- [Aktif-1.7.2-1.7.5] AnatoliaGaming Faction Macera IP [Mc.AnatoliaGaming.Com] -

TheN4maru

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Sunucu Adresi; mc.anatoliagaming.com (AÇILDI!)

Serverimizi diğer serverlerden ayırıcak birçok özellik ve yenilik getirmeye çalışıyoruz buda onun bir kanıtıdır.
Çok farklı zaman ve mekanlarda işe yaramayan metaryellerin serverimizde işe yaradığının kanıtıdır bu etkinlik. Örnek vericek olursak
Oyun içinde anons yaparak veya sosyal medya üzerindek etkinlik başlatıyoruz.Örnek Veriyorum Mesela Reklam Etkinliği İşte Serverin Reklamını Yapana Şu Verilecek Veya Bugün 100 Adam Kesilene Şu Verilecek Gibi Diğer Sunucularda Olmayan Bu Etkinlik Sistemini Gururla Sizlere Sunarız.

Oyunların İşini Kolaylaştırmak için yeni yollar deniyoruz ve Başarıcağımızı umuyoruz. Yardım Sistemimiz Oyun içinde /Yardim yazdığınız zaman
pencere açılmaktadır Bu pencerede oyunda hangi konuda zorlandıysanız O Konuyu Seçerek o konunun Yardım Bölümüne Ulaşırsınız Aynı Zamanda Oyundaki Rehber Olan Oyuncularımızada Sorarak Bilgi Edinebilirsiniz.Oyunu Daha Fazla Kolaylaştırmak İçin Yapacağımız Bir Proje Var Yakında Sizlerle Olucak /Kit'lerde Yardım Kitabı Olucak.

Kurallarımızı Maddeler halinde yapmak yerine Tam olarak oyunda ne istediğimizi oyuncuya belirtmek istedik.
Sizden istediğimiz gayet basit oyunda küfür,hile tarzı şeyler istemiyoruz herkesin eşit olduğu haksızlıığın olmadığı bir oyun istiyoruz.
Bunun yanı sıra oyunculara ne kadar anlatsakta anlamadıkları bütün serverlerde olan genel sorunlara değinmek istiyorum ADMİNLER ROBOT DEĞİLDİR!
10-20 Kere söyledikten sonra oyuncu "lan admin bak artık" gibi cümleler kullanıyorlar. Bunun üstüne doğruyu söylemek gerekirse Direk küfür etmek istiyorum
Sebebi gayet açık pluginlerde , haritada bir açık oluyor onunla ilgileniyorum veya veyayı boşverin herhangi bir şey oluyor. Bunun sonucu ilgilenemiyoruz
Arkadaşlar tekrar hatırlatıyorum ADMİNLER ROBOT DEĞİLDİR. Birşeyler yapmaya çalışıyorsak sizin için çalışıyoruz!

Yeni Warp Sistemi Artık Sizlerle Eski Warp Sisteminin Yerini Alan Menülü Warp Sistemi Artık Serverimizde Böyle Saatlerce Yazıları Arıcakken Şimdi Simgelerden Bulucaksınız İyi Oyunlar...

Artık oyun içinde tek göz hamlesiyle bilgilerinizi ve PVP Sıralamanızı görebilir ve Oyun İçi Bilgilerinizi Kontrol Edebilirsiniz.

Serverimizde Her Bütçeye Uygun Olan Vipler Oyunu Daha İyi Oynama İmkanı Sunuyor.Hem Yeni Güçlerle Korkmadan Arenaya Çıkabiliceksiniz Hemde Rakiplerinize Korku Salacaksınız.
VIP:15 TL

UltraVIP:25 TL
EliteVIP:35 TL
VIP'ler Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin /warp Vip

Sizin İçin Tamirci Sistemini Oluşturduk
[Repair]
Yazan Tabelaya Sağ Tıklamanız Yeterli

Son düzenleme:

TheN4maru

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
çok güzel bir server tavsiye ederim
Beğenmene Sevindim :D[DOUBLEPOST=1391034816,1391013149][/DOUBLEPOST]güncel[DOUBLEPOST=1391095211][/DOUBLEPOST]güncel[DOUBLEPOST=1391117133][/DOUBLEPOST]güncel[DOUBLEPOST=1391326432][/DOUBLEPOST]güncel[DOUBLEPOST=1391460444][/DOUBLEPOST]güncel[DOUBLEPOST=1391523233][/DOUBLEPOST]güncel[DOUBLEPOST=1391593126][/DOUBLEPOST]güncel

TheN4maru

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
güncel[DOUBLEPOST=1394738936,1394635449][/DOUBLEPOST]+++++++[DOUBLEPOST=1394775268][/DOUBLEPOST]+[DOUBLEPOST=1394956096][/DOUBLEPOST]+[DOUBLEPOST=1395240737][/DOUBLEPOST].

Lucifer˜

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Konu başlığınız illegal karakter barındırmakta.
Başlık kısa sürede düzenlenmediği taktirde konu arşive alınacaktır.

TheN4maru

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bildirim İçin teşekkürler düzelttim.[DOUBLEPOST=1395522182,1395467287][/DOUBLEPOST]Güncel[DOUBLEPOST=1397934211][/DOUBLEPOST]+

Vestelcin1

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Proxy Bulundu hatası alıyorum modemi resetlesemde sorun çözülmüyor Düzeltilmesini istiyorum.