> Granit CRAFT > Faction/ 1.7.X 1.8.X / Bosslar /Kafa Dusurme/Rütbe/ GranitCRAFT.Nitrado.Net

Tunahan8154

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

IP Adresi; GranitCraft.Nitrado.Net
Website; YAKINDA
Sürüm; 1.7X,1.8X

Önsöz
Bu zamana kadar birkaç farklı isimle karşınıza çıktık, fakat çoğunun sonu aynı şekilde bitti. Emeklerinizi sizden almış olabiliriz fakat inanın ki bizim de sebeplerimiz vardı bunun için. Yeni Granit'de bunların hiçbirinin olmamasını temenni ederekten sunucunun yapımına başladım ve o amaçla da ilerliyorum. Sizden sunucumuza bir şans daha vermenizi istiyorum bu sefer sizi yüz üstü bırakmayacağımıza söz veriyoruz.
Amacımız

Temeli birliğini kurup diğer birlikleri domine etmeye dayanır, ama sadece bundan ibaret değil olmamalıda. Bizim en önemli bulduğumuz şeylerden biri de oyuncular arası ilişki, buna değer veriyoruz. Belki eskisiyle aynı tadı vermeyecek ama size o ortamı sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Sunucu Özellikleri
6 GB RAM
2xE5-2670v2 CPU
1 GBPS Bant Genişliği
Almanya
Ram oranımız az görünmesine karşılık sunucunun şimdiki durumunda yeterli olmaktadır ve ne bize ne oyuncularımıza bir sıkıntı çıkarmamaktadır.
SSD disklerimiz ile verileriniz hızlı bir şekilde kaydedilip düzenli olarak yedekleri alınmaktadır.
İnternet hızımıza gelirsek, size en iyi deneyimi yaşatmak için doğru yurtdışı lokasyon seçilerekten güçlü bir altyapı oluşturmaya çalışıldı.

Destek!
Sunucumuzda bir sıkıntı yaşadığınız takdirde isterseniz forumlarımız üzerinden oyuncularımızla fikir alışverişinde bulunarak isterseniz Brknt6767 Skype adresinden bizlerle iletişime geçerek sorununuz hakkında yardım talep edebilirsiniz.

İlgili Yönetim
Sunucumuzda sizinle bir arkadaş samimiyetinde ve sürekli iletişim halinde bulunan bir yönetim ekibimiz mevcuttur. Oyun içi sorunlarınızdan tutun günlük hayattaki sıkıntılarınıza kadar konuşmaya ve sorunlarınızı çözmek için yardımcı olmaya hazırdırlar.

Ekonomi
Sunucumuzun alanında uzman yetkilileri ekonomiyi hem oyuncuya hem de sunucunun dengesine göre en doğru şekilde hazırladı.
Zaman içinde sunucu gidişatına göre asıl şeklini alacak ekonomimiz sizleri ne madur ne zengin edecek herkese eşit davranmaya çalışacaktır.

Adaletli Oyun
Oyun içerisinde bir sorun yaşadığınızda iki tarafı da düşünerek hareket etmek zorundayız. Objektif bakış açımız ile bu mümkün. Fakat bir gerçek var ki çoğu olayda bir haklı bir haksız taraf bulunmaktadır ve her zaman haklı taraf siz olmayabilirsiniz.
Ayriyetten yakında aktifliğine kavuşacak olan hile koruma sistemimiz sayesinde hakkınızın yenmesine karşı durarak adaletli bir oyun sağlamayı hedefliyoruz.

Boss
Özel Boss Adamızda bulunan canavarlar ile savaşabilir, onları yenmen durumunda ise özel ödüller kazanabilirsin!
Biraz tehlikeli, ama buna değecektir.

Son düzenleme:

Tunahan8154

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Görüsünüz İcin Tesekkürler Yakında Maplar Yenilenecektir

DeadBarbarian

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mimar veya mod alımı varsa yardım edebilirim map'lar konusunda.

ByEsas

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ALIM OLURSA YAZ

SERVERİ HERKEZE TAVSİYE EDERİM

iBerkHD

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Siz gerçekten bu servere iyi mi diyorsunuz? Kusurlarınız? ;
Sadece amerika dedim diye sınırsız mute.
Sunucuda bug var diye söyledim küfür yedim.
Sunucunuza böylece birileri girmez.
Buglari duzeltip açın.
İyi günler :/