Ev yapmak için boş bir arazi ve yanında tonlarca odun ve koyunlar...

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oynayayım Derken Baktımda Çok Hoşuma Gitti Paylaşmak istedim ^^,
Konuyu açarken baktım birde köy varmış asrdgf
Seedi 1.7.2 de buldum. Eğer Olmazsa Söyleyin!

Önce Resimler :) :
Boş arazide başlıyorsunuz (Boş Olabilir ama biraz cıkıntılı ve tohumlar felan çok var.) Artı (Boş arazi , büyük bir orman ve koyunlar hepsi aynı yerde :D)

Arkada Koyunlarla birlikte bir sürü ağaç. Çok Güzel Bir Ortam. Mantar ağaçlarıda vardır. Eğer makas yaparsanız çok güzel mantardan süsler yapılabilir ^^,

Ve Köy , Bunların hepsi yan yana. Uzakta olmadığı için gitme sıkıntısı çekmezsiniz ve ilk gece köyde geçirin bence çünkü ne kadar boş bir yer varsa moblar daha fazla orada doğarlar. Yani ne kadar boş okadar tehlikeli agsfd.

Bu Ormandan ileri doğru giderseniz eğer karşınıza karlı bir dağ çıkıyor ve o dağa gittiğinizde emin olun taş sıkıntısı çekmezsiniz

Su sıkıntısı çekmezsiniz bir sürü küçük küçük göller var.

Seed: Ben Saksı Değilim! <--- Ünlem dahil bu asfgfgsd. Kopyalayın bence çünkü bazen küçük yazıyonuz bazen birleşik yazıyonuz olmuyor :/.
Seed: -1635108342 <----- Yazıyla olmuyormuş deniliyor ama bilmiyorum ^^

Olmazsa lütfen söyleyin amma. Aynı bu şekilde yazcaksınız vee. 1.7.2 Olcak!!

Neyse Bu yani başka bir şey bulursam atarım ^^,

Son düzenleme:

kprldes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
değişiyor kardeş senin /seed yazıp o sayiyi girmen lazım kelime girdiğinde rastgele verilir

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
değişiyor kardeş senin /seed yazıp o sayiyi girmen lazım kelime girdiğinde rastgele verilir
Emin misin. ?. Çünkü defalarca denedim.
Artı
Başka sürümlerde denedim başka yerlerde doğuyor

Edit: Şimdi anladım çok yanlış biliyorsun :D

@atakan816 karşiim yazdım oraya -1635108342 . Oldumu ^^, Ama istersen önce bir yazıylada gir bakayım olmuyor mu :)

Son düzenleme:

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sayalora replay olsun

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
emin olun taş sıkıntısı çekmezsiniz dediğin normalde çekmiyoruz zaten :D[DOUBLEPOST=1403949990,1403949951][/DOUBLEPOST]3. resim chunk error lara for