Herobrine Seedi Modsuz Yaptım Oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Minecraft Mod Arayıcı :D

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hay sizin heronuzu biri var biri yok dio ama %50 olabilir çünkü her yenilikte 'removed herobrine ' yazıyo neden ? ama olmaya da bilir ancak ben 1.4.7 oynarken .minecraft ın içinde herobrine adlı klasör buldum ? kafalar karışık :sırıtmak:

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
Yete artık bıktım sizden yaş kaç?Böle salak salak konular açmayın.Normal mc'de totem varmı beyin işte ya!

Minecraft Mod Arayıcı :D

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hayır degil şahitlerim bile var ama 1.5.2 de o klasör yok ayrıca klasörü silince minecraft sıfırlanıyor

heligate78

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bende çalıştır>appdata>.minecraft>bin>minecraft jar>herobrine dosyası bölee vardııı şaşırmıştım force uppdate yaptıydım giittişti?neydi acaba o:\

özgür erdem

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
abi herkes yalan sölüyo geliyomuş adamlar ya multi ya zombi (başkaları da creeper skleteton ....) bunları herobrine yapıyolar adamlar[DOUBLEPOST=1371568028,1371567915][/DOUBLEPOST]bunlar yalan sadece 1.6.6 dan öncekilerde geliyoo... herobrine sadece modlu gelirrrr!!

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ya gidiyonuz tip tip sitelerden minecraft indiriyorsunuz o minecrafttın içinede herobrine modu koyuyorlar sonra geliyonuz herobrine klasörü var yav var tabbi tabbi

En iyi cevaplar
0
Eskiden sadece korkutma amaçlı -Removed Herobrine yazıyorlardı. Arada eğlence olsun diye eklediler.Hala da devam ediyorlar ancak herobrine her zaman gelmez ve çok gizli gelir.Aşırı gizli olasılığı çok düşük.Ama gerçekte var , neden Minecraft'i satın aldığınızda creeper resminin arkasında küçük bir herobrine var ? Ya da Minecraft Style'de sonunda ? Açıklasanıza ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...