EskiCagMC / MMORPG / Sınıf / Skill / Pet / Kasılma / Krallıklar / Yeni Resource Pack! / Eski Çağ

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6

IP ve IP Nereye Yazacağım!

Serverin veya sunucunun amacı tam olarak belli değil kafanıza göre takılabilirsiniz ancak bir kaçtane yapılabilecek şeylerden bahsedebilirim.Sunucuya başladığınızda eşyalarınızı güçlendirebilirsiniz ancak PvE bölgelerine gidip eşya düşürmeniz gerekmetedir.İlerdikçe veya Seviye atladıkça oyuncu kesmeniz veya PvE kesmeniz kolaylaşır.Görevleri yaparak bulunamayan veya çok zor bulunan eşyalar elde edebilirsiniz.Balık çeşitleri tutarak para kazanabilirsiniz.Eğer çok güçlüyseniz ve askerleriniz var ise minik kamplar veya krallıklar kurabilirsiniz.Hazır krallıklara 200 insan öldürerek kendinizi kanıtlayıp katılabilirsiniz ancak birdaha çıkamazsınız.Ödüllü parkurları yapabilirsin,Meyhanede kafa bulabilirsin ve Daha çok fazla şey veya özellik için bi göz at istersen.
Level Sistemi Eklendi!

- Küfür/Haraket/Argo yasaktir
- Ayrimcilik/Dislama Yasaktir
- Yetkilileri bos yere rahatsız etmek yasaktır
- Server - Site gibi reklamlar yasaktir
- Küfür etmek tamamen yasaktir dikkate aliniz!

Serverimizde 2 adet para birimi bulunmaktadır.
Sunucuda 2 adet para birimi bulunur ve bunların ikiside sizlere yararlıdır bunların ikisini envanterinizde bulundurmaniz size katkisi olabilir.
" Miner Coins "
" Medieval Credits "
Miner Coins: Oyuncuların ve herkesin alabildiği para birimidir Güçlü Bosslardan düsebilir veya esya takas ederek elde edilebilir
Medieval Credits: Medieval Credi gerçek Türl Lirasi ile alinabilir detaylı bilgi için Medieval Credits Alım kitabını okuyabiliriz.

Sunucuda birçok özel iksir bulunur bir kaçı

Karakter seçeneklerimiz 5 adettir
Savaşcı: Savaşcılar yakma gücüne sahiptir ve vurduğunda vurduğu şeyi yakar geçer.Tek elli bir silah türü olan kılıç kullanırlar.Savaşcılar hayatları boyunca kendini ateş elementine adamıştır.Savaşcı Kabilesi 1679 Tarihinde kurulmuştur savaşcılar ilk başlarda çok güçsüz ve bir iki adet köylü iken şimdi ise sayıları 400 ü aşkındır.
Barbar: Barbarlar vikingler diye anılabilir,onlar ile dostluk kurmak açıksası biraz zor.Ölümüne savaştıkları söylenir saldırdıkları topraklar veya insanlara ya o ölür yada ben diyerek saldırırlar.Barbarlar 1257 Yılında kuruldular balta kullanarak rakiplerine 2+ fazla vuruş gücüne sahipler.
Okçular: Okçu İmratorluğu yıllardan beri mevcuttur çok çok eskilerden kalmaktadır.Yay kullanmak açıkcası birazdaha kılıçlardan zor gelsede okçu takımı seçerseniz sizlere kolaylık sağlayacaktır.Kraliyet okçuları ata binmekte ustadırlar ve at üstünde okçulukta çok gelişmiştirler,Kraliyet Okçusu olmak gerçekten çok adam katletmek ve eğitimi almak demektir.
Çiftci: Çiftciler hayvancılıktan sonra gelen ilk yemek kazanmı türüdür.Çiftciler kendilerine çok rahat bakabilirler ve hayatta kalmaları çok sorun yaratmaz,hangi krallığa giderlerse gitsinler alınmakta güçlük çekmezler.Çiftciler kılıça hükmetmez kılıç ona hükmeder denilebilir çiftciler tarım yapmak şartlarıdır ve arsa sahibi olabilirler savaşcılar okçular gibi classlara yiyecek satışı yaparlar.İkta sistemi yani Krallıklarında sipahilere vergi vermekte zorundalardır.
Haydutlar: Bu insanlar veya Haydutlar krallıkların dışında yaşamaktadırlar ve istediği herkese saldırabilirler.Kullandıkları mırzaklar damage olarak oran ile vurmaktadır mesala,0-5 - 10-15 arası şeklinde değişik şekilde vuruş yapabilirler.Haydut olmak herkesin size düşman olmasıdır.Haydutlar bir kurulma zamanı yoktur heryerde gezebilirler.

