Horror Map Adventure v2: KAN HASADI|Korku mapı

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar. Horror Map Adventure Tımarhane'den sonra 2. Versiyon KAN HASADI'nı size sunuyorum. B)

Hikaye:
Siz,ormanda kendi halinde yaşayan,fakir yanlız bir adamsınız. Tek dostunuz ay ışıgı.. O gece ormandan tuhaf sesler geldigini duyup dışarı çıkıyorsunuz.

ÇOK ÖNEMLİ: MAP TEK KİŞİLİKTİR,MÜMKÜNSE TEK BAŞINIZA OYNAYIN. 2 KİŞİ İLE OYNARSANIZ BİR SÜRÜ FAİL ÇIKACAKTIR VE FARK ETMESENIZDE MAPI ETKİLEYECEKTİR. KISACASI MAPTAN ZEVK ALMASSINIZ. YOK BİZ ILLAHI OYNARIZ DIYORSANIZ SPAWN KORDİNATLARI: -254 92 228 (Serverlerde mapın spawn noktasından dışarı doğuldugu için bu kordinata ışınlanın)

Tanıtım Videosu:

-Rardaki texture Pack'ı kurmadan oynamayın. Texture pack rarsız. Oldugu gibi kaynak paketlerine atmanız yeterli olacaktır. Texture pack kurmadan oynamayın,oynayamassınız.

KONUYU OKUDUNUZ,1 YORUMU EKSİK ETMEYIN. Görüşleriniz önemli.

TEXTURE PACK'I mutlaka kurun. Texture pack rar 'da mevcut
DOWNLOAD: https://www.mediafire.com/?0in9py0dgtb310c

----------------İYİ OYUNLAR. :D

-----------------VERSİYON 3 EKLENDİ!--------------

Çok daha korkunç,soluksuz oynayacaksınız.
https://forum.gamer.com.tr/konu/horror-map-adventure-v3-kanlı-Şehir-İlgiyle-beklenen-map-korku-mapı.179330/

Son düzenleme:

&Pr0Yum0lum&

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok heyecanlı map böyle korku mapları az bulunuyor[DOUBLEPOST=1391080175,1391080104][/DOUBLEPOST]Map güzelde hikayeyi biraz daha açarsan

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Çok heyecanlı map böyle korku mapları az bulunuyor[DOUBLEPOST=1391080175,1391080104][/DOUBLEPOST]Map güzelde hikayeyi biraz daha açarsan
2. versiyona pek hikaye açamadım. sadece evinizdeyken dışarıdan çığlıklar geliyor fln gidiyorsunuz olay olayı açıyor. :)

&Pr0Yum0lum&

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sağol çok güzel bir map[DOUBLEPOST=1391082456,1391082412][/DOUBLEPOST]Mod ile oynasak sorun olurmu spiderman modu varda :D

ahmetcan333

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kiliseye girdim şalter buldum sonra ne yapıcam ? kapı falan bulamadım not da yok.

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0

Dorrarpe

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Harika olmuş. :D Versiyon 1 den daha korkunç olmuş. Gerçekten korktum yürüyemedim koridorlarda fln çok güzeldi :D