Güzel olacağına inandığım bir harita! | İnfinite Space/ PROJE ÇALIŞILMADIĞINDAN DOLAYI İPTAL EDİLDİ

LoaderSensei

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
CustomNpc modu yardımıyla yaptığım haritamın başlarındayım! Redstone sistemlerini çok iyi yapmam gerekiyor hemde aşırı iyi bu yüzden 3-4 haftadan önce çıkamaz bence...
2 tane harita paylaştım ikiside pasoydu ve kimsenin oynadığını sanmıyorum ^^ Bu yüzden bu haritayı yapmaya başladım Çıkış tarihi 06.09.2014 olacağını tahmin ediyorum

Senaryo:
Şehirde tuhaf olaylar olur her gün sular , elektrikler kesilir ve vatandaşlar bundan bıkıp isyana başlar önüne gelene vururlar bayıltırlar ve cam cemekan bırakmazlar baş rol oyuncusunada darbe gelmiştir baş rol oyuncusu uyandığında bir sığınaktadır bir süre sonra Albay'la tanışır onun pis işlerini yapar taaki bir süreye kadar!

:notch:

Son düzenleme:

Kralimben

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Güzel olacak gibi. Telsizleri okumak yerine dinlemek daha eğlenceli bir hale getirebilir. Ama bunun için gerekli dosyaları indirmemiz gerekecek.

BT_GoD

Düşmüş Melek
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Merakla bekliyorum. :)

LoaderSensei

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mükemmel . Senaryoyu sorabilirmiyim ^^
Albay adlı kaçak bir asker nüfuslarının az olduğunu öğrendiği için şehirden birini kaçırır ve yeraltı sığınağına koyar sığınakta uyanan baş rol karakteri bir çıkış yolu bulur ve çakıl yolları takip edip albayın kalesine gelir albay ona pis işlerini yaptırır ve zombi istilası olduğunu söyler ve baş rol karakteride buna kanar bir süre sonra zombi istilası olmadığını öğrenir ve kaleyi terk eder.

zombiespaceman1

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Albay adlı kaçak bir asker nüfuslarının az olduğunu öğrendiği için şehirden birini kaçırır ve yeraltı sığınağına koyar sığınakta uyanan baş rol karakteri bir çıkış yolu bulur ve çakıl yolları takip edip albayın kalesine gelir albay ona pis işlerini yaptırır ve zombi istilası olduğunu söyler ve baş rol karakteride buna kanar bir süre sonra zombi istilası olmadığını öğrenir ve kaleyi terk eder.
Konuya eklemelisin .

Baggi

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Böyle bir map bekliyordum da ben 06.09.2014'de tatile gidiyorum. Şansıma sokuyum :D

Mausdeini

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Doku paketi kullanırsan daha güzel görünür. Hikayeyi biraz daha zenginleştir. Mesela asker nüfusu eksiği yüzünden birini bayıltıp senden birisi yapmak bana saçma geldi. Build'in de biraz kötü bunların hepsini düzelt tadından yenmez harita.