Haritanızı Tanıtmak İster Misiniz ?

Rajon

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
-Merhaba ! Ben Ozan arkadaşlar :).Neyse konuma geçsem iyi olucak.Arkadaşlar uzun zamandır youtube kanalım için bir seriye başlamak istiyordum.Sonunda buldum.Arkadaşlar araştırmalarıma göre youtube minecraft haritaları seriileri gerçekten önemli bir yer alıyor.Bende hem diğer arkadaşlar hemde kanalım için böyle bir yol buldum.Yani haritasını birçok kitleye duyurmak isteyen kişiler var ise bana yollasın bende sizin haritanızı youtube'da oynayayım.
Haritayı yollarken dikkat edilecek hususlar;
-İsim:
-Minecraft İsimi:
-Mesajınız:
-Harita Linki:
-NOT:Haritanız Adventure,Korku haritaları yapabilirsiniz.Parkur MAP yapacaklar kolay hazırlarsa benim için iyi olur çünkü parkur oynayamıyorum.Oynama süresi 6dk ve üstü olmalı.Ne uzun,ne de kısa olsun.Arkadaşlar hiç harita yapmamış ya da kendini duyurmak isteyenler için güzel bir PROJE sunuyorum :).

-Haritalarınızı lütfen deneyin daha sonra FORUMDA paylaşabilirsiniz.

-Sevgili arkadaşlar,haritanız kabul edilirse size geri dönülecektir.İyi Günler Diliyorum :)))

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Haritayı Tanıtmak isteseler Harita Bölümüne Açılır.

TheAxiall

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bi kanal linkini atsaydın. Farzet 10 abonelik kanal, ne gibi bir faydasınolabilir ki ?

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Kardeş daha kanala ilk videonu yüklememişsen, bir de üzerine ilk videon Minecraft olucaksa kanalı kapat, iyi bir oyun bul, oyunu çek, abone kazan, sonra haritalara geç. Pls.