Heavy.minecraft.to HUB PVP/SURVİVALGAMES/SURVİVAL/SKYBLOCK

PixelEnder

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Hub Bütün Minigamelerin bir arada oldugu bir server türüdür.
Bu Serverlerde Eglenme Olasılıgınız Yüksektir. Bu tür serverlerde istediginiz şekilde istediginiz oyunu oynayabilir ve eglenebilirsiniz. Diger serverler gibi tek tek dolasıp durmaya gerek yok heavy.minecraft.to çekirdek hub olarak size hizmet verecektir. Bu sayede gelip bizimle beraber eglenebilirsiniz.

Minigameleri:
-Survival (AKTİF)
-Hungergames (AktifDegil)
-PVP (AKTİF)
-Skyblock (AKTİF)
Sunucumuz Hakkında:
Kisi Sayısı :
- Survival : 20 Kisilik
- Pvp : 18 Kisilik
- Skyblock 26 : Kisilik
- Lobi : 4 kisilik
- Toplam : 58 Kisilik
Ram:
- survival : 2 Gb
- PVP : 1 Gb
- Skyblock 2 Gb
- Lobi : 1 GB
- Toplam : 6 GB
Aktif Oyuncu Rekorları:
- Survival : 10 Kisi
- Pvp : 18 kisi
- skyblock : 11 kisi
- toplam 29 kisi

- Survival : BoraReiz
- Skyblock : BoraReiz - Kulaklıklı - xPeqiHD
- PvP : BoraReiz - xPeqiHD
- Lobi : BoraReiz

PVP SUNUCUMUZUN FOTOGRAFLARI:
Toplu:

Kar Biomu:

Cehennem biyomu:

Çöl Biyomu:

Köy Biyomu:

SKYBLOCK SUNUCUMUZUN FOTOGRAFLARI:
Market:

Kumarhane:

Vip Bilgi:

Bilgi:

LOBİ MİZİN TEPEDEN FOTOGRAFI:

Konu Hakkında:

Arkadaslar ben size bu konuda dürüst olup sunucumuzun kötü ve iyi yanlarını soyledim eger eksiklerimiz varsa yere gömmeyecek veya agır kaçmıyacak sekilde yoruma yazarsanız kendimizi düzeltecegizdir buna emin olun konu PİXELENDER tarafından açılmıstır.
Yetkili Skype: boragecmen

Son düzenleme:

ByArtem323

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mapları interneten indirmek yerine kendiniz yapsaydınız daha oyuncu çekerdiniz :) 10/4

PixelEnder

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mapları interneten indirmek yerine kendiniz yapsaydınız daha oyuncu çekerdiniz :) 10/4
Zaten Kendimiz Yapacaktık Ama Canlı Yayına Yetistirmem Gerektigi İcin Direkt Yükledim Kendimiz Yapacagız Ama ... Degerli Yorumun İçin Teşekkür Ederim.

TheDrayS

www.Filo.ooo
En iyi cevaplar
0
Alıntı haritalar ve hazır eklentiler kullanarak kendinizi ilerletemezsiniz. Sunucu işlerinden iyice anlayana kadar boşuna sunucu açmayın.

PixelEnder

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Alıntı haritalar ve hazır eklentiler kullanarak kendinizi ilerletemezsiniz. Sunucu işlerinden iyice anlayana kadar boşuna sunucu açmayın.
Degerli Yorumun İçin Teşekkür Ederim. Kardesim Ben 5 Senedir Server Açıyorum Ve Neyin Nasıl Olacagini İyi Biliyorum Alinti Maplar Degisecek Dedigim Gibi Yorumları Ve konuyu düzgün Okuyup Yorumlamalısın.

PixelEnder

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Diğer hub sunuculardan tek farkı daha berbat olması :(
Degerli Yorumun İçin Tesekkür ederim. Sunucumuz Cok Hızlı Bir Sekilde Açılıp 3 Gün Boyunca nitrado ile iletisim halinde açılmıstır bu yorumu neden yaptıgını anlamıs degilim!

GökayReiSs

Play.McAnka.com,Skywars,Eggwars,Skyblock
En iyi cevaplar
0
KATILIYORUM

Alıntı haritalar ve hazır eklentiler kullanarak kendinizi ilerletemezsiniz.
İyi Anlayan Birini Bulun Veya Hic Acmayın.
İnternetten İndirmek Yerine Kendi Buildinizi Yapabilirsiniz Birazdaha Gec Acabilirdiniz
Konuda Güncellenmeli
4/10
5Gb Ramla Hub Acacaksanız Hic Acmayın 1-2 GBla Olmaz Öyle

PixelEnder

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
KATILIYORUM

Alıntı haritalar ve hazır eklentiler kullanarak kendinizi ilerletemezsiniz.
İyi Anlayan Birini Bulun Veya Hic Acmayın.
İnternetten İndirmek Yerine Kendi Buildinizi Yapabilirsiniz Birazdaha Gec Acabilirdiniz
Konuda Güncellenmeli
4/10
5Gb Ramla Hub Acacaksanız Hic Acmayın 1-2 GBla Olmaz Öyle
Degerli yorumun için teşekkür ederim. Dedigim gibi sunucu gelisiyor git gide ram vesayire artacak özel paralı reklamlar paralı pluginler veya paralı scriptler alacagız ilerliyen zamanlarda.

Konumuz Güncellendi

Konumuz Güncellendi +

Konumuz Güncellendi ++

EneSenEnes

Marangoz
En iyi cevaplar
0
pluginler hazır indirilişmiş daha admin shop ayarlı markette oyuncu kitlesi kötü ve ilgilenen 1 kişi yok

PixelEnder

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
pluginler hazır indirilişmiş daha admin shop ayarlı markette oyuncu kitlesi kötü ve ilgilenen 1 kişi yok
Degerli Yorumun İçin Çok Teşekkür Ederim. Pluginlerin Çogunu Kendimiz Yaptık Sadece Birkaçtanesi Alıntı İlgilenenler Servere Geç Geliyor Malum Okul Var :).

Konumuz Güncellendi +++

Konumuz Güncellendi ++++
Pvp Sunucumuzun Yeni Map Yapımları Baslamıstır...

Konumuz Güncellendi +++++

Beastswift

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
pixel sky da hic sky lord varmı ?? ve map alıntıysa nolucakki önemli olan sw de oynanabilirlik sizde varya ille yeni bi şeyler görceksiniz cok istiosanız gidin açın kendiniz yapın 10/?

PixelEnder

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
pixel sky da hic sky lord varmı ?? ve map alıntıysa nolucakki önemli olan sw de oynanabilirlik sizde varya ille yeni bi şeyler görceksiniz cok istiosanız gidin açın kendiniz yapın 10/?
Kardesim Skylord Yok Ama Otomatik Sistemi Var Eger adanı 1000 lvl yaparsan /skylordol yazarak skylord olabilirsin degerli yorumun için çok teşekkür ederim :)