░Group Manager░Detaylı Nasıl Kullanılır░

Arda_005

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Selam Arkadaşlar Bu gün sizlere Group Manager Nasıl Kullanılır Nasıl Grup oluşturulur nasıl Grup yetkileri ayarlanır hepsini öğretmeye çalışıcam eğer başka bi pluginde sıkıntınız varsa yorum bırakın ben onunla ilgili bi konu açarım.
Haydi Başlayalım :p
Evet Arkadaşlar İlk Önce Grup Nasıl Oluşturulur = /Mangadd Grup İsmi Yazarak Grup Kurabilirsiniz
Daha Sonra Yapmanız Gereken Prefixini Ayarlamak yani prefix şudur = [Kurucu] Arda_005 = mesaj Prefix İsmin başına gelen [Kurucu] dur bunada "Tag" denir
bu "Tagı"
Oluşturmak için = /Mangaddv Grup Prefix Bu Kod ile tagı yapabilirsiniz ama renk ayarlarını nasıl yapıcaksınız onuda göstericem
Renk Kodları
&1 Koyu Mavi
&2 Yeşil
&3 Açık Mavi
&4 Kırmızı
&5 Mor
&6 Sarı
&7 Açık Gri
&8 Gri
&9 Turkuaz
&0 Siyah
&a Açık Yeşil
&e Açık Sarı
&c Açık Kırmızı
&b Açık Mavi
&d Açık Mor
&f Beyaz
&r Beyaz

Bu kodlar Sayesinde Tagı ayarlayabilirsiniz peki nasıl işte şöyle = /Mangaddv Kurucu Prefix [Kurucu] Renk kodlarını yazıyı yazmadan bi önce yazıp aralık bırakmadan yazınızı yazıp enter yapmanız yeter

Peki bunların hepsini yapdınız peki serverdeki oyuncuya bu tagı nasıl vericeksiniz = /Manuadd Kurucu Arda_005 yazmanız yeterli

Şimdi her şey tamam demeyin bu tagı oyuncuya verdiğiniz zaman kodları kullanamaya bilir şimdi ise komutları ekliycez =
/Mangaddp Kurucu Permission
Permission nedir peki Permission Ekliycemiz Komutlar anlamını taşıyor
Mesela Bir tane Permission Öğreteyim

/Mangaddp Kurucu essentials.warp
veya
/Mangaddp Kurucu essentials.warp.list

essentials.warp.list ve essentials.warp bunlar warp plugini içindir
essentials.warp.list sayesinde -/warp yazınca warp listesinin açılmasını sağlar

Peki aralarda Essentials Geçti essentials nedir essentials Group Manager ile kullanılan bir plugindir istek olursa onun hakkındada konu açarım Herkeze iyi günler :creeper::notch::domuz::koyun::iskelet::örümcek::papağan::papağan::papağan::papağan::papağan::papağan::papağan::papağan::papağan::papağan::papağan::papağan::papağan::papağan::papağan::papağan::papağan::papağan:
:altın::demir::kek::kitaplık::yaprak::odun::log::ecehver::çerçeve::lav::cam::cam:

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Sondaki emojiler gereksiz ve renk kodlarını renkli yapsaydın daha rahat olurdu.

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
Koskoca GroupManageri 3 yazıya sığdırmışsın.
Helal olsun :rank:

KozmikKaplumbağa

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bunu gören png formatı ******* etti.jpeg de neden resim yok diye yalnızlıktan ******* etti.Gif i ben yedim :D

SarpE

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
1.Gamer Teması kullananlara saygı duruşu.
2.Detaylı yazmışsınız fakat detay göremiyorum detaysız anlatım olsaydı bile ./manuaddv ya da ./manudel gibi komutlar olmalıydı.
3.Yani long lafın kısası geliştirmelisin.