İlk Spawn Harita Yapıpımım...

Harita Hakkında Görüşler.

• Güzel Olmuş

Kullanılan: 1 10.0%
  • Fena Değil

Kullanılan: 4 40.0%
  • Kötü Olmuş

Kullanılan: 5 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    10

zalmonur01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Yapımı:4Saat

Düzenlemeler Dekorlar Tabelalar Ve Market İçin Dahil !
Yapım-1

Yapım-2

Yapım-3

Yapım-4

Yapım-5

BİTTİ-6

HAVADAN

SPAWN BÜYÜK OLDUGUNDAN
MC BÖYLE BAZI YERLERİ ÇEKERKEN
SİLİYO İYİ FORUMLAR
<< YORUMLARINIZI BEKLİYORUM >>

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu harita daha önce paylaşılmamışmıydı ? Sen yada başkası. Çok fazla eleştiri aldıydı. Ama o satılıktı. Nese ...

• Yapım 1 yani spawn iyi görünüyor
  • Marketlerin olduğu kısmı tamamen yok edin ve oraya tek bir büyük bina yapıp içini market olarak kullanın derim
  • Vip binasını kaldır , yanlardaki ench ve örsün olduğu yerin içini boşalt ve kaç tane vip varsa o vip sayısınca o kulelerden dik , içlerine holografik yada tabela ile vip bilgiyi aktar
  • Pazar yeri çok dar, insalar gezerken bunalır
  • Dağları o tip te olması hoşuma gittiği gibi garibime de geldi :D, Hapishane yi pazarın ordan :
  1. O bölgede ücra bir yere koy
  2. O bölgenin dış alanına hapishane yapıp atın
  • Dağları biraz daha yayabilirsiniz :)
Geliştirmeye yönelik yorumlarım bunlar :gg: (her ne kadar profesyonel mimar olmasamda düşüncelerim var :D)

zalmonur01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
teşekkürler ilk spawn haritam olduğundan dolayı bu aklıma geldi düşünden için tşk

twister2000

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mübarek Kardesim Ellerine Saglık :) Yeni Baslamıssın Güzel Mamafih Kendini Daha Cok Gelistirebilirsin Merak Eyleme :) Başarılar...

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim ilk yapına göre aslında istediğin ve tasarladığın map oldukça ileri düzeyde diye bilirim. Daha doğrusu türkiye içerisinde standart üstünde bir ilk yapı tabi ki istisnalar kaideyi bozmaz dolu hatalar var. örneğin ; Dağ biçimleri , atmosfer vb. vip binasına bina diyemiyorum ki kötü olmuş pixel artlarda basit ama yerine göre kullandığın için iyi sulu alan -/hcyle komutu yardımı ile güzel düşünülmüş ama o ana spawn noktasına göre ayarla etrafı örneğin ;
* Bir kişi senden medival bir şehir ve ya bir köy - krallık istediği zaman kale içerisinde spawn noktası koyar ve etrafa o kalenin olduğu surlar ve şehre bir merdiven yaparsın değil mi ? demek istediğim haritan da bir bağlantı yok.

Kıssaca benim gözümde kötü bir harita normalde ilk yapıya göre ise güzel bir çalışma diye bilirim tabi ki kendi ilk maplarımı hatırlıyorum da şu an gülüyorum :)

İyi forumlar dilerim. Build ile bir sıkıntın yada ilerlemek ister isen bana ulaşa bilirsin eğer benden bir dönüt alamazsan forumda birçok yetenekli builder bulunmakta.

Prefer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Havadan'da gözüken köşeleri nasıl yaptın?

caylak29y

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

bana tanıdk geldi sanki ama güzel olmuş hep havadan çekmişsiz azda aşadan cek