Galacticraft Mod Hatası

Sorrow TR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Selam arkadaşlar ben Galacticraft modunu yükledim, yüklemeyi harfi harfine uyguladım ancak böyle bir hata alıyorum çözen olursa sevinirim :çoküzgün:

efeomersahin

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Coremods'a koycaksın.Minecraft.jar ve mods'ta olmayacak.[DOUBLEPOST=1371673668,1371582955][/DOUBLEPOST]Bide kurmanda sorun.Sistemdeki kaynaklar 2 ye katlanmış :(

Hasan29

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Uğraşma sil .minecraft'ı çünkü silsen bile kalıntıları kalır sonra tekrar kursun bekle sonrada skydaz.com a gir istediğin modu seç 2 tuşla yüklesin :)

efeomersahin

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
skydaz yanlış yüklüo toomanyitems falan indircem backupsta bişi yok ve çalışmıo.Minecraft forum en iyisi.

Hasan29

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben pratik olsun diye söyledim ayrıca hiçbir zaman backup yapma 2 saatte yükler

Hasan29

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen direk oyunu aç birşeyler daha yükler biraz bekle çünkü ilk açılışta donar.

Sorrow TR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Uğraşma sil .minecraft'ı çünkü silsen bile kalıntıları kalır sonra tekrar kursun bekle sonrada skydaz.com a gir istediğin modu seç 2 tuşla yüklesin :)

Arkadaşım çok sağol yükledim modu iyiymiş :sırıtmak:[DOUBLEPOST=1371764182,1371764090][/DOUBLEPOST]
Coremods'a koycaksın.Minecraft.jar ve mods'ta olmayacak.[DOUBLEPOST=1371673668,1371582955][/DOUBLEPOST]Bide kurmanda sorun.Sistemdeki kaynaklar 2 ye katlanmış :(

Hepsini denedim zaten ama yine benzer bir problem. Skydaz en iyisiymiş. Ama yine de teşekkürler :)

Hasan29

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım çok sağol yükledim modu iyiymiş :sırıtmak:[DOUBLEPOST=1371764182,1371764090][/DOUBLEPOST]

Hepsini denedim zaten ama yine benzer bir problem. Skydaz en iyisiymiş. Ama yine de teşekkürler :)

İyi oyunlar o zaman :)

efeomersahin

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bazı modlarda sorun oluyo.Ben forge yükleyemiyorum yüklenmiş gibi geçio

Hasan29

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bazı modlarda sorun oluyo.Ben forge yükleyemiyorum yüklenmiş gibi geçio

Modu yüklerken indirme linkinin yukarısında forge veya modloader yazar,eğer forgeyi yüklediysen modloader olanı yükleyemezsin aynı şekilde modloaderi yüklersen forge olanı yükleyemezsin (karışık oldu ama neyse)

efeomersahin

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben sadece forge kuruyorum yüklenmiş gibi geçio mojangdan sonra siyah ekran

Hasan29

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hangi modları yüklüyorsun söyler misin çakışıyor olabilir örn:jammy's furniture mod yükleyip birde block modu yüklüyorsan bozulabilir.

Hasan29

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hah! Galacticraft yüklendikten sonra bir hata çıkar 4 şıklı o zaman baştan 2.ye tıklayacaksın ve düzelecek.