.:.Faction Spawn Map.:. [Denemeye değer]

Onderly11

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kardes Sanırım Duz Dunyaya yapmıssın pekı ben bunu nasıl Orman Col Biyomlarının Oldugu Dunyaya Gecırırım :)

ElfonseReyiz

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardes Sanırım Duz Dunyaya yapmıssın pekı ben bunu nasıl Orman Col Biyomlarının Oldugu Dunyaya Gecırırım :)
Gayet basit.World Edit yüklü bir servere bu haritayı yükle.Spawnin tamamını seç.Sırasıyla ''//copy'' ve ''//schematic save <haritaismi>'' yaz.Harita artık bir shematic olmustur.Daha sonra sırasıyla ''//schematic load <haritaismi>'' yaz ve ''//paste'' yazdıgında haritayı mapdan ayrı şekilde istedigin yere konumlandırabilirsin :) İYİ FORUMLAR :)

Onderly11

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kardes Saol yinede onceden dat dosyalarını deıstrdıımde oldu :) col ve orman bıyomlu bır mapın dat dosyalarını bu server mapındakı dat dosyalarıyla deıstırdım ozaman oldu :) İyi Günler

Cazza144

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Lapisli kalitesiz serverlar için güzel bir harita :(

Olmamış çok çok daha geliştirilmesi gerek.

SirProNauth

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Tanıdık birisin galiba ? :) Evet yeni server :) Ama biraz sabır yaz gelmesini bekle :) Oyun adınıda yazarsan belki tanırım :)

Eski BeatCraft'tan Mesquite o zamanlar korsan kullanıyodum şimdi premiuma geçtim.Ve yazın açılan BeatCraft'ta Moderatorluk ve Mimarlık yaptım.Enes abiyide tanıyorum.