HayatCraft |RPG Gerçek Hayat | Server | 7/24 | Gel Eğlenceni Yaşa |

KepoKepox

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar Bu Gün Çoğunuz Belki Eskiden
İP: 46.20.1.98:1186
Oynamıştır HayatCraft Yeniden Açıldı Yeni Meslekler Yeni Şeyler İle Efsane Bir Dönüş Yaptı
Mesleklerden Bassedelim:
Mesleklerimiz: Maden,Odun,Tuz,Elma Ve Deri Toplama, Balıkçı Mesleklerimiz Bu Kadardır İleride Dağa İyi Meslekler Ekleyeceğiz Serverimizin Amacı:
Server Gerçek Hayattır. Serverde 4 Çeşit Grup Bulunmaktadır Sivil,Katil,Polis,Karakol Amiri Bunlar Nedir ? : İlk Önce Sivili Anlatmaya Başlıyalım

Sivil : Sivil'in Amacı İlk Başladığında Bir Şehirden Meslek Seçmektir Ve Onu Yapmaktır. Terciğim Madenciliktir Sivil İlk Başladığında Madene Giderek Madendeki Şeyleri Kırarak Ve Ardından Satarak Para Çıkarır Bu Para Serverde Çok İşe Yarar O Mesleği Yaptıktan Sonra Paranız Oldu Ne Yapmalıyım ? Tabiykide Kendime Sığınacak Bir Yer Almalıyım Yani Ev Almalıyım Ev Yoksa Otelde Oda Satın Almalıyım Serverde Sanal Chest Yoktur Ancak Ev Alana Kadar Ev Alınca Chest Alıp Yerleştirebilirsiniz. Ev Aldık Ne Yapmalıyız ? Kendimize İş Bulup Çalışımalıyız Para Kazanmalıyız Katillerden Katliyam Yapanlardan Uzak Durmalıyız Sivil Budur.
Katil : Katil'in Amacı İnsanları Öldürmek Ne Kadar Pis İşler Varsa Onu Yapmaktır Polislere Kafa Tutmak İnsanları Öldürmektir Hırsızlık Yapmaktır.
Polis : Polis'in Amacı İnsanları Korumak Katliyam Yapanları Yakalamak Ve CezaEvine Göndermektir Görevi Budur Normalde Çalışadabilir Yani Bu Polisde Böledir.
Serverimizden Bir Kaç Kare:

Son düzenleme:

FireGhost

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İp Vermeden Tanıtım Yapmak Hmm Acemice :D

RandomMac5

KreeDome
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Yanlış anlama ama Git bari bir harita indirde aç sunucu buildlerin çok kötü

Prefer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İp nerde girmem lazım şu an aranan sunucu.

Fusen

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Berbat Map.Ve Rpgnin Yüzde %1inin Bile Olacağını Sanmıyorum.Vip Clan Falan Filan Bu Rpg Değil.Sen Git Factionsa Aç Konuyu Yanlış Yere Açmışsın Çok Belli.

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Krdş bu ne ? Hayat craft mı rpg olduğunu bukadar belli etmene gerek yoktu

Areilyn

-(˘▾˘-)
Ressam
En iyi cevaplar
0
Açıkçası bu sunucuya RPG denilemez hiç kusura bakma buildler 0 zaten ben bile 100 kat daha iyisini yapabilirim (Buildlerimi pek beğenemiyorum da :p) Puan -12 böyle bir konuya gelmek de bence zaman kaybı aradığım bir RPG sunucu değil.

KepoKepox

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İP 46.20.1.98:1186 Buyurun Arkadaşlar İP BU kusura bakmayın bide mapı eleştiren arkadaşlara gelsin bu yazı Buildim kötü olabilir Serverde Oynansın yeter Ben kendi çapımda server kurdum sizene yani iyiseniz iysiniz iyilğinizi kendinize saklayın :)

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Yok artık ! Yazıklar olsun bu sunucuda sakın oynamayın.SonVita daki şehir isimlerini, arabaları, sivil-polis vb en ince ayrıntısına kadar her şeyini çalmışlar.Berbat, rezalet, aciz insanlar.RPG diye sunucu açıyorlar ne rpgye uyma kuralı ne bir şey çok rezil.Serverdeki buglardan bahsetmiyorum bile.Hani bu konuya girmek bile zaman kaybı.

Ayrıca şöyle bi taktik yapmışlar sonvitadan başvurusu kabul olmayanları bu sunucuya reklam yaparak çağırıyorlar. @Axel102

Fusen

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hak Hırsızlığı Falan Ne Ararsan Var.İnsanlar Böyle Sunuculara Bakıcak- Aaa rpg factiona benziyomuş vay şak şuk proyum-Diyecekler Ve Rpgyi Faction Sana Nesil Devam Edecek.Lanet Olsun Senin Gibi Hak Hırsızına! Diğer Sunuculardanda Çoğu Şeyi Çalmışsın!

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Yok artık ! Yazıklar olsun bu sunucuda sakın oynamayın.SonVita daki şehir isimlerini, arabaları, sivil-polis vb en ince ayrıntısına kadar her şeyini çalmışlar.Berbat, rezalet, aciz insanlar.RPG diye sunucu açıyorlar ne rpgye uyma kuralı ne bir şey çok rezil.Serverdeki buglardan bahsetmiyorum bile.Hani bu konuya girmek bile zaman kaybı.

Ayrıca şöyle bi taktik yapmışlar sonvitadan başvurusu kabul olmayanları bu sunucuya reklam yaparak çağırıyorlar. @Axel102
Hak Hırsızlığı Falan Ne Ararsan Var.İnsanlar Böyle Sunuculara Bakıcak- Aaa rpg factiona benziyomuş vay şak şuk proyum-Diyecekler Ve Rpgyi Faction Sana Nesil Devam Edecek.Lanet Olsun Senin Gibi Hak Hırsızına! Diğer Sunuculardanda Çoğu Şeyi Çalmışsın!
Bune böyle arkadaş köküne kadar fikir hırsızlığını bellemişler gerekli cezai işleme başvuruyorum