FakeKingPvP.Nitrado.Net Premium PvP Server 1.7.2 Koş!!!

FakeLookMC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Evet arkadaşlar lafı uzatmadan özellikeri söylemeden geçecem sunucunun kalitesini sunucuya girerek anlayabilirsiniz :D
Sunucu Sürümü : 1.7.2
IP ADRESI :
FakeKingPvP.Nitrado.Net FakeKingPvP.Nitrado.Net
FakeKingPvP.Nitrado.Net FakeKingPvP.Nitrado.NET

BUYRUN GELIN :D

Mhalatci

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
BEN SÖYLEMEYE UTANIYORUM SİZ ÖZEN GÖSTERMEYE UTANMIYORSUNUZ YİNE 4 BİYOM YİNE

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
4 biyom yerine başka bir harita kullanabilirsiniz, kullanacaksanız bile çok daha güzel 4 biyomlu haritalar var.. Umarım hileleri önleyebilirsiniz.
İyi oyunlar dilerim.

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Kalite demişsiniz ama zerre kadar kalite yok. Öncelikle sunucu premium olmayı hak etmiyor. Normal pvp sunucu işte. Cracklı açıp biraz da pluginleri türkçeleştirseydiniz. Belki ortaya daha iyi bir şeyler çıkabilirdi. Harita sıradan 4 biyom, giriş çıkış mesajları açık. Essentials dokunulmamış bile, yazı yazarken isminin başında ve sonunda <> işaretlerini kaldırmamışsınız bile. Bir de diyorsunuz ki sunucuya gelip sunucunun kalitesini görebilirsiniz. Bunda kalite yok ki. Sunucu zaman kaybı sadece.

FakeLookMC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kalite demişsiniz ama zerre kadar kalite yok. Öncelikle sunucu premium olmayı hak etmiyor. Normal pvp sunucu işte. Cracklı açıp biraz da pluginleri türkçeleştirseydiniz. Belki ortaya daha iyi bir şeyler çıkabilirdi. Harita sıradan 4 biyom, giriş çıkış mesajları açık. Essentials dokunulmamış bile, yazı yazarken isminin başında ve sonunda <> işaretlerini kaldırmamışsınız bile. Bir de diyorsunuz ki sunucuya gelip sunucunun kalitesini görebilirsiniz. Bunda kalite yok ki. Sunucu zaman kaybı sadece.
Skype kullanıyor musun hocam.

Manly

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Selam Kısa keseceğim Gidip bizim serverimizin adını Yanına bir Adet Fake Koyarak Yapmanız cidden Çok sinir Bozucu bir şey Serverin Adı değiştirilmesini talep Ediyorum aksi taktirde Gerekli işlemleri Başlatacağım.

Adminlerin Mesajımı silme Amacını anlamıs değilim Kişi Serverin adını çalıyor ve değiştirilmesini talep Ediyorum Bu iş Mahkemeye Kadar Gider. Küçük bir şey değil bu. Tekrardan söyluyorum.

FakeLookMC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Selam Kısa keseceğim Gidip bizim serverimizin adını Yanına bir Adet Fake Koyarak Yapmanız cidden Çok sinir Bozucu bir şey Serverin Adı değiştirilmesini talep Ediyorum aksi taktirde Gerekli işlemleri Başlatacağım.

Adminlerin Mesajımı silme Amacını anlamıs değilim Kişi Serverin adını çalıyor ve değiştirilmesini talep Ediyorum Bu iş Mahkemeye Kadar Gider. Küçük bir şey değil bu. Tekrardan söyluyorum.

Mesajını eski sunucumun konusuna göz gezdirirken yeni gördüm. Mesajına attığım kahkahayı umarım sen de yaşarsın :D