[Faction Pvp] |AntiHile |%0Lag |Boss |Edit İtem |1.7X 1.8X |Market|1vs1|Alım Yoktur|Kafa Düşme|

AlperBey

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0

Evet arkadaşlar biz yeni server açmaya karar verdi server SworderPvP.nitrado.net

Spawn warplar ve özellikler tamamen bize ağit

Mineda elmas vardır satılabilir

Exp ile eşya takası yakında

Vipler:TitanPvP:10TL ElitPvP:15TL ZeusPvP:20TL Özel Kitleri Vardır

2 Çeşit arena vardır biri spawnda biri büyük arena

Sürüm: 1.7X 1.8Xdir Factionsa dayalı bir Pvpdir

İp: SworderPvP.nitrado.net

Konu Günceldie

Kolay item yapılır

Ench basma tabelayla gerçeleşi normal ench masasıda vardır

1v1 Odaları

Slot Sayısı:36

Ram: 5Gb

Serveri 36slota yükseldi +3gm ram artırılfdı

Lag : %0

Yetkililer: Sadece 2 Kişi Kurucu 2 Rehber Var

ChestCommand İle Warp ve Kitler artık daha kolay

Arena:

Warplar:

Spawn:

Mine: Mineda elmas vardır burada para kasılır herkeze açıktır

Pvpmine: Burada elmas altın demir zümrüt blok vardır ama pvp açıktır

Event:Eventler Parkur Rain Vs Maden Koşudur Lobiden Işınlanılır

Event Saatleri:Event bilgidedir

SworderPvP.nitrado.net
Nitrado Kalitesi İle
Aktiftir
İletişim:
gokhan_2212

alperbeyBoss Sistemi:

ElitOrk P4:Zombi
ElitBüyücü P4:Zombi
OrkReisi P5:Witherİskeleti
ElitBoss P5:Golem

Son düzenleme:

AlperBey

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Server aktiftir herkezi beklerim[DOUBLEPOST=1430067933,1429957367][/DOUBLEPOST]Güncel

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Bu servere gelmemeleri için tek bir kelime yetiyor başlıkta onlara. O kelimede Viplere EDIT

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim bu sunucu full pvp değil faction pvp tabi vericez edit
kardeşim tabi vericez edit derken bu nasıl bir savunma tarzıdır ?
verme zorunluluğu denen bir şey yok sana kalmıştır mesela benim sunucumda edit vermiyorum kalite düşürmek istemiyorum hileleri açık bırakıp full çektire bilirim hiç değilse az kişi olsun öz olsun kaliteli olsun :) Bu senin kararın.

AlperBey

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
kardeşim tabi vericez edit derken bu nasıl bir savunma tarzıdır ?
verme zorunluluğu denen bir şey yok sana kalmıştır mesela benim sunucumda edit vermiyorum kalite düşürmek istemiyorum hileleri açık bırakıp full çektire bilirim hiç değilse az kişi olsun öz olsun kaliteli olsun :) Bu senin kararın.
Ya sen bi gir faction seerverlere gör edi item veriliyor mu bu factionspvp factionsun daha pvpleşmiş hali gibi bir şey zaten edit item olmazsa viplerin anlamı ne

Plunex

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Şimdi Bu Sunucuların İlk Acan benim Saten Edit Felan Var Doğrudur Ama Bunlar Zaten Benim Oyuncularım AlperBey Olsun Gökhan Olsun
Yani @bydemir06 Sana Gelince Bu Tür Sunucularda Edit Olması Kesindir Bu Sunucuların FullPvP Tarzında Acılıp PvP Ye Yeni Bir amac Yeni Bir eylence Eklemedir
Bunu İsteyen herkes yapamaz Ve @AlperBey De becerememiş Zaten En iyisi Bu Konuyu Burda Kapatmak 2 aya kalmaz O Sunucuda Kapanır.

AlperBey

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Şimdi Bu Sunucuların İlk Acan benim Saten Edit Felan Var Doğrudur Ama Bunlar Zaten Benim Oyuncularım AlperBey Olsun Gökhan Olsun
Yani @bydemir06 Sana Gelince Bu Tür Sunucularda Edit Olması Kesindir Bu Sunucuların FullPvP Tarzında Acılıp PvP Ye Yeni Bir amac Yeni Bir eylence Eklemedir
Bunu İsteyen herkes yapamaz Ve @AlperBey De becerememiş Zaten En iyisi Bu Konuyu Burda Kapatmak 2 aya kalmaz O Sunucuda Kapanır.
server kapanmadı sadece factionsa taşındı değişen bişeyde yok sadece konu yeri değişti rahat ol vip alanlar sayesinde 2 ay değil 1 yıl bile kapamaz[DOUBLEPOST=1431598296,1431512398][/DOUBLEPOST]Edit: ++ güncel[DOUBLEPOST=1431859151][/DOUBLEPOST]Günceldir Alım Hala Yoktur