NonCraft - 1.7.X - (Emek Harita/Plugin) - play.NonCraft.com - SAAT 20:00'da 3 TANE VIP ÇEKİLİŞİ!

HasONLINE

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Sunucu Adresi; play.NonCraft.com
Minecraftın gerçek değerini bozmadan En iyi ortamı oyuncuya sunabilmek bizim amacımızdır.

# Neden mi Kural Koyuyoruz ?
Kuralsız oyun olmaz.. Sadece oyun değil kuralsız hiçbirşey olmaz. Oyunu en temize indirgemek ve Düzeni en iyi şekilde sağlamak için
Bir takım kurallar gerekli Bu kuralları size listelemicem çünkü birçoğunuz bu kuralları azda olsa çokda olsa tahmin edebiliyor.
Ama bu kurallara değinmekte fayda var. Öncelikle kesinlikle hile kullanılmasına karşıyım. Küfür,Hakaret Bunların
Hepsine karşıyım bazen bende küfür edebiliyorum ama aradan beş dakika geçip düşündüğümüz zaman bir oyun için küfür etmek kadar gereksiz bir şey yok!
Belki biraz çocukça gelebilir fakat dört veya beş yıl önce çok sevdiğim bir abim Küfürün insanların arkasına saklandığı pis bir pelerin olduğundan bahsetmişti.
Uzun lafın kısası Türk oyuncusunun neyin iyi olup neyin kötü olduğunu kararlaştırabilir. Bunu bizim hatırlatmamıza gerek yok.
Ayırca BUG/DUPE/GLITCH Artık ne derseniz Bunları bulupta Yönetim takımımızla paylaşan arkadaşlara Sürpriz hediyelerimiz bulunmaktadır.

# Bu Tarz şeylere ihtiyacınız olmadığını biliyoruz ama elimizde değil. Yeni başlayan oyunculara daha iyi destek ve Yetkililerimizdeki
Yükü azaltmak için bu tarz ve tip şeyler yapmak zorundayız.

Soldan başlayarak Faction Yardım Bölümü , Meslek Yardım Bölümü , VIP Bilgileri , Event Takvimi , Arsa Yardim Bölümü
Sol alttaki kitaplık ne diye merak ediyorsanız o sadece çıkış butonu

# /Etki ile bu pencereye ulaşabilirsiniz!

Ekonomi Düzenlemesi Nedir ?
Bu cümleyi minecrafta uyarlamak biraz sıkıntı gibi gözükebilir hatta yanlışlarımda olabilir kısaca açıklıcak olursam. Şu şekilde düşünün
Vip'lerde 500M Oyuncularda 100K para sizce bu adil mi ? Oyundaki her şey paraya dayanır ama Gerçek para yatırıpta oyun parası alamazsın.
Ekonomiyi Nasıl Düzenler ?
Bildiğiniz üzere Minecraft dünyasında PVP Oyuncuların vazgeçilmezidir. Bu yüzden bol bol iksir yapıp zaman yiceklerine /Etki yazıpta
Kısa yoldan ve Kolay yoldan bu İksir etkilerine sahip olabilir. İyi yanıysa Büyük miktarda para ödemeleri.

Oyunumuzda eventler otomatik olmaktadır. Bundan sonra Admin oyuna girsede event yapsa düşüncesini taşımanıza gerek yok.
Hergün 19:00 -> Maden Eventi /warp M-Event
Hergün 18:00 -> Eşya Eventi /warp E-Event

Evente ne kadar kaldığı BossBar bölümünde yazmaktadır.. Bu eklenti yeni olup geliştirilicektir.

Son düzenleme:

HasONLINE

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gelişmeye çalışıyoruz yorumun için teşekkürler.

a7007a

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
[DİKKAT] Lan Milleti Kazıklıyorlar .!
Sürekli VİP Satarak Serveri Kapatıp Yenisini Kuruyorlar !
Asla Tavsiye Etmem .! Bu Sanırsam Kazıkladıkları 15. Server !

HasONLINE

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
[DİKKAT]
Serverimizi Kapatmadık İsmini değiştirdik. Serverimizi Sıfırladığımız zaman Vip'lerimiz yerinde Duruyordu ve Sürelerini sıfırlayıp Eşyalarını yeniden verdik. Amacımız Para olsaydı Ekonomiyi Bu kadar dizginlemeye
Çalışmazdık.

RecepUygr

play.GameTurkMC.com
En iyi cevaplar
0
[DİKKAT]
OyununEfendisi Kapanmamıstı İsmini Değiştirmiştik Ve Yeni Harita - Yeni Plugin Paketi Yapmıstık Kazıklama Felan Yok Kimseninde Vipi Gitmedi Ve Authmeyi Zaten OyununEfendisininkini Koymustuk Ve GroupManageri.

a7007a

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
O Zaman Niçin Sürekli İsim Değiştirdiğinizi Açıklar Mısınız?
Kimseyi Kandırmıyoruz Diyorsunuz ya O da Yalan TaylanEfendi Sürekli Hak Yiyen Gözü Paradan Başka bir şey görmeyen 18 yaşında bir insan !

RecepUygr

play.GameTurkMC.com
En iyi cevaplar
0
Sürekli İsim Değiştirmiyoruz.
HasCraft'ı Zamanına Semih Adında Biri Satın Aldı!
Sonra HasCraft Tutmadı Diye Kapadı Ve Bizde Geri Açtık.
OyununEfendisi Adının Değişmesinin Sebebi Pluginlerin Kötü Olmasıydı Ve Daha İyi Bir Paket Hazırladık HasCraft Adıyla Geri Açtık.

a7007a

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Yarın Olur HasCraft Kapandı Pluginler Kötü Laglıydı Diyerek
Oyunefendisini Tekrar Açarsınız siz :)
Sayın Forum Takipçileri Görüldüğü Gibi Gerisine Siz Karar Verin!

RecepUygr

play.GameTurkMC.com
En iyi cevaplar
0
OyununEfendisi 3Ay Açık Kaldı?
Daha Sonra Pluginler Arzalandı HasCraft Adıyla Açıldı :)

a7007a

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
3 Ay Boyunca Serverinizi Oynayan Oyuncuların Emeklerine Yazık Oldu.!
Hak Yiyorsunuz.! = Başta
TaylanEfendi

HasONLINE

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
3 Ay Boyunca serverimizde oynayan oyuncuların sürekli çöken bir server istediklerini sanmıyorum.
Umarım bana olan kinini bir kenara bırakabilir ve objektif olarak düşünebilirsin.

turkomen2332

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Cidden çok güzel server aralıksız 4-5 saat oynadığımı bilirim hepinize tavsiye ederim ayrıca serve sürekli gelişmeye devam ediyor çok kullanışlı eklentileri var