Görüntü sorunu bir yardım edin

minefield

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bende oyunun 1.5.2 sürümü var birtek bu sürüm doğru düzgün çalışıyor bunun harici bütün sürümler hep şu hatayı veriyor bunun yüzünden 1.5.2 ye oynamya mahkum kaldım....

neden bu hatayı veriyor sadece 1.5.2 sürümünde düzgün oynayabiliyorum 1.8.3 veya diğer sürümlere geçtiğimde hep bu sorun ortaya çıkıyor :(

minefield

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
modlardan kaynaklanıyor olabilir, oyunu sil tekrar yüklemeyi dene, texture packlardanda kaynaklanıyor olabilir, olmadi ekran kartında sorun vardir :)

şöyle dene,

bilgisayardinda hiç mc ile alakalı bir şey kalmasin,

unnistall et, yeni klasör oluştur klasörün url yerine %appdata% yaz .minecraft adlı klasörü sil minecrafttı tekrar yükle::

yine sorun devammi ediyor?

ekran karti

oda değilmi

artık bilmiyorum..

ekran kartımdan kaynaklansa hiç giremem oyuna dediğin gibi minecraftla ilgili hiçbir şey bırakmayıp sildim ama yine aynısı oldu sanırım tam sorunu düzeltmek için format gerekli onuda yapıcak cesaret yok

M

MUHDE

Ziyaretçi
Hep diyorum pixel formatı tam olarak destekleyen driverleri yükleyin diye :(

Optifine kullanıyorsan ayarlardan opengl şeysini fast fancy default şeklinde 3 seçenekte dene :(

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Minecraft.net Buradan indir %100 çalışıyor B)

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Fakirse oynamasın yani? Fakiriz diye Minecraft oynamayı yasaklarsınız artık bize. Madem böyle düşünüyorsun, o halde premium hesap paramızı sen öde bakalım.

Bu MineField adlı arkadaş Çok "Akıllı"ymiş ya.Bu Aklı Durduk Yere Kazanmamıştır.Ayrıca Benim Bile Aylık harçlığım 30 TL.Günlük 1 TL Oluyor Yani.

Eminimki 3-4 ay dişini sıkıp Premium alabilir.Bende Fakirim.2 Yılda Para Biriktirip Aldım.

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu MineField adlı arkadaş Çok "Akıllı"ymiş ya.Bu Aklı Durduk Yere Kazanmamıştır.Ayrıca Benim Bile Aylık harçlığım 30 TL.Günlük 1 TL Oluyor Yani.

Eminimki 3-4 ay dişini sıkıp Premium alabilir.Bende Fakirim.2 Yılda Para Biriktirip Aldım.
Yat kalk şükret derim. Benimkisi 5 TL. Ben 1 sene para biriktirsem anca alırım :D

Ayrıca zaten minefield'i savunmuyorum zaten. Bana ve diğer üyelere hakaret edenin hiçbir şey yokmuş gibi yanında olmam.

Asıl iş; forumun tahminen yarısının, belki daha fazlasının parasızlıktan Minecraft'ı crack oynuyor olması. Forumdaki herkes premium hesap almalı ki bunu konuşabilelim. Yoksa bizim gibi düşünenlerden biri gelir, tartışma çıkarıp gider. Olan foruma olur.

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yat kalk şükret derim. Benimkisi 5 TL. Ben 1 sene para biriktirsem anca alırım :D

Ayrıca zaten minefield'i savunmuyorum zaten. Bana ve diğer üyelere hakaret edenin hiçbir şey yokmuş gibi yanında olmam.

