Faction Spawn/Lobi Satılık Harita

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Değerli Forum Üyeleri Bugün Sizlere RoninBT Adlı Takımdan Aldığım Fakat Kullanmaktan Sonra Vazgeçtiğim Haritayı Satmaya Karar Verdim Yapı Gerçekten Muhteşem Yapıdaki Dağların Arkasında Kazı Alanı Şeklinde Lapis Ve Yanındaki Mağarada Hammadde Bulunmaktadır İsterseniz Lapis İle Hammaddeyi Kapayıp Lobi Olarak Kullanabilirsiniz Gerçekten Büyük Bir Map Hemen Resimlere Geçelim

Resimler Bunlar Satın Almayı Düşünenleri Serverdede Gezdirebilirim Bu Harita Tek Kişiye Satılacaktır Yani Aynı Serverde 2 Tane Bulunmaz İlgilenenler Forumdan PM Atarsa Fiyat Anlaşırız İyi Günler :)

Yapinin Forum Konusu

CheytacBey

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Dagi Cok Begenmedim Acikcasi ._.

Son düzenleme:

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
Neden satmak istediğinin sebebini de belirtseydin iyiydi.Alanlar da onu göz önünde bulundurarak alsın değil mi?

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende bunu merak ediyordum. sanırım bir projesini iptal etmiş.
Neden satmak istediğinin sebebini de belirtseydin iyiydi.Alanlar da onu göz önünde bulundurarak alsın değil mi?
Proje İptal Gibi Durum Yok Haritaları Ortağım @bydemir06 İle Yapmaya Karar Verdik Ondan Dolayı

GUNCEL
Daha Harita Satılmamıstır Elimde Başka Haritada Vardır Ciddi Dusunenler PM Yolu İle İletişime Geçebilirler

Guncel###
Fiyatda Anlaşırız Düşünenler Özel Mesaj Yoluyla İletişime Geçebilirler

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok güzel harita