| mc.FLIGHTPVP.com | Event | Boss | Topluluk | Ekonomi | Orjinal | Orta Zorluk (DENE!)

EgeN7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

Biz kimiz?
Biz, farklı yetenekleri olan, sürekli en iyiyi amaçlayan bir grup Minecraft severiz. Genellikle başka platformlardan tanınıyoruz.
Sunucumuz 2011 yılından beri sürekli gelişen bir harita, güncellenen bir eklenti sistemi, mükemmel bir topluluğa sahip. Kuruluştan beri bizi birçok oyuncu ziyaret etti, görüş ve önerileri alındı, her geçen gün yeni bir güncelleme getirildi. Ve kısa zamanda sevilen bir sunucu haline geldik. Türkiye'de çoğu kişi bizi tanımasa da eski oyuncularımız gayet iyi bilir, Flight PVP macerası hiçbir şekilde sona ermez. Elbette böyle bir sunucuya özenen başka insanlar da oldu, belki de "bize özel" dediğimiz şeyler başka sunuculara uyarlandı. Fakat herkesin bildiği gibi, "Taklitler aslını yaşatır!"

Sunucuyu açma amacımız ne?
1.0 ve 2.0 dönemlerinde olduğu gibi Minecraft oyuncularına daha iyi bir deneyim yaşatmak, eğlenceli bir ortam ve güzel bir topluluk oluşturmaktır. Ayrıca oyunu amacından saptıran sunucular çoğaldı, biz de bu durumu düzeltmek istedik. (Asla VIP üyelik alan oyuncular için "viphammadde" denilen saçmalık ve edit satışı yoktur.)

IP Adresi
mc.flightpvp.com
217.198.134.174

Versiyon
Herhangi bir 1.7 versiyonu ile sunucuya giriş yapılabilir. (1.7.2, 1.7.4, 1.7.5, 1.7.9, 1.7.10)

Kit Menüsü

Bilgi Menüsü

Efekt Menüsü

Işınlanma Noktaları Menüsü

Meslekler

PVP Kralları

Bu da ne? Eskilerden bir oyuncu listesi! Teşekkürler dostlar!

Son düzenleme:

Vicetor

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Güncel[DOUBLEPOST=1405110618,1405104573][/DOUBLEPOST]+[DOUBLEPOST=1405120584][/DOUBLEPOST]++

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
spawnınız alıntı değilse güzel.

EgeN7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Haritamızdaki tüm yapılar orjinaldir.[DOUBLEPOST=1405967824,1405784007][/DOUBLEPOST]Tanıtım konusu güncellenmiştir. İyi forumlar ve iyi oyunlar.[DOUBLEPOST=1406283234][/DOUBLEPOST]Güncel.

kaancan26

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
arkadaşalr ve sayın kurucu varya Gazzoose benim ve server süper bu serveri görünce eskiler geldi aklıma varya adminler server falan süper

EgeN7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşalr ve sayın kurucu varya Gazzoose benim ve server süper bu serveri görünce eskiler geldi aklıma varya adminler server falan süper

Çok teşekkür ederim. Ben de eski üyelerin bizi hala sevmesinden mutluyum. Sürekli bir yenilik geliyor, sunucu daha güzel bir hale geliyor. Yakında para ile reklam fikrimiz var, oyuncu sayısı biraz daha artar diye umuyoruz. Güzel bir topluluk gerekli bize sizler gibi :)[DOUBLEPOST=1406718225,1406402587][/DOUBLEPOST]Güncel.