zupacrafter

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
19x19x6'lık gizemli, terkedilmiş bir ev... Bu evde ters giden birşeyler var... Etrafındaki canlılar bir değişik!
Evin içindeki "Gizemli Küre"leri topla ve gizemi çöz!

Güncelleme: v1.1
bazı küçük hatalar giderildi, daha da geliştirilecek.

Öncelikle, haritayı oynamanız için "Secret Rooms" isimli mod lazım ama hemen korkmayın, forge vs şeylerle uğraşmadan kolayca yüklemek mümkün.
Şu siteye girin aşağılarda biryerde download exe / download zip var. fark etmez birini indirin, açın, install mod diyin direk olacaktır.
Haritayı yapma amacım: Aslında modun getirdiği herşeyi küçük bir evde toplayacaktım sonra dedim ki "Şunu biraz daha büyüteyim de adv. map olsun" ve yaptım :) (Bu arada modun getirdiği herşeyi kullanmadım çok zor olmasın diye)
Haritanın doğru düzgün bir hikayesi yok ve biraz da kısa. Ama geliştirilebilir. Aslında hikayesi olsa çok daha güzel olacaktı ama zamanım yoktu. Onun yerine bu haritanın 2.sini veya başına/sonuna bişeyler ekleyerek yeni bir adv. map yapabilirim zamanım olursa. Bu yüzden öneri ve yorumları bekliyorum. Belki sizlerle beraber de yapabilirim yeni haritayı veya kendi haritanız gibi göstermemeniz şartıyla siz de devam ettirebilirsiniz bu haritayı. tabii isimlerinizi yazarım ben de.
Modun nasıl bir şey olduğuna bakmanıza gerek yok. Anlaması gayet kolay bir mod ve haritamda itermlerin tanıtımına küçük biryer ayırdım.

• 30+ dk. oynama süresi (çok değişebilir 1.5 saat de olabilir ama tahminim en az 30 dk.)
  • Modlu Map
  • Kurallar vs. haritanın içinde.
  • Resimler:

UYARI: GİZEMLİ KÜRE DENEN ŞEYLER ASLINDA ATEŞ TOPU OLDUĞU İÇİN YANLIŞLIKLA SAĞ TIKLARSANIZ HEM GİZEMLİ KÜREYİ KAYBETMİŞ OLURSUNUZ HEM DE EV TAMAMEN TAHTA OLDUĞNDAN... GERİSİNİ SİZ DÜŞÜNÜN. MAALESEF BAŞTA BU AKLIMA GELMEDİ GELSEYDİ ÖNLEM ALABİLRİDİM, NEYSE, SİZ BUNLARI SAKIN ELİNİZE ALMAYIN Kİ KAZA ÇIKMASIN. HEP ÇANTADA TUTUN.

İNDİR: https://www.mediafire.com/?9rff19z103lelw6
VİRUSTOTAL: https://www.virustotal.com/tr/file/...14c2954416f88c8e48b7cfa7/analysis/1423420983/

diğer haritalarıma da bakabilrsiniz..

Son düzenleme:

zupacrafter

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
[DOUBLEPOST=1423505069,1423422336][/DOUBLEPOST]
Yüklüyorum[DOUBLEPOST=1423421801,1423421510][/DOUBLEPOST]Biraz kısa olmuş ama gayet zevkli beğendim.

Konuda da yazmıştım zaten biraz kısa diye ve yine yazdığım gibi belki devamını yapabilirim veya haritayı büyütebilirim.
bi dakka.. bitirmedin dimi? hile falan mı yaptın? bu kada rkısa sürmsi imkanısz :D

SoGamez92

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
[DOUBLEPOST=1423505069,1423422336][/DOUBLEPOST]

Konuda da yazmıştım zaten biraz kısa diye ve yine yazdığım gibi belki devamını yapabilirim veya haritayı büyütebilirim.
bi dakka.. bitirmedin dimi? hile falan mı yaptın? bu kada rkısa sürmsi imkanısz :D

