HolyGaming.nitrado.net // {Faction} // {PVP} // {Boss} // {Coin Sistemi} //

Snowman16

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
|| HolyGaming [1.7.X] Factions ||
Server ıp: HolyGaming.nitrado.net

- 4 gb ram
- nitrado kalitesi
- 42 slot arttırılabilir
- 0 lag garanti !

Coin sistemi hakkında bilgi:
Coin sistemimizde p 6 p 7 gibi degişik kılıclar yapabilirsiniz bu kılıclara buz atma ateş atma özellikleri ekleyebilirsiniz ve tamamen ücretsiz bir şekilde Örnek verirsek diamond blocklar ile holy bilet alıp holy biletleri holy coine dönüştürerek kılıc yapabilirsiniz en üst seviye kılıcımız 9. seviye kılıc ve 9 ila 35 damage arası ve buz ateş atma özelligine sahiptir ve oyundaki en degerli kılıctır.Boss 4 saatte bir dogar 5 adet boss ceşidi vardır /warp yazıp ulaşabilirsiniz. Detaylar için /warp takas'ı ziyaret edebilirsiniz.

Destek:
Elimizden geldigince bir oyuncunun sordugu soruyu cevaplamaya calısıyoruz sürekli sunucuda bir yetkili bulundurmaya calısıyoruz kesinlikle herhangi bir hile tespit edildigi an tölerans göstermiyoruz direk ban sebebidir en ufak hile bile kullanılırsa ban yersiniz.

Pluginlerimiz:
Pluginlerimizde iddalıyız coin sistemi küfür koruma reklam koruma spam koruma ornegin cok spam yaparsanız otomatik olarak 5 dakika mute yersiniz gibi gibi birçok sistemimiz mevcuttur otomatik rütbe sistemi şu an yapım aşamasında en fazla 2 gün içerisinde sizlere sunacagız. Herhangi bir acıgımız yoktur tek tek test ederek sunucuya yeni şeyler eklenir.Ve sürekli yenilikciyiz hergün yeni yeni eklemeler sunucuya yapılıyor.

EVENT

SPAWN

LAPİS

ORMAN

AVCI

Herkezi bekliyoruz alım vardır. Kurucu Holy'dir. Ip Adresimiz HolyGaming.nitrado.net.

Son düzenleme:

Snowman16

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bubu24 teşekkürler :) oto rütbe sistemi az sonra devreye girecektir ve sadece tecrübeli üyeler lapis kazabilecek.

babu24

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Arsalarda Flyda Ayrı bir Zevk Veriyor Güncel +++[DOUBLEPOST=1407509036,1407507897][/DOUBLEPOST]+++

babu24

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Fake ?[DOUBLEPOST=1407510953,1407510038][/DOUBLEPOST]:D Saçmalama[DOUBLEPOST=1407512379][/DOUBLEPOST]Serverin Son Hali

Snowman16

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
AtomTR neden duygulanıyorsun merak ettim :D

babu24

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Beyler O kadar Bu server İcin Ugrastım 42/42 Yaptım Ama Server Fullenince Kurucu Yetki Vermeyip Muteledi ... Servere Girmeden Once Bi Düsünün

Snowman16

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
babu24 arkadaşım sen uraştın biz sana vermicez demedik ama sen ısrar edince ve artist bir tabirle bize yüklenince bizde vermeme kararına verdik ve en az 5 kez sizi uyarmıştım kısacası siz haksızsınız konuyu lütfen uzatmayın.

babu24

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Israr Etmek Hakkım Tabikide Serverde Küfür Ediyorsun Boyle Düzgün Konusurken Edebi Noob Diyorsun Kardesm Sen Her Gelene Bole Davranırsan Zaten Server Kurman Bi Hata Bir Moderator İcin Yalvarmıcam Vericekmısn Dedim Hatalı Demen Yeterliydi İyi Forumlar ..

Snowman16

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben sana vericem dediysem iş bitmiştir ısrar edip chati kirletiyosun hani mod diyorsun bu sefer digerleride bize mod diyor serverın huzurunu ve benim huzurumu bozuyosun yalvarmıcam diyorsun nerdeyse yalvarıyorsun ben sana vercektim sen kaybettin şimdi lütfen beni rahat bırak ! :)[DOUBLEPOST=1407576535,1407576450][/DOUBLEPOST]

otomatik rütbe sistemi eklenmiştir /warp otorütbe minigames yolda.[DOUBLEPOST=1407577304][/DOUBLEPOST]Koşun maden event yapıyozz
[DOUBLEPOST=1407663414][/DOUBLEPOST]Az sonra yeniden event .[DOUBLEPOST=1410433036][/DOUBLEPOST]Event başlıyor buyrun gelin.

CoolManSemih588

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server İle İlgili Sorular Sorucam Lütfen Cevaplayın pls
1.Server Ne Kadar Açık ?
2.Günlük Kaç Ortalama online ?
3.Ws Ve Klan Savaşları Oluyormu ?
Cevaplarsanız Teşekkürler ..

Snowman16

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
@CoolManSemih588 1 ay olmuştur ws klan savaşları var günlük + 30 online şu an 37 kişi .[DOUBLEPOST=1411288013,1410433765][/DOUBLEPOST]TNT RUN İLE HERGÜN HERKEZE HOLYVİP DAGITIYORUZ İNANMAYAN BUYURSUN GELSİN.

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
yazıları okumayla başladım ve olumlu yorum atacaktım tabii ki lapisi görene dek mimariyi söylemiyorum bile -,-
amatörlük mü desem oyuncu çekmek için çabalıyorsunuz mu desem bilemedim :S