HolyGaming.nitrado.net eglencenin yeni adresi Faction /holygaming yazınca bedava p 4 set p 6 Kazma

Snowman16

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
HOLY GAMİNG
Herkeze Merhabalar Arkadaşlar Bugün Sizlere
HolyGaming.nitrado.net'i tanıtıcam :

Sunucumuzu Kurma Amacımız Ve Özellikleri:
Çok fazla faction sunucu var oynanabilcek cok fazla sunucu var ama bu sunucu bir başka !
Neden derseniz ilk öncelikle diğer sunucularda vipler hile açtıgında
tolerans gösterilebiliyor ayrımcılık yapılabiliyor
Ama bizde böyle bir şey yok
Vip alanlar oyuncularımızla Normal oyuncularımız bizim için eşittir her hangi bir ayrım yoktur !
Değişik bir aile ortamına sahibiz küfürsüz eglenceli bir faction coin sistemimiz mevcut bu sistem ile
Kendinize bilet yapıp o biletleri coin yapıp daha sonrada p 6 dan p9 a kadar
kılıçlar yapabilirsiniz ! /warp takas
Server Sahibi ve Moderator İlgilidir Elinden Geldiğince Size Yardımcı Olmaya Çalışırlar
Yetişemedigimiz zamanlar mutlaka vardır skypem: holygamingmc'den daha rahat
sizlere yardımcı olabilirim
Sunucuda lag yoktur ve warp dekorasyonlarımız güzeldir
Kendimize Özgü birçok Pluginimiz Vardır
Bosslarımız mevcuttur 3 saatte bir 4 adet boss dogar ve holy bilet verir /warp yazın boss menüye tıklayınız
Küfürü elimizden geldigince azaltmak odaklı uraşıyoruz küfür edenlere sert muammele uyguluyoruz
Bizim için vip satmak önemli değildir oyuncularımızın memnuniyeti önemlidir...
/holygaming yazınca bedava p 4 set verme eklendi ve kılıç... !! !!
Arkadaşlar hergün yeni vip etkinlikleri yapıyoruz her gün 2 kişiye 1 saatlik holyvip veriyoruz ve etkinlikler hergün devam ediyor...

Sunucu Kuralları:

Küfür Yasak Sebebi 5dk Mutelenme !
Reklam Yasak Sebebi Sınırsız Ban !
Anaya Babaya küfür yasak sebebi 30 dk ban !
Hile Yasak Sınırsız Ban !
Bu cezalar kesinlikle uygulanmaktadır sırf hileden dolayı 3 vip ban yemiştir !

Yönetim Ekibimiz :

Server Sahibi:
Cyclonus67:

Server Sahibi Skypesi: holygamingmc

Moderator:

CrazyEnder:

Admin:

Basemind:

Rehber:

12queen12:

Yönetim Ekibine Sadece Rehber-Reklamcı Alımı Vardır !

Tanıtım Resimlerimiz :

Sormak istediginiz bir şey olursa veya her hangi bir soru,
Şikayetiniz veya öneriniz olursa
Lütfen skypemi ekleyin holygamingmc

Hile sslerinizi internete yükleyip linklerini skypeme gönderiniz !

Son düzenleme:

Pluginer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
p 9 fln yapmak hoşmuş girdim denedim oluyo kılıcını geliştirdikce buz fln attırabiliyorsun güzele benziyo sunucu bu arada nicim: AranhaXDGamer

Snowman16

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
böyle bir şey yapıldıgını sanmıyorum sunucu screamcrafttan alıntı filan değildir onlar bizden alıntı yaptılar.

Rosenrot

LAGOMORPHA
En iyi cevaplar
0
böyle bir şey yapıldıgını sanmıyorum sunucu screamcrafttan alıntı filan değildir onlar bizden alıntı yaptılar.
screamcraft dediğim serveri gidip incelemiş olsaydın böyle konusmazdın server 5 aylık bu server yeni ?

Snowman16

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
@Rosenrot bence o kadarda yeni oldugunu düşünme arada ıp değiştirdik 15 tatilden beri oyuncularımıza hizmet vermekteyiz.

Snowman16

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
@SonTürkMC kafanmı güzel senin ceza yiceksin ?
evente başlıyorum koşunn
[DOUBLEPOST=1408873893,1408803029][/DOUBLEPOST]yeniden rain event yapıyorum gelin[DOUBLEPOST=1408977910][/DOUBLEPOST]güncel . . . . event var[DOUBLEPOST=1409129759][/DOUBLEPOST]event başlıyor koşun[DOUBLEPOST=1409737557][/DOUBLEPOST]Güncel p 9 a kadar kılıç yapabilme ve p 8e kadar kazma yapabilme eklendi iyi oyunlar.[DOUBLEPOST=1409737597][/DOUBLEPOST]/kit holygaming yazınca bedava p 4 set verme eklendi ve kılıç...[DOUBLEPOST=1409824290][/DOUBLEPOST]p 8 kazma yapımı ve acil bir admin alımımız var sebebi: Eski admin item verdigi icin atıldı bundan dolayı yeni profosyenel adminler arıyoruz.[DOUBLEPOST=1409840805][/DOUBLEPOST]güncel. Serverımızdan bir fotograf :
[DOUBLEPOST=1410432985][/DOUBLEPOST]Event başlıyor buyrun gelin.[DOUBLEPOST=1411191701][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar hergün tnt run etkinlikleri ile 2 kişiye 1 saatlik holyvip veriyoruz bu etkinlik her gün oluyor hangi server bu kadar cömert ?[DOUBLEPOST=1411191860][/DOUBLEPOST]güncel... hergün tnt run etkinligi ile 2 kişiyi holyvip yapıyoruz sende gel sende kazan ![DOUBLEPOST=1411287980][/DOUBLEPOST]Güncel

Son düzenleme:

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kurallarınız gereksiz bir biçimde katı kimsenin konuşma şekline karışma hakkı yok "zombiler ağzıma *****" diyene direk mute mi atıyorsunuz siz resmen adamın konuşma hakkını engelliyorsunuz küfürlü tartışma filan olsa neyse haklısın ama siz direk küfür diyorsunuz mantığın dibine vurmuşsunuz
zaten serverda lapis filan var direk çöp
mimariniz filan ölüyor üstüne birde hayvan spawnerları var bu serverın neresinde zorluk var ?
yazıları adam akılı okumadım ve bu yorumu çok rahatlıkla yapabiliyorum
başarısızlıklarınızın devamını dilerim!

Snowman16

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oncelikle Merhaba mimarimiz yok , nicinizi verin mute sebebini arastiralim