[HARD-RP] ST-RP S1V1 Başvurular Açılmıştır. 31.01.2016 Online.

Voodo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Merhaba MinecraftTurk Ailesi.
Biz ST-RP Ekibi olarak daha önce birçok rpg sunucusunda ve platformunda bilgmize
bilgi katarak yolumuzda ilerleyen bir kesim insanız.
Ve mevcut olan boşluğu doldurmak ve sizlerle kaliteli bir rol ortamı yakalayabilmek için,
bu sunucuyu kurma kararı aldık.
Eğerki sizlerde bizimle birlikte rol yapmak isterseniz çekinmeyin ve kısa bir başvuru yollayın.
Kim bilir? Belki kabul edilirsiniz :)

hiçbir şekilde ilk sezondan elfidir orkudur troll üdür vampiridir vs. girilmeyecek arkadaşlar ilk sezon daha cok insanların birbiriyle tanışması,
rol ortamını oturtması vs. gibi şeylerle gececektir ve bizde 2. sezon hikayesi yazarken yeni başlayanların pratik yapması -ki bu çok önemli ne kadar kalabalık o kadar eğlenceli :) -
gibi şeylerle eriteceğimiz için ekstra atraksiyona gerek yok diye düşünüyorum.
Ha bu demek olmuyorki banditler veya entrikalar dönmeyecek - ipucu: alasını çevireceğiz :) - Herşeyin tadına bakacağız.
Ancak insan olarak :)...

Sunucu açılmasıyla birlikte eklenecek.

Sunucu IP : 213.238.171.110 | Site : www.spigotturk.tr.tn | Forum : www.spigotturk.tr.tn/forum | Versiyon : 1.7.2
Başvurular : Forum Üzerinden Yapılmaktadır.

Düzenleme Geçmişi:
Yeni haritaya ait ss ler yüklendi.

Son düzenleme:
T

Tekyedilan

Ziyaretçi
doku paketi olsa güzel olurdu o evin buildi güzel ama çok az şey var tek bşaınamı çalışıyorsun

KillJoyJR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tebrik ederim.Fakat haritayı çalmamışsın sanırım.Seni tester olarak alalımda onu da çal.Forum rütbelerine bakamadıysan özel mesajdan onlarıda yollayayım sana.Başarılar.

Edit : Link hala bizim siteye yönlendiriyor.Düzelt istersen yanlışlıkla oyuncularını çalmayalım.

Voodo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tebrik ederim.Fakat haritayı çalmamışsın sanırım.Seni tester olarak alalımda onu da çal.Forum rütbelerine bakamadıysan özel mesajdan onlarıda yollayayım sana.Başarılar.

Edit : Link hala bizim siteye yönlendiriyor.Düzelt istersen yanlışlıkla oyuncularını çalmayalım.
Kusura bakmayın. Önceki konuda alıntıdır diye yazmıştım ancak bunda unutmuşum tek başıma olduğum için konu içerisindeki img dosyalarına vaktim kalmamıştı 30 dakika içinde değişmiş olur iyi forumlar.

Konu Bölüm Kurallarına göre düzenlensin ve gelen raporlar doğrultusunda konu ; https://forum.gamer.com.tr/konu/1-8...auroraroleplay-com.312833/page-3#post-1787978 sundan alıntılanmış lütfen baştan yapınız.
Konu alıntı yapılmadan düzenlenmiştir.

doku paketi olsa güzel olurdu o evin buildi güzel ama çok az şey var tek bşaınamı çalışıyorsun
Evet. Tekbaşıma çalışıyorum.

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
sw açılmış ama forumdan nere nbaşvuru yapıldığını anlamadım

başvuruyu gönderdim bakarsan sevinirim

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
mimariler hoş değil,destek vermek isterim fakat kale kaleye benzemiyor ve genellikle taş ve bölgeye göre meşe odunu yada ladin odunu kullanmanı öneririm ve yerinde olsam küçük küçük köyler yapardım bir kale yerine.... ve şunu belirtmek istiyoru kesinlikle hard-rp değil hocam easy-rp sunucunuz.

BuzzyRai

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
mimariler hoş değil,destek vermek isterim fakat kale kaleye benzemiyor ve genellikle taş ve bölgeye göre meşe odunu yada ladin odunu kullanmanı öneririm ve yerinde olsam küçük küçük köyler yapardım bir kale yerine.... ve şunu belirtmek istiyoru kesinlikle hard-rp değil hocam easy-rp sunucunuz.
bence önemli olan Yapılan roldür Ama herkes' in düşüncesi farklıdır :D

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar sunucuyu kuran arkadaşa yani cana bir nevi ortak oldum,kendisine yardım ediyorum fakat sunucu kesinlikle benim değil ve sistemler konusunda yardım ediyorum sunucu konseptini belirledik.Baştan bir köyle başlayıp onu büyütücez ve sonra yeni şehirler kaleler vs eklemeyi düşünüyoruz.

BuzzyRai

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
........ en az 2 saat Host mu değişcekmiş ... yoksa yapıtlar felan en baştanmı

Arkadaşlar sunucuyu kuran arkadaşa yani cana bir nevi ortak oldum,kendisine yardım ediyorum fakat sunucu kesinlikle benim değil ve sistemler konusunda yardım ediyorum sunucu konseptini belirledik.Baştan bir köyle başlayıp onu büyütücez ve sonra yeni şehirler kaleler vs eklemeyi düşünüyoruz.
Sunucu en baştanmı yoksa 1-2 saat bekletcekmisiniz .

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
........ en az 2 saat Host mu değişcekmiş ... yoksa yapıtlar felan en baştanmı

Sunucu en baştanmı yoksa 1-2 saat bekletcekmisiniz .
şu an kendi sistemlerimi cana hediye ettim,sistemleri ekledi ve yapıları değişicez fakat çok uzun sürmez.