Herobrine [Korku Haritası (1.8)]

Haritayı beğendiniz mi ? / Harita korkunç mu ? / İkinci harita yapılsın mı ?

• Kullanılan toplam oy
    7

bariskabdagli

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar. Bir korku haritası yaptım ve sizlerle paylaşmak istedim.
Haritanın İçinden Resimler:

Hikaye:

Bir akıl hastasıyız. Hastanedeki diğer hastalar bir ayin yaparak herobrine isimli bu hastanede yatmış bir akıl hastasının hayaletini çağırmışlar. Çünkü onu çağırırlarsa buradan kurtulabileceklerine inanıyorlarmış. Ama işler planladıkları gibi gitmemiş. Herobrine neredeyse hepsinin beyinlerini yıkayarak kendi tarafına çekmiş. Direnen herkesi öldürmüş. Biz de direnenlerden biriyiz. Bu hastaneden kaçmaya çalışırken korku ve gerilim dolu bir maceraya atılıyoruz. Bakalım hastaneden kaçabilecek miyiz ?

Kurallar:

Blok kırmak,hile yapmak yasak

parlaklık en fazla %50 olsun

parçacıklar en az, zorluk normal, görüş mesafesi orta, müzik kapalı diğer tüm sesler açık olsun

tek kişi oynayın

map 1.8 sürümleri için yapılmıştır

Nasıl Kurulur:

1. Başlata tıklayın

2. Aramaya %appdata% yazın

3. .minecraft'a tıklayın

4. Saves dosyasına haritayı , resourcepacks dosyasına resourcepackı atın

İYİ OYUNLAR :D

Harita Linki : http://www.mediafire.com/download/3h72oohby59abyc/Herobrine [HORROR MAP].rar

VirusTotal : https://www.virustotal.com/tr/file/...de3c64aff69a01423d8f3a4d/analysis/1441041103/

Son düzenleme:

Ashan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Allah belamı verdi o neydi lan vallaha atmosfer filan aşırı korkunç
DİKKAT ! DİKKAT
-----SPOİLER-------

Lobinin oralarda herobrine jumpscare yapıyor[DOUBLEPOST=1441132024,1441131974][/DOUBLEPOST]
bende gözüküyo ama düzeltmeye çalışıcam :D[DOUBLEPOST=1440951268,1440950472][/DOUBLEPOST]
şu anda resimler gözüküyomu
Resimler gözüktü şimdi eğer map tamamen seninse ellerine sağlık texçır pek önemli değil ama ellerine sağlık.

bariskabdagli

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Allah belamı verdi o neydi lan vallaha atmosfer filan aşırı korkunç
DİKKAT ! DİKKAT
-----SPOİLER-------

Lobinin oralarda herobrine jumpscare yapıyor[DOUBLEPOST=1441132024,1441131974][/DOUBLEPOST]
Resimler gözüktü şimdi eğer map tamamen seninse ellerine sağlık texçır pek önemli değil ama ellerine sağlık.
haritayı tamamen ben yaptım beğendiysen ne mutlu bana :D[DOUBLEPOST=1441141043][/DOUBLEPOST]
haritayı tamamen ben yaptım beğdiysen ne mutlu bana :D
bu arada diğer haritaların texturelerini daha
güzel yapmaya çalışıcam

Son düzenleme:

bariskabdagli

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bitirip geliyorum !!!
harita hakkında iyi ya da kötü düşüncelerini belirtirsen ve anketteki soruları cevaplarsan sevinirim bu arada bir sonraki haritalarımda eklememi istediğin bi şey varsa söyleyebilirsin bana da uygun gelirse eklerim

ByClearBy

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
harita hakkında iyi ya da kötü düşüncelerini belirtirsen ve anketteki soruları cevaplarsan sevinirim bu arada bir sonraki haritalarımda eklememi istediğin bi şey varsa söyleyebilirsin bana da uygun gelirse eklerim
hmm oynadım güzel ama sanki eksikleri var biraz daha iyi fikir biraz daha aksiyon ile iyi bir harita daha çıkartabilirsin ayrıca bir hikayeyide 1 mapta bitirme dostum :(