Hapishane KORKU - HORROR map

Mapı nasıl buldun ?

• İyi

Kullanılan: 1 33.3%
  • Kötü

Kullanılan: 2 66.7%

• Kullanılan toplam oy
    3

MrBerkantTR

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Virastotal Koymassan Konun Arşive Alınır.

Edit:pardon Virustotal

Baturkmez

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Oyuna Creative de başladım ve Adventure mod'da oynamamızı söylemişsin. Bende /gamemode 2 yazdım ve yetkiniz yok dedi. Zar zor LAN açıp Adventure Mod'a geçtim. Başladım ve bir sürü mob vardı. Elimde kılıç yoktu ilk çıkan zombiyi öldürebildim. Ama sonra Creeper geldi ve patladı. Devreler bozuldu. Şu ayarı yapamadın mı, yoksa bilmiyor muydun: /gamerule mobGrefing false ? Öldüm ve mapla alakasız bir yerde doğdum. Mapın kalanını da bulamadım. Yani full sürümü olmadığını söylemişsin. Umarım bu tür şeyleri düzeltirsin.

ribbon54

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyuna Creative de başladım ve Adventure mod'da oynamamızı söylemişsin. Bende /gamemode 2 yazdım ve yetkiniz yok dedi. Zar zor LAN açıp Adventure Mod'a geçtim. Başladım ve bir sürü mob vardı. Elimde kılıç yoktu ilk çıkan zombiyi öldürebildim. Ama sonra Creeper geldi ve patladı. Devreler bozuldu. Şu ayarı yapamadın mı, yoksa bilmiyor muydun: /gamerule mobGrefing false ? Öldüm ve mapla alakasız bir yerde doğdum. Mapın kalanını da bulamadım. Yani full sürümü olmadığını söylemişsin. Umarım bu tür şeyleri düzeltirsin.

Dediğin kodu çalıştıramıyorum yardım edermisin :)

Baturkmez

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Üf pardon yanlış yazmışım /gamerule mobGriefing false (i yi unutmuşum.)

LoveMacaron

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Aynen map'la alakasiz mob geldi kafami patlatti alakasiz bir yere spawn oldum....