GoldPvP.Nitrado.net /1.7 - 1.8\ Muhteşem 1vs1 | Kombo | Rerport | Meydan Okuma Sistemi

ekayreis

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba ! Sevgili Oyuncu,
GoldPvP Adlı Serverımıza Davetlisiniz. Peki Sizleri Neler Bekliyor ? Muhteşem Bir 1vs1 Mapleri, Serverımıza Özel Challege Sistemi, Report Sistemi Ve Değiştirilmiş Kombo Sistemi!
Peki Biz Kimiz ?

Biz 10.09.2015 Tarihinden Beri Hizmet Veren GoldGamer Serverının Kurucularıyız. Bu Güne Kadar 2 Tane Server Satın Aldık Onlar : DiamondPvP, MorfinPvP'dir. şu an'da Serverımız Kapandığı İçin Satmak Zorunda Kalmıştık. Biz 3 Tane Arkadaşız Birimiz Youtuber, Birimiz Programcı, Birimizde Tüm Server'ların Sahibidir. Okulların Kapanmasıyla Beraber GoldPvP'yi Tekrardan Açtık Ve Busefer Kapanmaya Hiç Niyetimiz yok.

İpmiz:
GoldPvP.Nitrado.net

Sitemiz:
http://www.GoldPvP.pe.hu

Kullanabileceğiniz Komutlar:
/Rapor <Oyuncu İsmi> <Mesajınız> - Birilerini Veya Bugu Rerport Etmenizi Sağlar.
/Meydanoku - Meydan Okuma Menusünü Açar.

1vs1 Maplerimiz:

Challenge Menüsü!

Son düzenleme:

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Dünyada bir ilk olsaydı MCSG den alıntı olmazdı. bkz. /challenge komutu.

+ Bedirhanmısın Cemalmi?

ekayreis

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Özür Dileriz Biz MCSG'de Göremediğimiz İçin Dünyada İlk Dediğik Tekrardan Özürdileriz Ve Hemen Düzelticeğiz

ShieldTM

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Böyle Kötü Bir Server Görmedim Hem herkes Hack Mod AzizAgaOfficial Bile Antiknockback ve ben boş yere ban yedim sebepide yok bida böyle server yapacaksanız yayınlamayın yeter o kadar emeğim vardı

Servere Girmenizi Önermem

ahmetmehmet12

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Goldpvp bu kadar kotu drgildi.servere ne yapmissiniz.herkes hile yetkililer bile.... ve 1vs1 mapleri gelidtirilmeli

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Umarım bu video senin sunucuna ait bir video değildir. Eğer öyleyse çok özenmişsiniz. Çin malı kopyamız adeta. Işınlanma yerleri doğma yerleri her şey birebir aynı. Acıyorum sizlere kendi haritanızı yapamıyorken sunucu açmak pes dedirtti. Haritamızı çalmışsınız diyecek bir sözüm yok sizlere.

MrHappy

belki de bundan, artık hüznü ve acıyı paylaşıyoruz
En iyi cevaplar
0
Bu kadarını da görmedim arkadaş! Cidden tebrik ediyorum. Arkadaşlar, görülen bütün harita tamamen benim tarafından yapılmıştır. Şematik düzeni ve iskelet bana aittir. Lobi ise FallenNW Builder ekibine aittir. Sunucumuza gelerek bunun gerçekliğini doğrulatabiliriz. Üstüne birde kanalımızdaki videonun müziğinin aynısını sizde tanıtım videonuza koymuşsunuz. @ReMaKeR in kanalımız için çektiği rapor sistemi videosunda kendisinin bulduğu müziğin ta kendisi. Arkadaşım müzik mi kalmadı piyasada? Bu sunucu açık kalmayacak, kaldıranlar sonucuna katlanacak. Teşekkür ederim.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Siz world edit bile kullanmayı bilmezken çalmanız çok ironik. Ben hayatımda böyle bir şey görmedim, adamlar korsan piyasasına girse Rusya'yı geçer bu özentilikle. Aynı yorumu YouTube videonuzda daha sert bir dil ile belirttim yine belirtiyorum. Adamlar yeri sadece saf altın bloğu yapıp utanmadan birde sunmuş ya yazıklar olsun size emek hırsızları. Biz enayimiyizde o kadar emeğimizle build yapalım adamın biri gelsin kopyalasın altına boyasın heryeri benim sunucum diye tanıtsın size ben hiçbir şey demiyorum. Adamlar çakma çin malı üretim hatası araba niteliğinde bir sunucu öne sürmüş ki buna sunucu denmez bildiğin FallenMC'in deneme sunucusu olmuş. Konunuzun onaylandığına bile şükretmeniz gerekiyor bu video çekme işi size fazla çünkü.

Son düzenleme:

MrHappy

belki de bundan, artık hüznü ve acıyı paylaşıyoruz
En iyi cevaplar
0
Sıra CandyPVP'nin haritasını çalmakta mı sayın sunucu kurucusu?