Konuyu Silin Lütfe

Colonel

Antik Oyuncu
En iyi cevaplar
0
SUNUCU KAPANCAK YENİ AÇILIYOR 2TANE VİPİN 10GÜNÜ KALMIŞTI ONLARIN VİPİNİ YENİ TASARLADIIMIZ SUNUCUDA VERİCEZ​

Son düzenleme:

Singularity

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Video'dan sunucumun çok özenilmeden yapıldığını ve neredeyse her warp'ta world edit kullanıldığını gördüm. Oyum 1/10

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Maalesef "sıradan değil" diyemem. Özgün bir şeyler üretirseniz sizin için daha iyi olabilir. Sunucu klasik kalmış.

Colonel

Antik Oyuncu
En iyi cevaplar
0
Özgün Bir Şey Yapıcağım Ama fazla bilgim yok bu özel şeylerde yardım edebilrseniz admin yetkisi verebilrim

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Özgün Bir Şey Yapıcağım Ama fazla bilgim yok bu özel şeylerde yardım edebilrseniz admin yetkisi verebilrim
Yetki için söylemedim, önerilerimi dile getireyim.
1.7 yerine 1.8 kullanabilirsiniz çünkü 1.9 yakın bir zaman içinde çıkacak. Böylelikle sunucunuz 1.7'nin buglarından da kurtulmuş olur.
Bütçenizi bilmiyorum fakat eğer fırsat bulursanız başka bir hosting ile çalışabilirsiniz.
Örneğin parkur warpınızdan bahsedeyim, çok sade sadece 4 duvar, değiştirmeseniz bile biraz süslemelisiniz.
Lapis warpını büyütebilirsiniz.
Warp sayısını arttırabilirsiniz.
Skor tablosu kısmını renklendirebilirsiniz. En azından "&9Istatistikler" değil de "&c* &6Istatistikler &c*" yapabilirsiniz.
Türkçe karakter kullanmışsınız onlar bozuk harfler olarak görünüyor "ü" yerine "u" kullanabilirsiniz.
/vipjmp ile geçilir demişsiniz, mimarınızın WG ile ilgili bilgisi zayıfmış, değiştirebilirsiniz. Nasıl viphammadde yapılır onu araştırabilirsiniz.

Colonel

Antik Oyuncu
En iyi cevaplar
0
sunucuyu kapadım baş bir hostinge yazın geçicem nitradodan açıcaktım fakat axitr dediler sunucyu kapadım silbaştan herşeyi yeniden yapıcaz ekiple birlikte daha kaliteli bir sunucu grcenize emin olablirsniz
ve yardımcı olam istersenşz söyleyin s

AHMET ÇOK HAKLISIN BUNU BÜGÜN FARKETTMİM

Colonel

Antik Oyuncu
En iyi cevaplar
0
VE SUNUCUYU HAZIRLADIM PEKTE İYİ OLMASA BAYA URAŞTIM