HungerGames'e Yeni Başlayanlar İçin Rehber

Lapynours

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaslar Bugun'Ki Rehberimizde HungerGames'e Yeni Baslayan Acemi Arkadaslarımıza HungerGames'i Tanıtıcagım Umarım İyi Bir Tanıtım Olur İlk Olarak Kitli Hunger Gamesle Başlayacagım

KİTLER VE ÖZELLİKLERİ
Hunger Games Sunucularında Genellikle En Çok Bulunan Kitler
Vampir
Hades
KralOkcu
AlevliOkcu

Gibi Kitlerdir Simdi Sırayla Tanıtalım İlk Olarak Vamir İle Baslayalım
Vampir = Vampir Kiti Genellikle Sonoyuncu Haric Tüm Kitli Hunger Games Sunucularında Ücretsizdir Coinsizdir Yani Vampirin Özelligi Rakibine Vurdukca Canını Emer Yani Ölmesi Cok Zordur Eger Bir HungerGames Sunucusuna Yeni Basladıysanız Ve Okcu Degil Kılıcla Savası Seviyosanız Vampir Tam Size Göre Bir Kit

Hades = Hades Kiti Genellikle KralOkcuyla Kıyaslanır En İyi Coinli Kitdir Ama Eger Okcuysanız Tabikide KralOkcuyu Öneririm Hades Kitinin Özelligi Vampir Gibi Oyuncuya Vurdukca Canını Emer Aynı Zamanda Ateşe Girdigi Anda 7 Saniyelik Kuvvet 2 Gelir Ve Atesten Zarar Görmez Bir Diger Yetenegi İse Oyuncu Öldürdügünde Aclik Bari Dolar Hades Genellikle Sunucularda 30 Coindir.

KralOkcu = Bence Hadesten Sonra En İyi HungerGames Kitidir Eger Okculugunuz İyiyse Kesinlikle KralOkcu Kitini Öneririm KralOkcu Kitinin Özelligi Okun Düstügü Yerde TNT Etkisi Seklinde Patlama Meydana Gelir Ve Oyunculara Büyük Bir Hasar Verir Alışılması Zor Bir Kittir Ama Çokda Eglenceli Bir Kittir Fiyatıda Hades Gibi 30 Coindir Genellikle

AlevliOkcu = Ve Bedava Okcu Kiti AlevliOkcu Bence Çok Faydalı Bir Kit Oyuna Basladıgınızda Size Ek Olarak Bir Yay Verir Ve 64Lük Ok Verir Yayda Alev I Vardır Bu Kiti Ben Genellikle Teamınız Varsa Arkadasınızında Coini Yoksa Bence Bu Kiti Alsın Ve Sizde Hades Alın Yay İle Oku Size Atsın Veya Biriyle Siz Savasırken Size Ok Atsın Yanacagınız İçin Kuvvet 2 Gelir Çok Faydalı Bir Takım Kitidir Aynı Zamanda Okcular İcindir.

HungerGames'Te Genellikle Satılan VIP Türleri

VIP = VIP Her Tür Sunucuda Oldugu Gibi Kitli Açlık Oyunlarındada Vardır Özelligi İse Tüm Kitleri VIP Süresi Boyunca Bedava Secebilir Oyunda Görülen Prefixi Genellikle Söyledir
_[VIP]_Lapynours : Herkeze Merhaba

TEKKİT=Tekkit Bence Çok Faydalı Bir VIP Türüdür Ve VIP'E Oranla Genellikle %50 Daha Ucuzdur Bunun Özelligi İse Kit Satın Alır Örnek Hades Kitini Aldıgı Süre Zarfında Ücretsiz Olarak Secebilir Oyunda Görülebilen Prefixi
_[TekkitHades]_Lapynours : Herkeze Merhaba

Arkadaslar Yorumlarınızı Ve Begenilerinizi Bekliyorum Bir Sonraki Tanıtım
Rush,SurvivalGames Olucaktır. Hayırlı Günler

DeathLight

You tell me life isn't that hard.
En iyi cevaplar
0
Yanlız sen bir eunucu üzerinden örnek vermişsin. Bir sürü sunucuya girdim ve tekkit diye bir şey bulamadım birçok kitli sunucuda da bu kitler yok. Gereksiz bir konu olmuş maalesef...

