[HellMC]Cehennem Tadında %100 Faction [İlgili Kurucular-Kaliteli Adaletli Faction]

atacanello

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
HellCraftTR.minecraft.to
%100 Faction Keyfi ve birbirinden ilgili yetkililerle karışınzdayız.Sonunda bakım bitti ! Aramıza katıl ve Cehhenemdeki yerini kuvvetlendir ! Elimizden geldiğince sizlere güzel ve adaletli bir faction keyfi yaşatmaya çalışıyoruz

#2 REHBER #2 REKLAMCI Oyuna girdiğinizde wall1200 adlı adminle iletişime geçiniz.

Spawn bizim değildir ancak üstünde çok oynama yapıldı en kısa zamanda kendi spawnımızla geri döneceğiz :)

SERVERİMİZDE BİRÇOK WARP VAR VE EKLENECEK ANCAK SİZE BİRKAÇINI TANITMAK AMAÇLI GÖSTERMEK İSTERİM.

[10 TL]

@Kendine özel yeni vip villa
@Kendine özel 3 Spawner
@Repair ve /vipspd /vipdig gibi komutlar
@Viphammadde kazma
@Özel [BlazeVIP] tagi ve kiti
@ 250K OYUN PARASI VE 40 LEVEL
@Özel ilgi ve ayrıcalıklar..
@İSTERSE KOCAMAN BİR KALE

[20 TL]
@Kendine özel 4 Spawner
@Repair ve /vipspd /vipdig /vipstr gibi komutlar
@Viphammadde kazma
@Özel [GolemVIP] tagi ve kiti
@ 450 K OYUN PARASI VE 70 LEVEL
@Özel ilgi ve ayrıcalıklar.
@GoLeM vipe özel süprizler şans kutuları vs.

[35 TL]

@Kendine özel 5 Spawner
@Repair ve /vipspd /vipdig /vipstr /vipjmp gibi komutlar
@Viphammadde kazma [Tüm madenler ore şeklinde sadece Iron u block olarak kazar.]
@Özel [ENDERVIP] tagi ve kiti
@1 M OYUN PARASI VE 80 LEVEL
@Özel ilgi ve ayrıcalıklar..

Ödeme şekilleri => Nitrado Parası - Mobil Ödeme

İYİ OYUNLAR DİLERİZ... :notch:
-wall1200 -Barder

Son düzenleme:
N

Neromos

Ziyaretçi
Selam Kardeş , Ben Moderatorlüğe başvuruyorum .. Elimden Şunların Yapabileceği İşler Gelir ;
Rehber ( Yes )
Mimar ( Yes )

Reklamcı ( No )[DOUBLEPOST=1409247421,1409247388][/DOUBLEPOST]Skype : szrkyhn
Selam Kardeş , Ben Moderatorlüğe başvuruyorum .. Elimden Şunların Yapabileceği İşler Gelir ;
Rehber ( Yes )
Mimar ( Yes )

Reklamcı ( No )

atacanello

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Rehber ( Yes )
Mimar ( Yes )

Reklamcı ( No )[DOUBLEPOST=1409247421,1409247388][/DOUBLEPOST]Skype : szrkyhn
skype ekle Hell.CraftMC

Son düzenleme:

germanturk67

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeş benim elimden her şey gelir tümm world edit kodlarını biliyorum ve 5 yıldır mc oynuyorum (Betasından beri) 7/24 onlineım (Dershane zamanı hariç) 2 tane serverim oldu günde 50 kişi çekiyodu 1 serverde adminlik 10 küsür serverde rehberlik 1 serverde reklamcilik 3 serverde de builderlik yaptım.Builderim çok güzel , mobarena-spleef-paintball-boss-spawn-hammadde-viphammadde falan yapabilirim hammadde yapma rekorum 4 dakika (6 milyon blokla)

atacanello

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Konu güncellenmistir neredeyse tüm warpları resetledik :) Yakında boss geliyor alımlar bitmeden Yetisin bence HellMcTR.minecraft.to[DOUBLEPOST=1409671236,1409489232][/DOUBLEPOST](*) Serverimiz Bakımdan Sonra Sizinle (*)
HellCraftTR.minecraft.to
(*) Kaliteli,adaletli ve ilgili bir faction keyfi yaşamak istiyorsanız tam doğru adres ! (*)
ALIMLAR DEVAM EDİYOR !
ALIMLAR DEVAM EDİYOR !
ALIMLAR DEVAM EDİYOR !

(cash) VİP (cash)
-BlazeVIP 10 TL
-GolemVIP 20 TL
-EnderVIP 30 TL

(sun) Hemen aramıza katıl ve yapacağımız eventler ve çekilişlere katılma şansını yakala ! (sun)

HellCraftTR.minecraft.to