❖Fallen Kingdom Role Play |♣Efsane Dönüyor!♣| - 1.8! - AÇILIŞ PERŞEMBE 19.30

Rainman

Cenk Sarikaya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
______________________________________________________________________________________________________________
Bir Hawk's Gaming Ürünü
A Hawk's Gaming Production

-SUNUCU AÇILDI -- IP AŞAĞIDADIR-

-Eskilerden Yeni Bir Soluk!-

______________________________________________________________________________________________________________

FALLEN KINGDOM V4
fallenkingdom.nitrado.net
!-WHITELIST Başvurusu Kalkmıştır!

SUNUCUDAN GÖRÜNTÜLER
-Gün içerisinde eklenecektir.
SİSTEMLER
Temel RP Komutları: /me , /do , /b(agir) , /f(isilda) , /b(oyun dışı) komutlarını kullanabilirsiniz.

Susuzluk Sistemi: Karakteriniz belirli bir vakitten sonra susayacaktır. Susuzluğunuzu gidermek için şişeye su doldurarak içebilirsiniz.

Uykusuzluk Sistemi: Yok öyle bütün gün savaşmak, feth etmek! Arada uyumanız şart :)

Ev & Arsa Satın Alma Sistemi: Dilerseniz yönetimin belirlediği ev ve arsaları satın alabilirsiniz.

Takım Kurma Sistemi: Kendi ekibiniz oluşturarak büyüyebilirsiniz.

-DÜZENLENİYOR..
WHITELIST BAŞVURUSU KALKTI!!
OYUN İÇİNDEN KAYIT OLACAKSINIZ.

SUNUCU ÇOK YAKINDA AÇILACAKTIR!

18.10.2015 HARİTADAN GÖRÜNTÜLER

Son düzenleme:

Ardart

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
çok güzel bir sunucuya benziyor, ama hiç rpg yapmadığım için atılırım ve hiç başvuru yapmadım :(

edit: geri dönmüş :kaş:

buckyass

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ad Soyad:altınay efe
Minecraft Hesap Adınız:crafter
Role Play Deneyiminz Var mı:evet minecraftta değil ama facebookta yaptım ve falen yapıyorum
Oynadığınız Sunucular:survival da oynamışlığım var
Rol Yapmak Nedir? bana göre bir karakter seçersin ve onun gibi davranır ona uyarsın. Artık ''o'' olursun.
EMOTE Nedir: oyundaki karakterler ile yapılamayan hareketi anlatmak için kullanılan /me komutudur ve 3. tekil şahıs ağzından anlatılır.
/me ile Örnek Verin: /me elini beline doğru götürür ve kılıcını alır.

hasanaksit

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ad Soyad:Hasan AKSIT
Minecraft Hesap Adınız:HasanAksit
Role Play Deneyiminz Var mı:Evet daha önce baya bir uzun süreli deneyimim var.
Oynadığınız Sunucular:Rol yapma , survival,faction,skyblock,mini games,crative gibi birçok serverde oynadım bazılarında yöneticilik,builder,mimarlık,adminlik gibi mevkilerde bulundum
Rol Yapmak Nedir?: Rol yapmak oyun içerisinde kendi karakterine bürünmek bir nevi oyun içerisinde tiyatro sergilemek gibi
EMOTE Nedir: ./me komudunun yaptırdığı ancak karakterin yapamadığı hareketlerdir
/me ile Örnek Verin: /me kılıcı adamın suratına savurur

TrRolLing

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ad soyad: Tahsin Yarar
Minecraft hesap adınız: TrRolLing
Role play deneyimniz var mi ? Tabi ki de var mesela roux play de oynadim en son pek cok role play sunucusunda oynadim ama adlari aklimda değil.
Oynadığınız sunucular: genellikle role play ya da skywars.
Rol play yapmak nedir? Rol play yapmak karakteriniz olmak gerçek hayatta gibi oyun oynamak... Rol playin pek çok kurali vardir mesela kisitlama kullanmamak ya da fizik kurallarini cignememek gibi..
Emote:karakterin sadece me komutuyla yapabildiği hareketi anlatmak için kullanilir... Yani hareketleri karşı tarafa bildirmek icin kullanilir.
Me komutu ile ornek: /me ayaginda ki gizli çakiyi çıkartır.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

IJustWatchI

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ad Soyad: Paul Lawreance
Minecraft Hesap Adınız: IDarkBlueI
Role Play Deneyiminz Var mı: Evet yaklaşık 1 senedir
Oynadığınız Sunucular:Razercraft , SweetNetwork
Rol Yapmak Nedir? : Seçilen hayali karakteri oyunda yaşamak
EMOTE Nedir: Karakterin yaptığı eylemi belirtir.
/me ile Örnek Verin: /me Sağ Elini kılıfına götürür ve kılıcını çeker.

Rainman

Cenk Sarikaya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler Herkese. White-list başvurusu kalkmıştır artık white-list'siz oyuna girecek oyunda kayıt olacaksınız. Destekleriniz bekliyoruz. Reklamcı adaylarını bekliyoruz.

lahuti

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ooo uzun bir aradan sonra yeniden...Oynarız :D

Rainman

Cenk Sarikaya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0

TrRolLing

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler Herkese. White-list başvurusu kalkmıştır artık white-list'siz oyuna girecek oyunda kayıt olacaksınız. Destekleriniz bekliyoruz. Reklamcı adaylarını bekliyoruz.
Şimdi bu kadar telefondan yazarken eziyet çektim ve bu cümle bu nedir yani... :/

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hmm, biraz hatırlıyorum bu ismi. Başvurmak istemiştim zamanında ama kapalı oldugunu fark ettim. Gelirim büyük ihtimal ile, başarılar..