Yardım Hileli Minecraft Multiplayer Oynanır Mı (name Change Launcher Değil Bu Sitenin)

mine bağımlı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Benim atkimin bilgşsayrı windows vista onasıl o javalı yere girecek

mineyardım

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim swyi hanginizin bilgisayarı başlatıyo onu söyler misin? Yani hanginizin bilgisayarı serwer exeyi çalıştırıyo ?
O güvenlik duvarı üzerinden izin veri sadece o serweri başlatan kişi yapsa yeter diğerleri girer zaten...
Ha bide nasıl giricem demişsin Şöyle: Doğrudan bağlan adresine gelip ipi yazıp gir diyebilirsin bukadar yada serwerin adını yazıp altına ipi yazarak giriş yapabilirsinde buakdar

mine bağımlı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Onu demiyom allahım buna tabii biliyomem başı oku ben hani o hunger games serverlara nasıl giricem diyomaçılmıyor ya bad login diyor bu arada teşekkürler bügün arkadaşımla oynadım

mineyardım

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Onu demiyom allahım buna tabii biliyomem başı oku ben hani o hunger games serverlara nasıl giricem diyomaçılmıyor ya bad login diyor bu arada teşekkürler bügün arkadaşımla oynadım

Özür dilerim kardeş demekki ben yanlış anlamışım kusura bakma onları belkide o sw sahibleri yapmalıdır fikrim yok yani
İyi günler

tansel123456789

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
http://images****.us/photo/my-images/855/adszwmq.png/ kardeş ben güvenlik duvarı yazıyorum bir şey çıkmıyor
ve ben hamachide sorun vardır diye güncelledim falan önceki sürüm kaldırılamadı aynı bi ip adresi kaldı önceki sürümü yükledim aynı ip adresi sonraki sürümde aynı ilk baştanda çıkmıştı şimdi göstereceğim alttaki hata :
bu kaldırılma hatası
http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img11/5816/kaldrlmahatas.png
buda söylediğim hata
http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img845/9939/minecrafthatas.png
bende de ilk baştn olmuyodu arkadaşımda da olmadı sizdeki hata yani ben açıodum onda kaalı gözüküodu şimdi ben server açamıyorum bile
o artık açabiliyor bende kapalı gözüküyor yani bu hataların bi çözümünü bulabilirseniz çok sevinirim :)

mineyardım

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bak resimlerin hiçbiri gözükmüyor bence www.hizliresim.com a yüklesen rahatca görebiliriz ama şunu söylim güvenlik duvarı üzerinden izin veri bulamıyosan normal güvenlik duvarına gir oradan ya üzerinden izin vere yada bir programın veya özelliğin windows güvenlij duvarı aşmasına izin vere tıkla oradn javaları tikle kutucuklarını tamam de ayrıca hamachili sw için:Minecrfat.net ten indirmiş olduğun serwer exeyi yeni klasöre at çalıştır yüklenince stop yaz kapat oraya dosyalar çıkar şimdi oradan serwer propetres mi ne öyle dosya var (bak not defteri değilproper bilmem ne dosyasıan tıkla birlikte aç nirşey ile oradan online modu false yap serwer ip= bölümüne hamachi yi açtığındaki gücü kapat düğmesinin yanındaki ipi yaz sonra tamam de sw yi başlat ipe gir arkadaşlarında girdsin bu kadar.

tansel123456789

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sağol kardeş çok teşekkürler o server ayarlarını biliyorum oyunu okullar başladıgından beri oynuyorum ve artık ustalaştım diamond buluorum asansör modern ev yapıyorum filan neyse yani az çok biliodum çok teşekkürler dediğini yerine getiricem :)

tansel123456789

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ya kardeş bişe olmadı güvenlik duvaru izin veremiyor windows hatası diyor bi kod veriyor bi çözüm mü yok bu hataya yaaaa :((((
server açamıyorum perhaps portal mı ne dio başka portal da açıkmıymış neymiş önceden de çıkıodu hamachiyi değiştirdim belirli süre çıkmadı yine çıkıyor bi yardım yaaa javadan mı kaynaklanır arkaaşımın kurduğu srverlere de giremiyorum java da 32 bit ama ondan kaynaklandığını sanmıyorum 64 biti yüklemiştim bi ara 32 ye geçmiş bende anlamadım bi çözüm ulun bu hataya yaaaa :(

mineyardım

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
32 ise 32 yü
ya kardeş bişe olmadı güvenlik duvaru izin veremiyor windows hatası diyor bi kod veriyor bi çözüm mü yok bu hataya yaaaa :((((
server açamıyorum perhaps portal mı ne dio başka portal da açıkmıymış neymiş önceden de çıkıodu hamachiyi değiştirdim belirli süre çıkmadı yine çıkıyor bi yardım yaaa javadan mı kaynaklanır arkaaşımın kurduğu srverlere de giremiyorum java da 32 bit ama ondan kaynaklandığını sanmıyorum 64 biti yüklemiştim bi ara 32 ye geçmiş bende anlamadım bi çözüm ulun bu hataya yaaaa :(
32 bit ise 32 bit
yklemelisinde başka da bir çözümüm yok kardeşim...