>|IceMC|< |16 Adet Rütbe|Kendimize Ozgu Boss Sistemi|IcePara|Kutular|1.8.X|

Server güzelmi ?

• Güzel sunucu.

• Yani şöyle böyle .

• Berbat bir sunucu.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0

IP: IceMC.Nitrado.Net
Sürüm: 1.8.X

Biz yerine ben desem öncelikle daha mantıklı olur. Sanırım 4 yıldır bu işin içindeyim. Eskiden amatördüm sunucu açar biraz para toplar kapatırdım. Fakat bu sunucu kapanmayacak ve emekleriniz boşa gitmeyecektir. Bu konuda size güvence olarak resim vb. şeyler göstermek istemiyorum. Isteyen olursa gösteredebilirim. Sunucu 14.09.2015 tarihinden beri hizmet göstermektedir. Şu anda 79 Günü vardır. 20 Günü kala 90 gün daha arttırıyoruz. Sunucumun pluginlerini tek başıma ayarlar ve düzenler iken maplarda yardımcı olan kardeşimi unutmamak gerek (Kardeş der iken öz değil , sevdiğim ve güvendiğim nadir insanlardan olduğu için.) Batu. Hikayemizi anlatmak uzun sürer o yüzden pek anlatmak istemiyorum. Uzun lafın kısası , sizlere güzel bir sunucu sunmak için 16 yaşında olan bir insanım. Çoğu vaktimi panelde geçirim veyahut sunucuda. Saygısızlığada tahammül edemem ^_^ Şimdiden aramızda görmek isterim sizleri.

6 GB Ram.
68 kişilik slot sayısı.

IcePara adındaki kredi sistemimiz.
Seviyeli boss sistemimiz.
Boss lardan özel Para lar düşer. Paralar ile item veya sandık anahtarı alabilirsin.
Her bossa özel sandıklar.
Lapisden çıkabilen Kutsal Para lar.
100,000 Lapis kırarak elde edebileceğin IcePara sistemi.
10 Stack lapisin olduğu zaman otomatik olarak satar.
Arsalarda Fly
Ve daha fazlası gelip görebilirsin.

Sunucumuzda Alım yoktur.

Başka sunucularda kullandığınız şifreleri bu sunucuda kullanmayın. Aksi takdirde hesabınıza başkları girebilir.

Eğer sunucunuzda IceMC reklamını görürseniz sorumlusu biz değiliz. Sunucumuzda Reklamcı yoktur, olmayacaktır.

Lapis

Spawn

Orman

Arena

Arsalar

Boss Alanları

Tavuk Eventinden Bir Kare

Maden Eventinden Bir Kare

Son düzenleme:

mcaglartufan

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Buildleri pek güzel bulmadım. Yeni spawn için harcayacağınız emeği biraz daha fazlaya çıkarıp daha güzel şeyler ortaya dökebilirsiniz. Plugin ve sunucunun içine gelirsek güzele benziyor. Niketim builder fazlasıyla geliştirilmelidir...

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Buildleri pek güzel bulmadım. Yeni spawn için harcayacağınız emeği biraz daha fazlaya çıkarıp daha güzel şeyler ortaya dökebilirsiniz. Plugin ve sunucunun içine gelirsek güzele benziyor. Niketim builder fazlasıyla geliştirilmelidir...
Yorumun için teşekkür ederim ki sunucuyu dun açtık 1 haftalık çalışma ile çunki cidden sıkılmıştım şu laftan "Kayra abi sunucu aç , Kayra abi server aç ne zaman açılıcak , Kayra abiğğ" bu tür sözlerden sıkıldım bende açayım dedim açıkcası 3 günde elimizden gelen bu kadardı ve tek tek güzellestirecegiz ^_^

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
/warp arsalar tekrar aktif ^_^

MC_KareKafa

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hayırlı olsun, İnşallah emeğinizin karşılığını alırsınız : )