Fillezilla hatası acil içeri

hudayfa1907

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Selamun Aleyküm Arkadaşlar AxiTr Serverime Plugin Yüklemek İçin Filezilla'ya girdim, Her Bilgiyi girdim ve Şu problem çıktı
Hata: Sunucuyla bağlantı kurulamıyor
Durum: Yeniden denemek için bekleniyor...
Durum: 46.20.1.98:21 bağlantısı kuruluyor...
Durum: "ECONNREFUSED - Bağlantı sunucu tarafından reddedildi" ile bağlantı kurulamadı.
Hata: Sunucuyla bağlantı kurulamıyor

Yardımlarınızı Bekliyorum.

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Bilgisayarım Klasörünü Açınız. Tepede Klasör Adresinin Yazdığı Yere Tıklayınız ve Oraya Hostunun Adını veya IP'sini Yazınız. Karşınıza Bir Ekran Gelecek Bilgilerinizi Giriniz ve Giriş Yapınız.

hudayfa1907

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bilgisayarım Klasörünü Açınız. Tepede Klasör Adresinin Yazdığı Yere Tıklayınız ve Oraya Hostunun Adını veya IP'sini Yazınız. Karşınıza Bir Ekran Gelecek Bilgilerinizi Giriniz ve Giriş Yapınız.
anlamadım Biraz Daha detaylı anlatırmısınız?

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
anlamadım Biraz Daha detaylı anlatırmısınız?
Şifre yanlış olabilir port yanlış olabilir veya sunucu aktif olmayabilir ağ bağlanıtınız da sorun olabilir.
Eğer bunları kontrol ettiyseniz, bir sorunları yoksa:
Bağlantı şifrelemesini “Olabiliyorsa TLS üzerinde açıkta FTP Kullanılsın” veya “Düz FTP Düşük Güvenlik” olarak ve Oturum Açma Tipini “Normal” olarak belirlediğinizden emin olunuz.
Eğer bu da olmaz ise hostingden ticket ile yardım alınız.

Not: Ayrıca bunun farklı bir imaj atmayla düzelebileceğini başka bir yerde okumuştum.

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
FileZilla şifreni değiştir serveri durdurup tekrar girmeyi dene.

hudayfa1907

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Şifre yanlış olabilir port yanlış olabilir veya sunucu aktif olmayabilir ağ bağlanıtınız da sorun olabilir.
Eğer bunları kontrol ettiyseniz, bir sorunları yoksa:
Bağlantı şifrelemesini “Olabiliyorsa TLS üzerinde açıkta FTP Kullanılsın” veya “Düz FTP Düşük Güvenlik” olarak ve Oturum Açma Tipini “Normal” olarak belirlediğinizden emin olunuz.
Eğer bu da olmaz ise hostingden ticket ile yardım alınız.

Not: Ayrıca bunun farklı bir imaj atmayla düzelebileceğini başka bir yerde okumuştum.
O Dediklerini Nerden görüoruz “Olabiliyorsa TLS üzerinde açıkta FTP Kullanılsın” veya “Düz FTP Düşük Güvenlik” olarak ve Oturum Açma Tipini “Normal” olarak belirlediğinizden emin olunuz.

FileZilla şifreni değiştir serveri durdurup tekrar girmeyi dene.
Hepsini denedim hattta serveri sıfırladım
Daha Yeni aldım sabah zaten

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
O Dediklerini Nerden görüoruz “Olabiliyorsa TLS üzerinde açıkta FTP Kullanılsın” veya “Düz FTP Düşük Güvenlik” olarak ve Oturum Açma Tipini “Normal” olarak belirlediğinizden emin olunuz.

Hepsini denedim hattta serveri sıfırladım
Daha Yeni aldım sabah zaten
Peki FileZilla'yı güncelledin mi ?

enes05252

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Evet Onu da Yaptım
?

Panele vb. giriyor mu ? AxiTR ye facebooktan veya bu forumdan ulaşmaya çalış. Üyeyi konuya etiketlemeyi bilmidiğim için etiketleyemiyorum. Şifre vb. herşeyi elinle yazmaya çalış. AxiTR filezillasını bende kullanıyorum fakat bir sorun yok. Bir de port yazmadan gir. Filezilla şifresini değiştir.

Faunne

Team Fergus
En iyi cevaplar
0
Bağlandıktan sonra portu düzenleyip (hostingin hangi portu verdiyse) onu yazıp , önceki bağlantıyı iptal et.

CelilOguz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
axiTR ile alakalı olma ihtimali yüzde kaçtır sizce :(