Herobrine Seedi Modsuz Yaptım Oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
En iyi cevaplar
0
BEYLER İNANMIYACAKSINIZ ! 8 DAKİKA ÖNCE ARKADAŞLA PLUGİNSİZ SWDE OYNUODUK UZAKTA KARANLIKTA YAGMURLU HAVADA HEROBRİNEYİ GÖRDÜM TAM ÇIKARAMADIM AMA KÜÇÜK Bİ ZOMBİ GELDİ ÇOCUK GİBİYDİ ZOR KESTİM !!

RedBuilder

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herobrine(Pronunciation) is the subject of a community-made "creepy-pasta" (creepy story). He is one of the major community icons of Minecraft. Herobrine has not been present in any version of Minecraft.
"Canon" of Herobrine is widely regarded as the first image/story ever posted about Herobrine, as well as the Brocraft stream. Anything posted after these two events are considered as fanmade adaptions/variations.

Kırmızı ve büyük yazıya dikkatinizi çekerim!

Minecraft Wiki'den Alıntı...

HusjyMUS

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rapor....[DOUBLEPOST=1373648311,1373647841][/DOUBLEPOST]
BEYLER İNANMIYACAKSINIZ ! 8 DAKİKA ÖNCE ARKADAŞLA PLUGİNSİZ SWDE OYNUODUK UZAKTA KARANLIKTA YAGMURLU HAVADA HEROBRİNEYİ GÖRDÜM TAM ÇIKARAMADIM AMA KÜÇÜK Bİ ZOMBİ GELDİ ÇOCUK GİBİYDİ ZOR KESTİM !!

1 DAKİKA ÖNCE MİNECRAFT FORUM'DA ARKADAŞLARLA TAKILIYORDUK UZAKTAN BİR KONU GÖRDÜK HEROBRİNE KONUSU GİRDİK SALAK BİRİSİ İDDAA EDİYOR HEROBRİNE'NIN OLDUĞUNU !

Yazından Anlaşılırkı 7 - 3 Yaş Grubundasın Anlatamıyoruz Galiba Belki İlk Sürümlerde Herobrine Vardı Ona Eyvallah Anlamıyorsunuz Ya Siz Salakmısınız ALLAH AŞKINA Burdanda Belli Bizi Kandırdığın Sanki Biz Noob'uz İnancaz Böle Yaptığına Göre Tüm Noobluğunu Göstermiş Oldun Birdaha Su Forumda Herobrine Gerçek Tarzında Bir Konu/Mesaj Göreyim Rapor Etcem ! BİDE SUNU SÖLEMEK İSTİYORUM BİZ SALAK DEĞİLİZ İNANMAYIZ GİT SUNU NOOB ARKADAŞLARINA SÖYLE !

YEMİN EDERİM ŞU HEROBRİNE'A İNANANLAR'A/NOOBLARA MİNECRAFT FORUMU AÇICAM

NOT : EDİLDİN ZATEN

RedBuilder

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rapor....[DOUBLEPOST=1373648311,1373647841][/DOUBLEPOST]

1 DAKİKA ÖNCE MİNECRAFT FORUM'DA ARKADAŞLARLA TAKILIYORDUK UZAKTAN BİR KONU GÖRDÜK HEROBRİNE KONUSU GİRDİK SALAK BİRİSİ İDDAA EDİYOR HEROBRİNE'NIN OLDUĞUNU !

Yazından Anlaşılırkı 7-13 Yaş Grubundasın Anlatamıyoruz Galiba Herobrine Asla Olmadi Belki İlk Sürümlerde Herobrine Vardı Ona Eyvallah Anlamıyorsunuz Ya Siz Salakmısınız ALLAH AŞKINA Burdanda Belli Bizi Kandırdığın Sanki Biz Noob'uz İnancaz Böle Yaptığına Göre Tüm Noobluğunu Göstermiş Oldun Birdaha Su Forumda Herobrine Gerçek Tarzında Bir Konu/Mesaj Göreyim Rapor Etcem ! BİDE SUNU SÖLEMEK İSTİYORUM BİZ SALAK DEĞİLİZ İNANMAYIZ GİT SUNU NOOB ARKADAŞLARINA SÖYLE !

YEMİN EDERİM ŞU HEROBRİNE'A İNANANLAR'A/NOOBLARA MİNECRAFT FORUMU AÇICAM

NOT : EDİLDİN ZATEN
Kardeşim yazıda herobrine olmadı belki vardı diyorsun sonrada inananlara b*k atıyosun sen git biraz yazmayı öğren

HusjyMUS

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim yazıda herobrine olmadı belki vardı diyorsun sonrada inananlara b*k atıyosun sen git biraz yazmayı öğren

Bence Sende Anlamayı Öğren İlk Sürüm Dediğim Alpha Ve Beta Dönemi ! 1.2.5'de Varsa Bana Haber Ver !

Edit: İlk Sürümlerde Vardır Ama Sonrasında Yoktur !

RedBuilder

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence Sende Anlamayı Öğren İlk Sürüm Dediğim Alpha Ve Beta Dönemi ! 1.2.5'de Varsa Bana Haber Ver !
1-1.2.5'de var demedim
2-Olmadı diyorsun sonra belki vardır diyorsun en sonunda da inananlara diyorsun. Bir daha düşün bakalım!

HusjyMUS

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1-1.2.5'de var demedim
2-Olmadı diyorsun sonra belki vardır diyorsun en sonunda da inananlara diyorsun. Bir daha düşün bakalım!

Devam Ediyorsun Bak Şimdi

Tamam Belki Yanlış Anlattım Ama İnsanın Beyni Varsa Ve Bunu Kullanmayı Biliyorsa ANLARSINIZ Şimdi Dediğin Meesajı Editliyorum

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk Minecraft a Başladığım Sürüm Olduğu İçin Minecraft Version Changer den yapıp deniyeceğim :)

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Küçük çocuk zombilerin herobrineyle alakası yok biz survival oynarken evimize çocuk zombi ordusu sardırdı bu durum 1.5.2 için garipken 1.6.2 için hiç garip değil (3 kişi oynuyoduk)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...