<<VoiceCraft>> Faction/PVP Yeniden Açildi 46.20.1.98:1163

PlanetPVP

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Merhabalar arkadaşlar 2012 yılının en çok tutan serveri olarak geri dönmeye karar verdik.2013 senesinde kış mevsiminde tekrar bir server açtık ancak mağlum kış ve oyuncularımız okulda olucaktır bu yüzden bizde kapadık.Şimdi yaz olduğu için serveri tekrar açmaya karar verdik.Eski kadromuzdan sadece 1 kişi kaldı.

Sürüm : 1.7.5
Kısaca alımlardan bahsediyim.
-1 Tane Rehber
-2 Tane Reklamcı Alınıcaktır.
Moderator, admin, builder gibi alımlarımız kesinlikte olmayacaktır.
Yönetim Kadromuz :
-Server Sahibi - firestud5 / Skype : dogacc11

Serverden 1-2 Tane Görüntü Veriyim Size :

Pet sistemi eklenicek domuzları evcilleştirebiliceksiniz özel skill ağaçları olucak kendi kendilerine avlanabilicekler.

Vip Fiyat :
Vip : 10
Megavip : 15 TL
UltraVip : 20 TL

30 Adet warp var hepside çok eğlenceli.
Düzenli event saatleri günlük.
Boss Eklendi.

Profesyonel Kadromuzla Hepinizi Bekliyoruz.

İP : 46.20.1.98:1163

Son düzenleme:

Minerwood

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
SERVER süper BEYLER herkezi beklerim
hack de yok hack olan direk ban yiyo süper geçen adam hackdi anlamışıtın kill auro:on criticals:on du zıplıyodu admine söledim hemen bankladı ve hemen ilgileniyolar

ThunderTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
teşekkürler[DOUBLEPOST=1409071161,1409068956][/DOUBLEPOST]sw 42 kişilik 3gb ram olmuştur 15 kişide rain eventi var[DOUBLEPOST=1409081237][/DOUBLEPOST]rehber alimlari başliyor

PlanetPVP

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
hardmc sadece ismi[DOUBLEPOST=1409163651,1409163619][/DOUBLEPOST]ayrıca 10 kiişide süper event başlıyor[DOUBLEPOST=1409167741][/DOUBLEPOST]serverimiz nden bukadar az digerlerinden ayrıcalığımız ney söyleyinde düzeltelim please !![DOUBLEPOST=1409171197][/DOUBLEPOST]server 6gb ram olmuştur ve survival games eklenmiştir iyi oyunlar[DOUBLEPOST=1409246982][/DOUBLEPOST]arkadaşlar serverimiz bakımdaydı bakım bitti
survival games eklendi

hepinizi bekleriz

Allouse

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Serverın sahibi PlanetPVP isimli ilk okullu bir çocuktur. Nicki Firesdut5 tarzı bir şeydi yanlış hatırlamıyorsam.
Serverıma
abi lütfen beni builder yap diye girip, yetki alıp WE ile serverın spawnını silmeye çalışmıştı. Onu da becerememişti. Sonra küfredip çıkmıştı. Şimdi server açmış hayırlı uğurlu olsun.
Ama ben Bu servera girmeden önce tekrar düşünün derim.

JustMyProst

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler Serverin kurucusu 11 12 yasındaki bir abidir. servere giriyim dedim Map Çalıntı + cocuk faturalı hattı olan varmı dedi bende evet diyim dedim bakalım bana özelden tel no ver sana mesaj gelcek evet yaz yolla yazıyor ve para gitmicek yazıyor sonrada bedava mod olucan diyorsun ss alıcaktım cc çekti. gelmeyin adam kazıkcı.

PlanetPVP

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
öncelikle bu arkadaş demir isimli 10 yaşındaki çocuk serverime gelip vip alcam dedi sonra önce denicem dedi ultravip verdim istedigi için sonra tüm kitleri çaldi bende vanishde izliyordum yan çara attı sonra bb almicam vazgeçti dedi bende ban attım sonra hakkımızda suçlama attı

PlanetPVP

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
mrgökhan abi alip veremedigin nedir skypedan küfür edip sonra serverime gelip yalanlar atıyorsun ondan sonrada ban atınca forumda yalanlar söylüyorsun adminler yardim

JustMyProst

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha skype ni bile bilmiyorum ? neyin derdindesin faturalı hattı olan varmı dedin bende benim dedim (özelden) bana tel no ver dedin mesaj gelcek evet yaz yolla dedin para gitmicek dedin ve bedava mod olcan dedin bende onan sövdüm sana + skypeden felanda sövmedim tamammı abi 11 12 yasındasın konusmuyorum konusucaksamda skypeye gel ?

Allouse

Marangoz
En iyi cevaplar
0
öncelikle bu arkadaş demir isimli 10 yaşındaki çocuk serverime gelip vip alcam dedi sonra önce denicem dedi ultravip verdim istedigi için sonra tüm kitleri çaldi bende vanishde izliyordum yan çara attı sonra bb almicam vazgeçti dedi bende ban attım sonra hakkımızda suçlama attı

Ahahahaah. Güzel espri,@senstronikadam twitter adresim bak bakalım kaç yaşındayım..bana abi çekmelerini unutmadım hala.Sen kimsin senin serverından item isteyeceğim ben? ben zaten server sahibiyim. al buda konuşmaların. Serverda builder olmak için yalvarım ftp şifrelerini isterken. İş yapmaya geldiği zaman babannem ölüyor diyip kaçıyordun. Onların SSlerini de atayım mı? Peh.

JustMyProst

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lan salak Adım demir mi benim ? skype: serdar.gonul2 Skype gel konusalım kardeşim kime abi diyormusum ?

PlanetPVP

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
demir diye sana demiyom ayrıca
allouse mahkeme veriem seni

arkadaş ismini değiştirp benim ismimi yapıp yalandan konuştuğun için