Hipectrum Puzzle Harita - By Switcher [TR] [1.8]

• Konuyu başlatan Switcher
  • Başlangıç tarihi
S

Switcher

Ziyaretçi
Merhaba Arkadaşlar...
2.Haritam Hipectrum Puzzle Haritası
Inşallah beğenirsiniz.

Resimler

@ ...LOBİ... @

@ ...RAY LABİRENTİ... @

@...OYUN..@

@...OYUN...@

Kurallar

- Blok Kırma ve Koyma Yasak !
- Hayatta Kalma Modu
- Clay Blokları Kırılabilir.

İndirme

MediaFire : Tıkla İndir !
Virüs Total : Tıkla Virüstotal

Yorumlarınızı Esirgemeyin <3 - Harita Kolaydır.[DOUBLEPOST=1414775845,1414773761][/DOUBLEPOST]+
+

S

Switcher

Ziyaretçi
Teşekkürler[DOUBLEPOST=1414784109,1414777566][/DOUBLEPOST]+[DOUBLEPOST=1414788698][/DOUBLEPOST]+ + ++ + Güncell[DOUBLEPOST=1414828030][/DOUBLEPOST]Hiçmi bakan olmaz :D

Baturkmez

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Deneyeceğim, yorum da yapacağım. Bekle! :D

S

Switcher

Ziyaretçi
Oh be :D Tekrar map yapmaya başladım
Aklımda süper fikirler var

Baturkmez

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Oynadım. Ama takıldığım yerler vardı. Beğendim, eline sağlık. O lavlı yerden sonra altın blok yanında redstone block falan vardı. Orada kaldım mesela. Bir de o raylı bölümde mantık güzel ama bir kere rayı koyduğumuzda eğer yanlış olursa gidiyor. Elimizde ray var ama kırmamız gerekiyor. Sen de söylenmedikçe koymayın demişsin. Burda söylemediğin için huzursuz oldum. :D Görsel açıdan daha çok şey ekleyebilirsin. Ağzımızı açık bırakacak cinsten yerler yapabilirsin. Bir de eğer bir bölümü bitirdiysek o bölüme bir daha gidemeyelim. Çünkü hangi bölümde olduğunu unutabiliyor insan. :D Uzun yazdım baya. İkinci haritana göre gayet iyi. Eline sağlık. Devamını bekliyorum.

S

Switcher

Ziyaretçi
Teşekkürler unutkanlık işte :D The Long Dark Haritası yapıyorum şu an güzel olucak inşallah .

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel ama kısa geliştirebilirsin. Tüm bölümleri takılmadan yaptım. Bi tek ilk bölümdeki taş butona nasıl tıklayacağımı bir süre düşündüm bide @Baturkmez inde dediği gibi bir bölüme girince bir daha oraya girememeyi yapabilirdin