Hukumdar-Network > 1.7 & 1.8 Cracklı - Rütbe - Level - 1vs1 - Ve Daha Fazlası -

Yeni Sistemler Eklensinn mi?

• Evet Eklense Güzel Olur

Kullanılan: 25 86.2%
  • Hayır Şimdilik İyi

Kullanılan: 4 13.8%

• Kullanılan toplam oy
    29

J4FLYZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu rezalet. Hatta dahada ötesi. Adamlar 40 leveli hile kullanarak kasıyor ve kimsenin bir şey dediği yok bravo gerçekten. Spawndan atlarken 1 blokluk su kaynağınıda çözemedim cidden amacınız bir PvP sunucusu açmak ise bence birdaha gözden geçirin sunucunuzu.
40 lvl'e hile ile geliiyorlarmış sunucu hakkında hiçbir şey bilmedigin belli oluyoor saten rütbe sistemini ve antihack sistemimizi kurduk dedik.. Konuyu incelersen ayrıca 1'blokluk su koymuşsun diyorsun o 4 blokluk matemetiğinin ne kadar az ve düşük oldugunu belli etmene gerek yoktur..Ayrıca senin elinde faren var istersen giremessin..Sana burada sunucu beğendirmek zorunda değilim ve bu arada da matematik hocana selam yolluyorum (iyi yetişirmişsiniz).. ve sen pvp'de köt
ysen ,insanlara hack diyemessin İyi Forumlar....

+++Güncel+++

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Orada ben antihack göremedim. Arkadaşa DC'den teklif gelmiş Flash'ı atalımda seni alalım diye. O başındaki 40 yazan şey hakkında ufak bir fikrim olmadan eleştirime kattım bunu belirtmek isterim. Sunucunuzu her oyuncu gibi değerlendirmek benimde hakkım, benim orada anlatmak istediğim suyun önündeki yarım blokluk ''Quartz Slab''in ne anlama geldiğini yazmak istedim. PvP'de kötü olabilirim veya acemiyimdir ama o sunucuda Antihacke rastlanan bir şey yok İyi forumlar.

J4FLYZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Orada ben antihack göremedim. Arkadaşa DC'den teklif gelmiş Flash'ı atalımda seni alalım diye. O başındaki 40 yazan şey hakkında ufak bir fikrim olmadan eleştirime kattım bunu belirtmek isterim. Sunucunuzu her oyuncu gibi değerlendirmek benimde hakkım, benim orada anlatmak istediğim suyun önündeki yarım blokluk ''Quartz Slab''in ne anlama geldiğini yazmak istedim. PvP'de kötü olabilirim veya acemiyimdir ama o sunucuda Antihacke rastlanan bir şey yok İyi forumlar.
şu an koskoca sunucuda takıldıgın şey slablar ayrıca o kuvartz değil sand slabıdır..ANTİ Hack Yok Diyorsun Gel Test edelim Yok Dc'den filan tekliş gelmiş bunları geç ayak yapma bize baltalamak istiyorsan gel özelde baltalamayı dene..PvP'im Kötü Olabilir senin sunucuda hack olmadıgını itiraf etmendir mesajlarını oku ona göre mantıklı şeyler söyle veya yaz..İyi Forumlarr..

GÜNCEL+++

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ayak yapmak nedir hocam :ASDAD:Ad Adam bildiğin speed açıp takım oluyor utanmadan birde onu savunuyorsun. Sunucu senindir saygı duyarım ama hacker korumakta ayıp yani. Flash benzetmesinide o arkadaşa yaptım seninle alakam yok yani. Sunucunuzun daha iyi olmasını istiyorsanız öncelikle başına adam gibi bir yetkili koyun (Moderator) gerisi hallolur zaten, İyi forumlar

J4FLYZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ayak yapmak nedir hocam :ASDAD:Ad Adam bildiğin speed açıp takım oluyor utanmadan birde onu savunuyorsun. Sunucu senindir saygı duyarım ama hacker korumakta ayıp yani. Flash benzetmesinide o arkadaşa yaptım seninle alakam yok yani. Sunucunuzun daha iyi olmasını istiyorsanız öncelikle başına adam gibi bir yetkili koyun (Moderator) gerisi hallolur zaten, İyi forumlar
Senin Speed ve Hack Takıntını Anlarım farkındaysın bugun sunucu bakıma girmiştir ve değiştircez her şeyi hack filan kalmayacak merak etme Bütün Yetkili Alımları sitenizden olacaktır..Sitemiz Yakında Aktiftir!

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Heh işte bu kadar. Sunucunuza yeni haliyle bakmak isterim kolay gelsin. İyi forumlar

J4FLYZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Heh işte bu kadar. Sunucunuza yeni haliyle bakmak isterim kolay gelsin. İyi forumlar
Teşekkürler Bomba Gibi Gelioruz İNŞALLAH...

aktif
güncelll ++
+
+
+
+
+
++

+++++Güncel++++++
++Aktif
+++
+
+
+

++++++++

++
+

aktifiz

Güncell++++
+++
++
++++

GÜNCELLLL+++++++++
++++
+
+
+
+
+++++

GÜNCEL++
PARKUR EVENTİ+YENİ MAP YAKINDA
++
+++++
++++
+
+++++

++++Güncell+++++

Aktif Sunucu logsu değişti++++

Aktif Günmcel +++
++++
++++++
+++

aktif++

Leforfs

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
oyuncuların pvp atacağı yer baya kötü :(

MagicPunch

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu spawnı sanki bir yerden hatırlıyorum ama neyse :S

J4FLYZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aktif ve güncel +++

AKTİF +++

berkay0668

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Servere Yenilik Gelsin ... Ve server saat kacta acılııyor ?