Lapynours

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yanlız sen bir eunucu üzerinden örnek vermişsin. Bir sürü sunucuya girdim ve tekkit diye bir şey bulamadım birçok kitli sunucuda da bu kitler yok. Gereksiz bir konu olmuş maalesef...
Hangilerinde Yok Acıklarmısın Ve Bildigim 5 - 6 Kitli Hunger Gamesde Gördüklerimi Yazdım. Cogunlugu Yazdım Ben :)

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
HungerGames'i değil bazı sunucularda bulunan Kitleri anlatmışsın bence

Lapynours

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

DeathLight

En iyi cevaplar
0
:D Türkiye Üzerinden yola çıktım yabancıda oynicaksan survivalgames oynarsın hgmi oynican sanki :D[DOUBLEPOST=1438244636,1438244603][/DOUBLEPOST]
HungerGames'Te anlatılıcak ne varki söyle yazayım :)
Anlatılcak bir şey yoksa konu açma ?

DeathLight

En iyi cevaplar
0
Anlatılıcakları Anlattım farkındaysan burda post kasmaya devam etme bence daha fazla anlatılıcak bir şey yok !
Bana post kasıyorsun diyene bak... İki seneden beridir burdayım post kasmak isteseydim kasardım herhalde...

Lapynours

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bana post kasıyorsun diyene bak... İki seneden beridir burdayım post kasmak isteseydim kasardım herhalde...
sana kaç seneden beridir burdasın diyen oldumu ? ha 2 sene ha 10 sene ha 1 ay ne fark eder ? önemli olan foruma ne kattıgın ? degilmidir adam 2 sene forumda boş dolanır digeri 1 ayda foruma katkı saglar böyle boş boş cümleler kurma 2 senedir burdaysan napim ? seni forumun kralımı ilan edelim FORUMUN EN UZUN ZAMAN KALAN YARIŞMASI böyle birşeymi yapalım

DeathLight

En iyi cevaplar
0
sana kaç seneden beridir burdasın diyen oldumu ? ha 2 sene ha 10 sene ha 1 ay ne fark eder ? önemli olan foruma ne kattıgın ? degilmidir adam 2 sene forumda boş dolanır digeri 1 ayda foruma katkı saglar böyle boş boş cümleler kurma 2 senedir burdaysan napim ? seni forumun kralımı ilan edelim FORUMUN EN UZUN ZAMAN KALAN YARIŞMASI böyle birşeymi yapalım
Mesajlarından akıl yaşını tespit ettim bu yüzden senle daha çok tartışmaya girip uyarı almak istemiyorum. İkincisi, olayı çarpıtma benim dediğim iki seneden beridir burdayım, post kasmak isteseydim şimdiye kadar kasardım herhalde...

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
DeathLight Bence haklı olsan sensin. Çünkü HG rehberi demiş. Bi kere bunun rehberle ALLLAAAAAAAkası yok. Sadece kitleri anlatmış. Buna rehber denmez. Bende şöyle pvp Theartwo thearOne sandık rehberi vardır dedim. Konunun ya başlığı değişicek. yada konuyu kapattırabilirim. Başlıkla verdiğin bilgi uyuşmuyor.

Son düzenleme:

DeathLight

En iyi cevaplar
0
DeathLight Bence haklı olsan sensin. Çünkü HG rehberi demiş. Bi kere bunun rehberle ALLLAAAAAAAkası yok. Sadece kitleri anlatmış. Buna rehber denmez. Bende şöyle pvp Theartwo thearOne sandık rehberi vardır dedim. Konunun ya başlığı değişicek. yada konuyu rapor edip kapanmasını sağlayacağım. Başlıkla verdiğin bilgi uyuşmuyor.
Mesajını düzenle yoksa uyarı alabilirsin rapor edicem ediyorum mesajları yasak.

DeathLight

En iyi cevaplar
0
Oldumu kardişim ? sende şu yazındaki rapor edip şeysini temizle bi zahmet bende düzelttim. Yanlışım için kusura bakma :) oluyor işte :D
Rapor veya şikayet edeceğim diye mesajlar atmak yasak hiçbirşey yapmadan sessizce yap işini.