Html site yardim.

crafter_alperen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Http://www.nemesiscraftmc.tk sitem bu internetten hazir html template indirip onu editliyorum. Sitede giris kutusu var orayi authme ile nasil ayarlayabilirim ? Ve bir de kayita basinca kayit sayfasi cikcak ekranda. Cok sey istiyor olabilirim ama bilmiyorum iste. Çok eksik var sitede bir de scoreboardstats la mysql bagladim bir kod da buldum. Ama kodu yapistiriyorum sayfada bos cikiyor. Bunlara yardim ederseniz veya bunlar hazir olan template biliyorsaniz ve verirseniz cok sevinirim. http://www.mediafire.com/?6okzrffo36k6820 index.html linkim

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Giriş için ve oyuncu paneli için ileri derece php bilgisi gerektirir,kayıt olma sistemi için buraya Tıkla Batıkan'ın çok güzel bir rehberi var ayrıca günceldir.Skor Tablosu için statics gibi pluginler kullan.ayrıca o bulduğun kodu divler içine al css de site içi duracağı yeri ayarla

crafter_alperen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Giriş için ve oyuncu paneli için ileri derece php bilgisi gerektirir,kayıt olma sistemi için buraya Tıkla Batıkan'ın çok güzel bir rehberi var ayrıca günceldir.Skor Tablosu için statics gibi pluginler kullan.ayrıca o bulduğun kodu divler içine al css de site içi duracağı yeri ayarla
Sagol bakacagim.

Erenkorowakurwa

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostum Bence Parasız Site Açma Neden;
Çünkü HTML Hemen Klonlanıp Senin IP Adresini Öğrendiği İçin Bence Parasız HTML Açma.

yalovalı

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
html diosan javascript öğrenmekte fayda var hem bide authmeyi host ile birleştir (Database kullan) ve siteyi de o databaseye yönlendir hem siteden hem de serverden aynı hesapla girsinler (not: kesinliğini bilmiyorum ama imkansız bişeye de benzemiyor)

crafter_alperen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yardim istedim site icin parasiz site iyi kotu kavgasi yapiyorsunuz :(

crafter_alperen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hazir php var mi bildiginiz ingilizce falan olabilir mysql yazcam olcak diger şeyleri kendim editlicem (sayfa fln)