Bitirdim niye hile yapayım :D Doublepostla düzenliyor.

zupacrafter

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bitirdim niye hile yapayım :D Doublepostla düzenliyor.
Kaç dakika sürdüğünü öğrenebilirmiyim? :D
"yüklüyorum" yorumundan 10 dakika sonra "Biraz kısa olmuş ama gayet zevkli beğendim." demişsin de 10 dakikada bitirmen biraz zor geldi bana o yüzden hile mi yaptın dedim :D yaklaşık kaç dakika sürdü?
30dan az ise konudaki oynama süresine 30 yazmıştım onuda değiştireyim hem[DOUBLEPOST=1423505973,1423505814][/DOUBLEPOST]ve
Doublepostla düzenliyor.
derken?

SoGamez92

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kaç dakika sürdüğünü öğrenebilirmiyim? :D
"yüklüyorum" yorumundan 10 dakika sonra "Biraz kısa olmuş ama gayet zevkli beğendim." demişsin de 10 dakikada bitirmen biraz zor geldi bana o yüzden hile mi yaptın dedim :D yaklaşık kaç dakika sürdü?
30dan az ise konudaki oynama süresine 30 yazmıştım onuda değiştireyim hem[DOUBLEPOST=1423505973,1423505814][/DOUBLEPOST]ve

derken?

Oynama süresini hatırlamıyorum :) Ama 30dk kalsın zaten çok önemli bir şey değil hile yapmadım.

zupacrafter

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar yorum bekliyorum[DOUBLEPOST=1423863723,1423583493][/DOUBLEPOST]+[DOUBLEPOST=1424257127][/DOUBLEPOST]
Güncelleme: v1.1
bazı küçük hatalar giderildi, daha da geliştirilecek.

ZTHM

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dostum tüm haritaların gibi bu da çok güzel. Gerçi bana çok zor geldi bitirmem 45 dk civarı sürdü. ayrıca sondaki kısımda ufak bir hata var veya uğraşmamışsın sadece 1 sandığa gizemli küre koysan kapı açılıyor hepsine koymaya gerek yok.
bu hatanın ve kısa olmasınının dışında iyiydi ama tek başına böyle olunca pek de zevkli olmuyor dediğin gibi bunu bi adv. mapta kullanmalısın...

zupacrafter

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Dostum tüm haritaların gibi bu da çok güzel. Gerçi bana çok zor geldi bitirmem 45 dk civarı sürdü. ayrıca sondaki kısımda ufak bir hata var veya uğraşmamışsın sadece 1 sandığa gizemli küre koysan kapı açılıyor hepsine koymaya gerek yok.
bu hatanın ve kısa olmasınının dışında iyiydi ama tek başına böyle olunca pek de zevkli olmuyor dediğin gibi bunu bi adv. mapta kullanmalısın...
evet o kısmı düzelticektim ama minecraftta bi sorun var.[DOUBLEPOST=1424805439,1424805318][/DOUBLEPOST]Haritayı gerçekten oynayan ve görüş/öneri bildirecek başka kimse yok mu?

Bartuzen

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bana zor geldi :S

Son düzenleme:

zupacrafter

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Olabilir aslında birazcık da şans işi
ama dediğim gibi sağa basılı tutarak ve duvarları kontrol ederek vs. biraz daha kolaylaştırabilirsin.
Ayrıca şunun da farkındayım bu şeklilde tek başına böyle bir harita olunca biraz sıkıcı oluyor. bunun gibi bir şeyi büyük bir adv. mapın içine koysam çok daha iyi olacağını biliyorum ama o kadar zamanım yok ve buna da zaman harcadım o yüzden sizlere sunayım dedim
yorum için sağol[DOUBLEPOST=1425558576,1425124442][/DOUBLEPOST]
kaç dakikada bitirdin?[DOUBLEPOST=1441219065][/DOUBLEPOST].

harita güncellendi.

++ GÜNCEL ++

+++++ GÜNCEL +++++

.