. Ve İyi ki de Açmışız şu an 7-12 Arası Online Alıyoruz.
Peki ya oyuncular? Oyuncularda bir fark yok ise sunucuya giren adam nasıl bir zevk alacak peki? Hep donorlara yüklenirseniz serveriniz sadece VIP satmak için kurulan serverlerden olarak görünecektir buda itibarınızı zedeler. Oyuncularada eşitliği bozmayacak ama eğlenceli özellikler verebilirsiniz.

RapsyBaraRS

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
şu an Onun Üzerinde Çalışıyoruz. Aslında Amacımız VİP Satmak Nedeni İse Sunucunun Hostunu Değiştirip GB Ve Slotunu Yükseltmek Onun İçin VİPlere Elimizden Geldiğince Özellik Verdik Ancak 15 diamond vs. Gibi Şeyler Ki Bunları da Oyunculara Veremeyiz. Bazı Özellikler Var Tabi Orası Ayrı. Ama Oyuncular Ve Sunucuda ki Herkes İçin Bir Çalışma Yapıyoruz.

iFakeGlobal

#TerörüLanetliyoruz...
En iyi cevaplar
0
Bildiğmiz PvP Paketini İndirmişsin. Editleyip Yazmışsın :/ Benim Bildiğim Oyuncular Pluginpaketine,Eklentiye Deil Ping,Lag Olmayan Sunucuya Gelirler.
12 Slot Var :/