----Hayal Craft----2010-2014--Geri Dönüş--7/24 Online--94.73.157.204:4487

Serverimizde lapis olsunmu olmasınmı ?

• Kullanılan toplam oy
    14

Punb

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

Biz 2010-2011 yılları arası 5 ay kesintisiz hizmet veren yeri geldiğinde sınırları zorlayan yeri geldiğinde "En büyük" olan yeri geldiğinde yerini bileniz. 7/24 0 Lag kaliteli hizmet vererek insanları aralıksız eğlendirmiş 5 ay sonra saldırılardan ve çeşitli sorunlardan sonra son verilmişti. Ama şimdiki Türkiye'deki içler acısı faction server'lerin durumunu görünce tekrar geri gelme kararı aldık. Yanlış yaparsak kabul ederiz. Yetkililerimiz yanlış yaparsa direk atar yerini iyilerle doldururuz. Oyuncuların istediğini yapar Ve kaliteli hizmet veririz. Serverimizde tek vip vardır "vip-dia vip-ultra vip" gibi saçmalıklarımız yoktur bütün vipler eşittir. Asla ve asla edit item satışımız yoktur vede adminlerin oyuncuya item verdiği görüldügünde bildirilmesi durumunda çeşitli cezalar veririz. Ve yeniden hizmetteyiz Hepinize iyi oyunlar isteklerinizi yorumda bildirin :)

Server İp:94.73.157.204:4487
Sürüm:1.7.2
Ping-ms:

Vip özelliklerimiz klasiktir
Özel Tag
özel yazı rengi
özel nick
300k oyun parası
klasik vip itemleri
çeşitli kolaylıklar " suda yürüme lavda yürüme v.s"
Admin özel ilgi
Herkesten 1 kademe yüksek olma :)

Serverden Resimler

2010-2011 döneminden Resimler

Yenilikler

Son düzenleme:
K

Klood07

Ziyaretçi
Gayet güzel bir sunucu. Ankette lapis olsun mu olmasın mı demişsin. Eğer daha çok oyuncu istiyosan lapis koymalısın. Fakat kaliteli bir ortam istiyosan lapis koymamalısın. Ancak şu da var ki Türklerin lapisli faction anlayışı yüzünden lapis koymazsan sunucuna büyük ihtimalle çoğu kişi gelmeyecek...

Punb

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gayet güzel bir sunucu. Ankette lapis olsun mu olmasın mı demişsin. Eğer daha çok oyuncu istiyosan lapis koymalısın. Fakat kaliteli bir ortam istiyosan lapis koymamalısın. Ancak şu da var ki Türklerin lapisli faction anlayışı yüzünden lapis koymazsan sunucuna büyük ihtimalle çoğu kişi gelmeyecek...
Haklısın 1 hafta lapis deneyecegiz begenilmezse kaldiracagiz ve oylamada 30 hayir oyu gecerse kaldiracagiz.(Oyunculara item verirken yakalanan yetkilimiz yetkisi alinmistir.)

JohnProst1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Haklısın 1 hafta lapis deneyecegiz begenilmezse kaldiracagiz ve oylamada 30 hayir oyu gecerse kaldiracagiz.(Oyunculara item verirken yakalanan yetkilimiz yetkisi alinmistir.)
Kim Vermiş İtem.

Server Güncel Bugün 20:00 'da Açılmıştır

-Ben [Builder]HardLive

Punb

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
+24 saat güncel Bu gün saat 8 de event olacaktır.

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
konunuzu düzenlemeniz gerekiyor ve vipleri daha mantıklı şekilde tekrar elden geçirin lavda suda yürüme nedir abi ya ve çok fazla oyun parası vermişsiniz
+ lapis eklerseniz server çöp olur bilginiz olsun
şöylede söyleyebilirim lapis olursa bilinçli oyuncudan çok abiler gelecektir

Punb

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
konunuzu düzenlemeniz gerekiyor ve vipleri daha mantıklı şekilde tekrar elden geçirin lavda suda yürüme nedir abi ya ve çok fazla oyun parası vermişsiniz
+ lapis eklerseniz server çöp olur bilginiz olsun
şöylede söyleyebilirim lapis olursa bilinçli oyuncudan çok abiler gelecektir
Lapis hakkında haklısınız ne diyeyim tamamen doğru ama lapisi kaldırınca oyuncu olmuyor bu arada vip özelliklerini tam olarak düzenlemedim zaten serveri vip satmak için açmadım her ay kendi cebimden ödüyorum her serverde oldugu icin ekledim zaten

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lapis hakkında haklısınız ne diyeyim tamamen doğru ama lapisi kaldırınca oyuncu olmuyor bu arada vip özelliklerini tam olarak düzenlemedim zaten serveri vip satmak için açmadım her ay kendi cebimden ödüyorum her serverde oldugu icin ekledim zaten
ilerde bende server açıcam tabikide lapissiz snn dediğin gibi gelen olmayacaktır 5 10 kişi anca ama ben yinede o server ı açıp o 10 kişi için server a para ödeyeceğim bilinçli aklı başında oyuncu gelsin bu bana yeter
vip konusuna gelirsek vip ler özel oyuncu olarak değil server a bağış yani yardımda bulunan üyeler olarak görülmeli ve adaletli özellikleri olmalıdır
vip den gelen parayı server için kullanmalısın eksiği cebinden ödersin yani oyuncular bir neği kendi oyunları için para vermiş olur
her iki tarafta olumlu etkilenir

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Allah Rızası İçin hiç mi sürümü yazmak aklınıza gelmedi?

Punb

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Allah Rızası İçin hiç mi sürümü yazmak aklınıza gelmedi?
Yazdık sürümü böyle atar yapmanıza gerek yoktu ?
Not: 1.7.2[DOUBLEPOST=1411408310,1411392358][/DOUBLEPOST]Server 3 günlük büyük bi bakıma girdi 1.5 gün boyunca çeşitli bugları tespit ettik şimdi bugları düzeltme sirasında biz yedek serverde onları düzeltirken siz 3 günlük acacagimiz hungergames modunda eglenmeye devam edin 3 gün sonra faction'a devam :)[DOUBLEPOST=1411471234][/DOUBLEPOST]+24 güncel server şu an online

Edit: Lapis denemelik kapatildi oyun biraz zorlastirildi iyi oyunlar :)
[DOUBLEPOST=1411556716][/DOUBLEPOST]Server'i hub şekilde açıcaz bu gün inşallah arkadaslar Server akşama online :)[DOUBLEPOST=1411568239][/DOUBLEPOST]Server açıldı herkese iyi oyunlar.

Son düzenleme:
  • Beğen
Reactions: DIO

Nipper

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucunuz Bilgilere Göre Klasik Bir Faction Sunucusuna Benziyor Konu Yeriniz Doğrumu İsterseniz Birdaha Bakın Not:Sunucuya Girmedim.

Punb

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucunuz Bilgilere Göre Klasik Bir Faction Sunucusuna Benziyor Konu Yeriniz Doğrumu İsterseniz Birdaha Bakın Not:Sunucuya Girmedim.
Konuyu güncellicem o eski hali hub'a çevirdik :) yarın güncellerim öğlende

Zopir101

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Abi güldürme beni ya. 2010'da Windows 8 mi vardı?