Sunucumuzda "White List" yoktur kapalıdır
istediğiniz gibi girip oynayabilirsiniz ancak texture packimizi indirmeniz gerekmektedir eşyaların görünüşü ve ses engelleri gibi şeylerden yararlanmak için indirmek sizin faydanızadır.
www.medievalmcrpg.tk
Resource Paketimizi internet sitmizden indirebilirsiniz!

-Yeni müzikler
-Yeni ses efektleri
-Yeni silah çeşitleri;
>Alev Kılıcı
>Hançer
>Alev Baltası
>Kolye
>Kılıçlar
>Asalar
-Yeni müzikler
-Yeni eşya animasyonları
-Köylü Ses Engeli

Yeni yerler {Eklendi}

Son düzenleme:

pkrace

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server Gercekten Kaliteli Ve Emek Verilmis Bir Server Gelirseniz Yardim Ederim Oyun Id:muhammad

Not:Texture Bolumunde Full soll buton tıklayın ugrasmayaın :D

DenyC

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
server açıkmı bende no connection server yazıyorda
ve texture pack linkini yollarmısın

pkrace

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Texture Yükleyemenler Full Soll Yapsınlar Texture Bölümünden.!!!

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Link koymamışım koydum hemen

TheBlack3

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server'a benim ismimle kayıt olmuşlar ben premium'um oyundaki ismim heyn029 ilgilenmenizi istiyorum

LaxMean

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
@pkrace konu sahibi konuyu kendisi güncelleyebilir ve bu konular en az 12saate bir güncellenmelidir.

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Sizin isminizle üye olunduysa yapabileceğim bir çözüm yok,yani arkadaş oynayıp güçlenmiştir haksızlık istemem.Crack indirip başka bir isimle girebilirsiniz yani sizin kararınız.

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Texture pack indirmek için link koyduguna emin misin ?

eren 121212

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Abi server güzel ama,Texture pack alıntı mesela girişti Zindev Craft yazıyor ve İtem kırılınca yeniden yapılamıyor

Son düzenleme:

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Bak şimdi konu texture packa orada alıntı yapılamaz yazmıyor 1
köylü engeli için indirdim ve birçok texture packtan bloklari falan değiştirdim 2
Parkur senden özenti değil onu sen tek icat etmedin veya yapmadım bir sürü serverde var 3
Class ise çoğu serverde savaşcı okçu barbar şeklinde ve bende o şekilde yaptım 4
Demirci sistemi sana özel değil Metin2 adli oyundada bulunmaktadir 5
Texture packi indirmiştim galiba seninkini yanlışlıkla yüklemişip upload yerine değiştiriyorum hemen
* Mesala senin yaptığın tüm pluginler internette var indirip istediğimi yapabiliyim diye konulmuş hadi desen özenti diye ozaman Faction,SkyBlok,Minigame bunlardan milyonlarca var senin serverinde pluginleri herkese açık ve istediğini yapabilirler yani texture packi hemen değiştiricem bilgisayara girince. *

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Konuya yeni şeyler eklendi Texture Pack değiştirilicek dikkatinize!