Asıl iş; forumun tahminen yarısının, belki daha fazlasının parasızlıktan Minecraft'ı crack oynuyor olması. Forumdaki herkes premium hesap almalı ki bunu konuşabilelim. Yoksa bizim gibi düşünenlerden biri gelir, tartışma çıkarıp gider. Olan foruma olur.
Arkadaş Diğer Konuda Bana Söylemediği Laf Kalmamıştıda.İçimde Kalmış Atayım Dedim :)

minefield

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ne çok düşmanım ve çekemeyenlerim varmış her konumda saldırıyorlar gülüyorum :D

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ne çok düşmanım ve çekemeyenlerim varmış her konumda saldırıyorlar gülüyorum :D
sen herkese cahil demeseydin kimse sana tavır almazdı ki. Kimse durduk yere saldırmaz. özür dileyeceğine üste çıkınca haliyle istenmeyen adam oldun. Yani bu muameleyi kendin istedin. gelin bana saldırın dercesine herkese hakaret ettin. (o çok medet umduğun adminler bile sana bu yüzden uyarı atmış) bir de hiçbir şey yokmuş gibi bunları söylüyorsun.

ben bile bazen bazı üyelerle tartışsam da düşman edinmek istemem. zaten bu tartışmalara rağmen bu forumda düşmanım olduğunu da zannetmiyorum. daha önce böyle tartıştığım 4 arkadaşım vardı burada. ama hepsiyle sonunda problemi çözdük. sen ise bu konuda tamamen haksız olmana rağmen problemi devam ettirmekte kararlısın. bu yüzden bu durumdasın. bana inanmıyorsan, onlara sor. Eminim ki hiçbiri senin kadar kinci değildirler. bana karşı bir kin beklediklerini de zannetmiyorum. sen ise haksız olduğun gerçeğini gururuna yediremediğin için herkese sataşma ihtiyacı hissediyorsun.

şahsen; herkese cahil dediğin için özür dilersen sana kapım açık. Çünkü o "herkesin" senle tek meselesi budur. Kimse sana durduk yere tavır almadı, merak etme.

Bu konuyu burada ben açmadım, hatta bu konuda seni ve tüm premium hesap sahibi olamayanları savunuyordum. Bu konuyu burada bitireceğim ki daha fazla laf anlatmak istemiyorum, söyleyeceğimi söyledim. bu konu için de "cahil" meselesi için de sözlerim bu kadar. Yeter; hep aynı şeyi söylemekten usandım.

drksnk1

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
sen herkese cahil demeseydin kimse sana tavır almazdı ki. Kimse durduk yere saldırmaz. özür dileyeceğine üste çıkınca haliyle istenmeyen adam oldun. Yani bu muameleyi kendin istedin. gelin bana saldırın dercesine herkese hakaret ettin. (o çok medet umduğun adminler bile sana bu yüzden uyarı atmış) bir de hiçbir şey yokmuş gibi bunları söylüyorsun.

ben bile bazen bazı üyelerle tartışsam da düşman edinmek istemem. zaten bu tartışmalara rağmen bu forumda düşmanım olduğunu da zannetmiyorum. daha önce böyle tartıştığım 4 arkadaşım vardı burada. ama hepsiyle sonunda problemi çözdük. sen ise bu konuda tamamen haksız olmana rağmen problemi devam ettirmekte kararlısın. bu yüzden bu durumdasın. bana inanmıyorsan, onlara sor. Eminim ki hiçbiri senin kadar kinci değildirler. bana karşı bir kin beklediklerini de zannetmiyorum. sen ise haksız olduğun gerçeğini gururuna yediremediğin için herkese sataşma ihtiyacı hissediyorsun.

şahsen; herkese cahil dediğin için özür dilersen sana kapım açık. Çünkü o "herkesin" senle tek meselesi budur. Kimse sana durduk yere tavır almadı, merak etme.

Bu konuyu burada ben açmadım, hatta bu konuda seni ve tüm premium hesap sahibi olamayanları savunuyordum. Bu konuyu burada bitireceğim ki daha fazla laf anlatmak istemiyorum, söyleyeceğimi söyledim. bu konu için de "cahil" meselesi için de sözlerim bu kadar. Yeter; hep aynı şeyi söylemekten usandım.
Okumadım...

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaş haftalık param 5tl şükrediyom fakat kredi kartı sıkıntı banka kartıda 18 yaşına kadar kumbara gibi kullanabiliyorum... (Yaşım 17 :/)